مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد قوانین به شدت محدود ادعای پناهندگی

بزرگنمایی این تصویر

یک گشت مرزی عامل پیاده روی در امتداد مرز دیوار جدا تیخوانا, مکزیک, از سن دیگو در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است تعدادی از تغییرات است که محدود کردن ادعای پناهندگی. گرگوری گاو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگوری گاو/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر کرده است یک پیش نویس مقررات جدید که به شدت محدود چگونه پناهندگی اعطا شده به مهاجران که برای آمدن به ایالات متحده به دنبال حمایت می کند. منتقدان می گویند این تغییرات پیشنهادی آنقدر شدید است که آنها را به طور موثر shut down سیستم پناهندگی در این کشور است.

فراگیر محدودیت خواهد آن را آسان تر برای قضات مهاجرت به رد درخواست پناهندگی را از دست. آنها مثلا harden دسته از افرادی که به صورت آزار و اذیت خود و نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی است.

یک وزارت دادگستری از آزادی مطبوعات می گوید: 161-صفحه قانون اجازه می دهد “کارآمد دادرسی” برای افراد در بر داشت به معتبر ترس روشن شدن هنگامی که یک برنامه کاربردی است که “بیهوده و بیمعنی” تعریف اصطلاحات درگیر در داوری ادعای پناهندگی و افزایش برخی از بار اثبات.

تغییرات “اجازه می دهد در این بخش به بیشتر به طور موثر جداگانه بی اساس ادعا می کند از شایسته آنهایی که” وزارت دادگستری گفت.

پیشنهاد تغییر حکومت در حال برنامه ریزی برای انتشار در دفتر ثبت فدرال در 15 ژوئن پس از یک دوره نظر عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است رد آنچه در آن در نظر “احمق” ادعا می کند توسط مهاجران که می گویند آنها در حال فرار باندهای جنایتکار و یا همسر سوء استفاده.

قضایی مجلس کمیته صندلی Jerrold Nadler, D-n. y. و فرعی در مهاجرت و شهروندی صندلی Zoe Lofgren D-کالیفرنیا لعنتی تغییرات پیشنهادی به عنوان “شنیع سازمان ملل-آمریکایی و غیر قانونی است.

“همانطور که ما را دیده اند در وقت و زمان دوباره بیش از چهار سال گذشته این رئیس جمهور است که در تلاش برای بازنویسی ما قوانین مهاجرت در تناقض مستقیم بموقع تصویب اساسنامه و روشن کنگره قصد” Nadler و Lofgren در بیانیه ای گفت:. “در این لحظه تاریخی حفظ حاکمیت قانون و ملت سنت طولانی مدت از پناهندگی به دنبال بسیار مهم است. ما می توانیم و باید همچنان به عنوان یک فانوس دریایی از امید و آزادی در سراسر جهان است.”

این Tahirih Justice Center, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای مهاجران در حال فرار از خشونت مبتنی بر جنسیت به نام تغییرات پیشنهادی “حمله به این حق اساسی را به دنبال پناهندگی است.”

“اگر اجرا حکومت را حذف جنسیتی پناهندگی — بستن درب به هر کسی که در حال فرار از زندگی-تهدید و آزار و اذیت به دلیل جنسیت خود را در حالی که در حال لغو دهه حقوقی سابقه” این مرکز در بیانیه ای گفت. “زنان در حال فرار از تجاوز و شدید خشونت خانگی و تجاوز+ افراد در مواجهه با حملات مرگبار و کسانی که فرار کشنده دیگر جنسیتی مضرات دیگر اجازه خواهد داشت به دنبال ایمنی در داخل مرزهای ما اگر مقررات را به اثر.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>