برگ برنده دولت در برگشت OKs بودجه بیشتر برای اوروویل سد تعمیرات

دولت فدرال موافقت کرده است به بازپرداخت کالیفرنیا بیش از $170 میلیون دلار برای تعمیرات به اوروویل سرريز سد پس از درخواست تجدید نظر از یک آژانس دولتی, مقامات گفت.

این کمک بخشی از یک درخواست از وزارت کالیفرنیا از منابع آب به سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای بهبود بودجه در ابتدا تکذیب کرد سال گذشته است.

اما در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس خود و توافق برای کمک به با بیش از سرريز سد را بازسازی آوردن FEMA بالقوه به طور کلی کمک به بیش از $562.5 میلیون.

“DWR سپاسگزار به FEMA کارکنان خود را برای زمان فداکاری و ادامه داد: حمایت بیش از سه سال گذشته گفت:” وزارت منابع آب سخنگوی ارین ملون. “دولت ادامه خواهد داد به بررسی پاسخ FEMA و تصمیم گیری در مراحل بعدی مورد باقی مانده هزینه ها در هفته های آینده.”

تبلیغات

در ماه فوریه سال 2017 در اوروویل سد تهدید شد که در میان مرطوب زمستان پس قبل از خشکسالی است. سد اپراتورها با استفاده از سد سرریز طولانی بتن شوت که حمل آب به رودخانه پر هنگامی که سرریز شد به خطر بیافتد توسط که قبلا کشف نشده در ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری معایب.

اما از آنجا که آب همچنان به ریختن به دریاچه, دولت تا به حال ادامه به انتشار آب پایین سرریز آسیب دیده در تلاش برای جلوگیری از آن از سرشار اما آن کار نمی کند.

سد سرریز ارسال آب بر روی آن “سرریز اضطراری” یک خاکی شیب کنار بتنی سرریز. که سرریز خیلی ناقص بود و عجله آب خوردن دور در زمین تا زمانی که آن را تهدید سد خود را وادار Butte County مقامات برای شروع به تخلیه بیش از 180,000 مردم downriver.

اگر چه این سد برگزار شد تا در نهایت آسیب به آن دو سرریزها فاجعه بار بود. هر دو تا به حال به بازسازی در برآورد هزینه 1.1 میلیارد دلار است. این کار هنوز هم در جریان است اما اصلی سرریز شده است بازسازی و مورد استفاده قرار گرفت در طول سال گذشته بارانی زمستان.

تبلیغات

بازسازی سرریز می توانید مسئولیت رسیدگی به جریان آب در یک نرخ از 270,000 فوت مکعب در هر ثانیه, هر چند مقامات می گویند آنها هرگز پیش بینی نیاز به انتشار آب در چنین حجم بالا در یک زمان.

عظیم سرریز بازسازی مورد نیاز ریختن بیش از 1.2 میلیون متر مکعب از بتن — به اندازه کافی برای پر کردن 372 المپیک-اندازه استخرهای شنا. اصلی سرریز به تنهایی حاوی بتن به اندازه کافی برای ساخت یک پیاده رو از اوروویل به آماریلو تگزاس.

یک تجزیه و تحلیل از اصلی سرریز شکست در سال 2017 اشاره به یک سری تصمیم های سوال برانگیز در طول ساخت و ساز از جمله با تکیه بر لایه نسبتا نازک از بتن در اطراف حیاتی مفاصل ضعیف زهکشی آب که چشمانداز به شوت ضعیف و تقویت.

یک گزارش منتشر شده در ماه ژانویه 2018 مستقل قانونی تیم سازماندهی شده توسط Assn. دولت سد ایمنی مقامات ادعا که سد را صاحب اداره منابع آب بود “به طور قابل توجهی خود رای و خود راضی در مورد یکپارچگی آن دولت آب پروژه زیرساخت های مدنی از جمله سدها.”

در این گزارش که بازرسی دوره ای از سرریز موفق به شناسایی طرح اصلی معایب و پس از آن زوال سرریز تمامیت. مقامات می گویند این مسائل ثابت شد با پروژه های بازسازی.

Rep. داگ LaMalfa (R-Richvale) در بیانیه ای گفت: او قدردانی FEMA و همکاری که سد ثبات باید به یک اولویت برای دولت است.

“در آینده امیدوارم که فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات و DWR با هم کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ما سدهای در حال به روز مدرن با استانداردهای مهندسی,” LaMalfa گفت. “من مشتاقانه منتظر ادامه کار با همه طرف ها برای اطمینان از ایمنی از منطقه ما و ما تامین آب است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>