بزرگنمایی این تصویر

دود بالا می رود پس از کره جنوبی سربازان تنظیم یک انفجار برای حذف معادن زمین در منطقه غیرنظامی در سال 2002. شبه جزیره کره بوده است گذشته در منطقه نظامی ایالات متحده اجازه داده شد با استفاده از سلاح — تا روز جمعه زمانی که برگ برنده دولت برداشته اوباما-دوران محدودیت. یون Jai-Hyoung/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یون Jai-Hyoung/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو ممنوعیت ارتش ایالات متحده استفاده از ضد پرسنل معادن زمین در خارج از شبه جزیره کره. در بیانیه منتشر شده روز جمعه در کاخ سفید گفت: بان کی مون — اجرا تحت دولت اوباما با دخالت رئیس جمهور “ثابت قدم تعهد به حصول اطمینان از نیروهای ما قادر به دفاع در برابر هر گونه تهدید.”

“وزارت دفاع تعیین کرده است که محدودیت های اعمال شده بر نیروهای آمریکایی با سیاست دولت اوباما می تواند محل آنها را در یک نقطه ضعف شديد در طول جنگ در برابر دشمنان ما گفت:” دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام. “رئیس جمهور تمایلی به پذیرش این خطر برای نیروهای ما.”

در بیانیه اش گفت: دولت جدید وزارت دفاع سیاست را وضع خواهد کرد که چگونه و هنگامی که “در شرایط استثنایی” آمریکا فرماندهان نظامی می توانند با استقرار معادن زمین مجهز به self-destruct/خود-غیر فعال کردن مکانیسم های.

این خبر نشان دهنده یک شکست با امتیاز از کشورها در سراسر جهان است که باید ممنوع سلاح استفاده کنید. بیش از 160 کشور جهان از جمله متحدان ناتو انگلستان و فرانسه هستند به کنوانسیون منع استفاده از انباشت تولید و انتقال ماین های ضد پرسونل و بر نابودی خود را — بهتر شناخته شده به عنوان معدن ممنوعیت پیمان به توافق در سال 1997 و اجرا در سال 1999.

اما آمریکا هرگز در میان آنها است. با وجود رئیس جمهور کلینتون در سال 1994 تماس سلاح را حذف و با وجود دولت اوباما در سال 2014 تصمیم به تا حد زیادی از ممنوعیت استفاده از واشنگتن شده است و تمایلی به ضمیمه خود به توافق است.

بنابراین باید چند ده کشور دیگر از جمله همکار شورای امنیت سازمان ملل اعضای چین و روسیه است. و مالش وجود دارد به گفته سرهنگ ژنرال بن هاجز, یک فرمانده سابق ارتش ایالات متحده و اروپا.

“من دیده ام هیچ چیز در مطالعه من از روسیه یا چین در تاریخ است که به من می دهد هر گونه اعتماد به نفس است که آنها را احترام به قوانین بین المللی. بنابراین در این مورد که قادر به محافظت از متحدان و محافظت از خود ما نیروهای” هاجز گفت NPR.

منتقدان به شدت شک و تردید از سلاح ظرفیت به عنوان آگهی. معادن زمین باعث هزاران گزارش تلفات در هر سال, اکثریت قریب به اتفاق که تاثیر غیر نظامیان در عملیات نیروهای.

به عنوان مین و مهمات خوشه مانیتور اشاره کرد در یک گزارش در سال گذشته 71 درصد از تلفات ناشی از مین در سال 2018 مردم بودند. که در واقع نشان دهنده یک شیب از سال های گذشته هنگامی که درصد تلفات ملکی صعود به عنوان بالا که 87 درصد.

“این بسیار ناراحت کننده تصمیم گیری در سیاست خطرناک است برای تغییر این دولت که بیشتر در خارج از ایالات متحده از جهانی هنجار” جف آبرامسون ارشد همکار در کنترل تسلیحات انجمن در بیانیه ای گفت: پنج شنبه پیش بینی حرکت می کند. “این شرح است زودتر مراحل مانند ساخت آن را آسان تر به استفاده از مهمات خوشه ای بر خلاف کنوانسیون مهمات خوشه ای و پایان دادن به حمایت از پیمان تجارت اسلحه — هر دو معاهدات به طور گسترده ای مورد حمایت آمریکا و متحدان.”

“جهان نقل مکان کرد از استفاده از مین های زمینی,” او اضافه شده است. “ایالات متحده باید بیش از حد.”

سناتور. Patrick Leahy, D-Vt., همچنین ثبت شرکت خود اعتراض در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

“در حال حاضر سیاست محدود کردن استفاده از این ذاتا بی رویه سلاح به شبه جزیره کره است, اوج نزدیک به 30 سال از مراحل تدریجی گرفته شده توسط هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت پس از تجزیه و تحلیل گسترده و مشاوره در جهت رشد اجماع جهانی که ماین های ضد پرسونل باید جهانی ممنوع” لیهی گفت.

“کنگره” او افزود: “باید مشورت شود قبل از هر گونه تصمیم گیری که معکوس دستاوردهای ما را ساخته اند در جهت پایان دادن به قتل عام ناشی از مین های زمینی.”

هنوز وزیر دفاع علامت Esper در یک کنفرانس خبری مشترک روز جمعه با همتای دفاع از این حرکت به عنوان محصول از در نظر گرفتن نزدیک از پنتاگون.

“من فکر می کنم زمین معادن یک ابزار مهم است که نیروهای ما نیاز به دسترسی به آنها به منظور اطمینان از موفقیت ماموریت و به منظور کاهش خطر ابتلا به نیروهای” او به خبرنگاران گفت.

“که گفت: در همه چیز ما, ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که این اسناد در این مورد معادن زمین — نیز به حساب هر دو ایمنی اشتغال و ایمنی به شهروندان و دیگران پس از یک جنگ است.”

NPR میشل Kelemen کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر