مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره صحبت می کند به نفع ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان Coronavirus درمان

بزرگنمایی این تصویر

پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx گوش به رئیس جمهور تهمت در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در 5 آوریل سال 2020 است. اریک Baradat /خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک Baradat /خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 9:12 p. m. ET

رئیس جمهور تهمت دو برابر کردن یکشنبه در این پیشنهاد که مردم رو coronavirus باید در نظر گرفتن یک ضد مالاریا مواد مخدر است که ثابت شده است می تواند یک درمان موثر.

در یک عجله برنامه ریزی کنفرانس خبری با اعضای coronavirus وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار یک خط او گفت: بسیاری از بار قبل “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” — زمانی که جزئیات است که دولت فدرال انبار 29 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین برای استفاده بالقوه برای درمان ویروس. او همچنین پیشنهاد پزشکان مصرف دارو قبل از درمان coronavirus بیماران.

“من دیده ام چیزهایی است که من دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چه می دانید ؟ من پزشک نیستم. من پزشک نیستم اما من حس مشترک.”

مطالعات آزمایشگاهی نشان داده اند که مواد مخدر مسدود coronavirus از ورود به سلول است. اما در مقیاس کامل مطالعات بالینی هنوز نشان داده که این دارو موثر است COVID-19 درمان است.

رئیس جمهور نظرات در مورد مواد مخدر همراه با یک لیست گسترده ای از تجهیزات پزشکی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال ارائه خواهد شد به برخی از سخت ترین ضربه از مناطق کشور پس از برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در صبح روز یکشنبه هشدار داد که قریب الوقوع یورش coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد رقیب برخی از امریکا بیشترین تلاش بار در تاریخ مدرن است.

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: این کشور باید آماده به صورت گسترده تراژدی قابل مقایسه با سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی و بمب گذاری در پرل هاربر.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت: در فاکس نیوز یکشنبه. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS‘ چهره این کشور که هفته آینده است “رفتن به تکان دهنده برای برخی از, اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیشتر نشاط بخشی رویکرد در طول روز یکشنبه در نشست خبری گفت: این کشور دیدن “نور در انتهای تونل.”

“ما یک نور در انتهای تونل” او گفت:. “همه چیز اتفاق می افتد.”

او گفت: بیش از 3000 مقامات نظامی مستقر شده اند در سراسر کشور و دولت فدرال تحویل 500 دستگاه تهویه مصنوعی به نیوجرسی, 200 تا لوئیزیانا 300 به میشیگان و 600 به Illinois.

او همچنین گفت: 1.67 میلیون COVID آزمون های تکمیل شده در سراسر کشور.

خواسته در مورد اینکه چرا او به توصیه های پزشکی در حالی که تصدیق او یک دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که وجود دارد این است که به سادگی به اندازه کافی زمان برای رفتن از طریق تست نرمال روند.

“مردم در حال مرگ هستند” او گفت:. او افزود که وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای تست مواد مخدر برای بیش از یک سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم باید خود را دنبال مشاوره دکتر و تاکید کرد که او ترویج استفاده از مواد مخدر است. او همچنین گفت: این امر می تواند شرم آور نیست آن را امتحان کنید اگر آن موثر بودند.

پیش از آن در روز Fauci پیشنهاد خود را در طول CBS مصاحبه که هیچ شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین به حال هر گونه سود در برابر coronavirus.

“از نظر علم من فکر نمی کنم ما می توانیم قطعی می گویند آن را با این نسخهها کار,” او گفت:.

زمانی که یک خبرنگار به دنبال درخواست Fauci در طول شب جلسه در مورد اثربخشی دارو تهمت قطع قبل از Fauci می تواند پاسخ دهد.

همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد 337,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 9,600 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفته است که انتظار دارد در حداقل 100,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از این ویروس در هفته های آینده و ماه.

نیویورک شده است کانون این کشور اپیدمی اما مدل های پیش بینی نشان می دهد دیترویت و نیواورلئان نیز باید نیروبخش برای به خصوص قابل توجه له از موارد جدید به زودی.

بسیاری از کشور تحت اقامت در خانه سفارشات و اقتصاد نزدیک به skidded به توقف باعث یک رکورد 10 میلیون نفر به فایل بیکاری بیش از دو هفته است.

نمرات از رویدادهای مهم در حال به تعویق افتاده و یا لغو. و جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد حزب خود را نامزد ریاست جمهوری کنوانسیون که در حال حاضر به تاخیر افتاده است یک ماه بیش از coronavirus نگرانی می تواند مجبور به اتفاق می افتد تقریبا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de