مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان هشدار می دهند در برابر دشمنی با نوسان فرماندار دولت

و لانسینگ, میشیگان. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال تلاش برای مهار سیاسی مخاطره آمیز انتخابات سال مبارزه با میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به عنوان او در تلاش برای تعادل ریاست جمهوری سیاست جهانی همه گیر در یکی از کشور های مهم نوسان متحده است.

هر دو طرف سعی کرده اند به د-تشدید دشمنی این هفته اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خاص به دنبال تطهیر تنش که ratcheted تا در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که رئیس جمهوری جمهوریخواه به راه انداخته رسانه های اجتماعی سطح پهن هرچیزی در برابر Whitmer یک دموکرات که انتقادی از دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به درگیری با دیگر دموکراتیک فرمانداران و همچنین, اما او خود را نجات داد تهاجمی ترین توهین به اول ترم فرماندار زن در نظر گرفته است که منجر به معاونت ریاست جمهوری چشم انداز برای حریف خود را.

“هر کس باید ریختن تعصب و آینده با هم” ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت: در مصاحبه ای که در مورد خواسته تهمت حملات نشان می دهد که برخی از او انتقاد شده بود mischaracterized.

“من ریشه برای رژیم صهیونیستی است. Whitmer” گفت: McDaniel که زندگی در میشیگان. “من فکر می کنم او را به انجام کارهای خوب. … من فقط نمی خواهم او را به تلاش برای ذخیره کردن هر مشکل در رئیس جمهور ،

این backpedaling بر ماهیت اختلاف می آید که هفت ماه قبل از روز انتخابات در یک کشور است که می تواند باعث شکستن و یا مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد. میشیگان نخبگان ریاست جمهوری در میدان نبرد است که در طول تاریخ جشن bipartisanship و عمل گرایی در حالی که پاداش داوطلبانی که تجمع پشت کلید موسسات در بحران است. چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن eked یک پیروزی با حدود 11000 رای از بیش از 4.5 میلیون بازیگران در دولت است.

میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری نامزد و McDaniel عموی خود را از دست داد ایالت میشیگان در سال 2012 پس از مخالفت فدرال تلاش برای نجات صنعت خودرو است. و مغلوب ساختن پیشی جستن با رها کردن یک حمله شخصی علیه دولت با فرماندار در میان یک بیماری همه گیر را برانگیخته جدید ترس که او بیش از حد ممکن است صدمه زدن به خود و حزب خود را در آستانه انتخابات است.

میشیگان در کنگره Paul Mitchell, جمهوری, گفت که او نگرانی در مورد تهمت سیاسی حمله با دولت به طور مستقیم.

“من رله به دولت است که من فکر نمی کنم آن را مفید بود و به همین دلیل بازی است که بازی” میچل در مصاحبه ای گفت:. “این بار زمانی که مردم آمریکا به دنبال رهبران. رهبران نمی ناله و شکایت کردن. رهبران سرزنش نیست.”

او گفت که او مطرح نگرانی های مشابه با Whitmer را نشان می دهد که انتقادات در مورد فدرال پاسخ باید لزوما بوده است دقیق است.

“این است و نه آن زمان که ما نیاز بیشتر درام در این کشور” میچل گفت.

در حالی که سیاسی مبارزه مشترک برای مغلوب ساختن پیشی جستن Whitmer را افزایش دموکراتیک سیاست تعریف شده توسط تصمیم او معمولا برای حمله به رئیس جمهور.

Whitmer یک زن 48 ساله دیرین دولت قانونگذار و وکیل زد برای فرماندار به عنوان عملی لیبرال تاکید بر او هر دو حزب کار در حالی که متعهد به رفع میشیگان فاسد جاده ها. او به ندرت صحبت مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات یا بعد از.

اما به عنوان یک مهمان مکرر در رسانه ملی در هفته های اخیر Whitmer انتقاد فدرال پاسخ در حالی که شفاعت برای فن های شخصی, حفاظت تجهیزات و کیت های آزمایش به عنوان میشیگان به عنوان یکی از سخت ترین ضربه متحده است. جمهوری خواهان به خصوص پس از او ناراحت ضمنی در طول یک جمعه مصاحبه رادیویی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمدا خودداری لوازم پزشکی میشیگان.

در یک آخر هفته tweet storm به عنوان coronavirus تلفات رسید تهمت او را به نام “گرچن ‘نیم’ Whitmer,” شارژ که او “راه را بر سر او” و “سرنخ ندارد” در مورد نحوه رسیدگی به بحران بهداشت و درمان. دو روز قبل از آن تهمت علنا گفت که او تا به حال به دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس رهبر کاخ سفید را همه گیر پاسخ به تماس “زن در میشیگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است پس از حذف صدای جیر جیر. و در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه او گفت که او تا به حال یک مولد گفتگو با Whitmer پیش از آن در روز.

فرماندار هم حمایت کرده است به دور از دشمنی این هفته به عنوان دولت هایش با افزایش بحران است. میشیگان گزارش بیش از 7,600 موارد coronavirus و 259 مرگ و میر ناشی از شنبه.

در یک بیانیه Whitmer اعلام کرد که “اولویت شماره 1 حفاظت میشیگان خانواده ها از گسترش COVID-19.”

“من اهمیتی نمی دهند در مورد دعوا های حزبی و یا گرفتن لقب از رئیس جمهور,” او گفت:.

در عین حال تهمت اولیه آتشین پاسخ — و تقلا برای مهار آن — که هیچ اگر نه سازگار است. سابق نیویورک املاک و مستغلات نجیب زاده است نشان داد او نمی تواند کمک کند اما با پاسخ نیروی وقتی انتقاد قرار داد. به عنوان بانوی اول, Melania Trump اشاره کرد تقریبا دقیقا چهار سال پیش “هنگامی که شما به او حمله و او را پانچ بازگشت 10 برابر سخت تر است.”

در این مورد, اما متحدان بی سر و صدا توجه داشته باشید که او نمی داند که به احتمال زیاد سیاسی انشعابات در دولت او به شدت نیاز به پیروزی در ماه نوامبر.

“هر کسی که با نصف مغز می توانید ببینید که حمله فوق العاده محبوب و فرماندار که نشان رهبری واقعی در طول یک بحران نیست net plus” گفت: جان Anzalone که شرکت دستگیره رای گیری برای Whitmer و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.

بایدن ایستاده بود تا برای Whitmer بارها و بارها در روزهای اخیر. روز یکشنبه بایدن را مشاور ارشد آنیتا دان تقویت بایدن حمایت فرماندار که او گفت: “در حال مبارزه سخت برای دولت و تنظیم یک مثال برای رهبران در سراسر کشور.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“جو بایدن دعا می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید پیدا کردن قدرت به زندگی می کنند تا به عنوان مثال” دان گفت.

در ضمن آن را دشوار است برای پیدا کردن یک جمهوری خواه میشیگان حاضر به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار.

سخنگوی دولت جمهوری رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey تا به حال این را می گویند که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که پنس باید تماس Whitmer است: “رهبر اکثریت سنا معتقد است هر کس در مقابله با یک مقدار غیر معمول از استرس در طول این زمان.”

برخورد بود به خصوص حساس به دلیل در حال تحول طبیعت از جنس سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. حومه زنان از جمله بسیاری از جمهوری خواهان به طور فزاینده فرار مغلوب ساختن پیشی جستن ایران را قادر می سازد عمده دموکراتیک پیروزی های سراسر کشور در سال 2018 و 2019.

تصمیم خود را به تنها Whitmer آمد همان هفته او حمله یکی دیگر از مشخصات بالا میشیگان زن جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا او jabbed برای کار نمی کند به اندازه کافی سریع برای کمک به دولت در تولید هواکش.

“همیشه یک ظرف غذا با مریم ب” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم امید به ترمیم رابطه با حومه زنان قبل از روز انتخابات حداقل تا حدودی در دولت است که مسائل بیشتر از بیشتر. دموکرات نمی خواهد آن را آسان.

“غم انگیز است اما تکان دهنده است که رئیس جمهور تهمت به حمله رژیم صهیونیستی است. Whitmer برای انجام کار خود را. او به وضوح دارای یک مشکل با قوی صالح گفت:” استفانی Schriock رئیس گروه امیلی لیست کمک می کند که انتخاب زنان که در حمایت از حق سقط جنین.

در همین حال حزب جمهوری خواه لایحه Schuette که Whitmer را شکست داد و در سال 2018 به تمجید تهمت رهبری مدیریت این بیماری همه گیر اما همچنین گفت: “ما نیاز به غیر روحانی کردن سیاست” در پاسخ به سوال در مورد رئیس جمهور تفرقه نظرات و عملکرد خود را در طول بحران.

“این یک زمان است برای تعصب,” Schuette گفت. “این یک زمان از کار با هم در یک باز و صادقانه مد. این چیزی است که مردم انتظار دارند و شایسته به خصوص در زمان بحران.”

___

مردم گزارش از نیویورک است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im