ترودو می گوید شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی خواهد کانادا را جهانی بازی

آدیس آبابا, اتیوپی—نخست وزیر جاستین ترودو گفت: او به دنبال یک صندلی برای کانادا در قدرتمند شورای امنیت سازمان ملل متحد به دلیل آن است که در آن جهان را مهم ترین مسائل مورد بحث است.

ترودو خود را صرف دومین روز کامل در آفریقا در یک ناهار کاری با برخی از اتیوپی صدای زن صاحبان کسب و کار و در یک ملاقات با رهبران از نیجریه و سومالی موریس و ماداگاسکار است.

او با حضور در یک شام رسمی اتحادیه آفریقا در نشست شنبه شب پس از دیدار با پنج نفر دیگر و ارائه دو سخنرانی در حاشیه اجلاس.

در حالی که ترودو گفت: این سفر با هدف در حال حرکت به کانادا در رابطه با آفریقا به ارتفاعات جدید از جمله بیشتر اقتصادی مشارکت و روابط کسب و کار او اذعان کانادا کمپین برای یکی از 10 غیر کرسی دائم در شورای امنیت است که یکی از دلایل مراجعه کنید.

کانادا در برابر نروژ و ایرلند به صورت دو لکه در شورا در یک رای است که برگزار خواهد شد در ماه ژوئن. وجود 54 آفریقایی عضو سازمان ملل متحد بیش از یک چهارم از پتانسیل رای برای شورای امنیت کرسی است. کانادا خود را از دست داده پیشنهاد برای یک صندلی در سال 2010 تا حدودی به دلیل بدون زرق و برق آفریقایی پشتیبانی می کند.

“شورای امنیت سازمان ملل به یک محل که در آن بزرگترین مسائل جهان ما در حال بحث در مورد و پیشرفته” ترودو گفت. “داشتن یک صدای کانادا که در جدول مهم است که برای کانادایی ها بلکه برای کشورهای در سراسر جهان است که ارزش به اشتراک گذاری که نگرانی های ما که از ما به اشتراک گذاری چشم انداز در جهان است.”

اما همه کشورهای آفریقایی در همان صفحه به عنوان کانادا در حداقل یکی موضوع: حقوق بشر است. ترودو شده است قابل ملاحظه ای آرام و یا مبهم در مورد این موضوع در این سفر تا کنون گفت: آلیس Musabende کانادایی دانشجوی دکترا در روابط بین الملل و متخصص در آفریقا روابط بین المللی.

او گفت که او فکر می کند به این دلیل است که او نمی خواست ناراحت گونه رهبران به عنوان او است که مبارزه برای خود رای.

“من فکر می کنم کل این سفر واقعا آماده شد به عنوان یک راه برای قرار دادن حقوق بشر و حکومت داری خوب جلو و مرکز این بحث گفت:” Musabende.

ترودو گفت: کانادایی ها استفاده می شود برای دیدن او در مورد بحث حقوق بشر “هر جا که ما در سراسر جهان” و آفریقا بود ،

“در تمام مکالمات من با هر رهبر ما صحبت کردیم در مورد حقوق بشر” ترودو گفت.

اما او آن را انجام داده است. دیگر از یک اشاره از “تجاوز مسائل” ترودو نمی لیست حقوق بشر به عنوان چیزی برای بحث در هر یک از این مختصر فرصت های عکس او قبل از همه نه در یک جلسه با رهبران آفریقایی بیش از دو روز گذشته. او در دیدار با برخی که دولت ها انتقاد شده است و توسط گروه های بین المللی مانند سازمان عفو بین المللی برای حقوق بشر در پرونده از جمله رهبران رواندا و مصر است.

رئیس جمهور رواندا پل Kagame تغییر قانون اساسی به او اجازه می دهد به اجرا برای بیشتر شرایط در دفتر در حالی که رئیس جمهور مصر عبد فتاح ال-Sisi دولت مورد انتقاد قرار گرفته به صورت خودسرانه بازداشت مردم و شکنجه و قتل های فراقضایی.

کانادا مهندس یاسر Albaz بازداشت شده است در قاهره برای یک سال بعد از او دستگیر شد و در فرودگاه در پایان یک سفر کسب و کار. او متهم شده است با هر چیزی.

ترودو گفت که او مطرح شده در مورد ال-Sisi در جلسه خصوصی خود.

Musabende گفت: رهبران آفریقایی مطمئنا خوش آمدید اقتصادی مشارکت تغییرات آب و هوایی همکاری و توانمندی برنامه های ترودو در مورد صحبت به طور مداوم اما او گفت کسانی که نمی تواند اتفاق می افتد بدون حقوق بشر که در جدول.

“اگر شما در حال رفتن وجود دارد و شما قصد همکاری با کل قاره که در آن شما هنوز هم برخی از روسای جمهور که در حال تغییر در قانون اساسی راه نظر خود را برای باقی ماندن در قدرت و یا شما صحبت کردن با افرادی که مورد آزار قرار گرفته اند حقوق بشر شهروندان خود و شما در کانادا تقریبا پرچم دار حقوق بشر چگونه می توانم به شما می گویند که شما و آنچه شما واقعا برای ایستادن” او گفت:.

ترودو و وزرای کابینه بارها و بارها گفت: بیش از آخر هفته که آنها باور دارند که خود را در همکاری و روابط با آفریقا در حال قوی تر از همیشه است و خود را دولت کار کرده است سخت به آنها را حتی بهتر در طول چهار سال گذشته است.

ترودو با اشاره به سرمایه گذاری در حفظ صلح و ایجاد صلح و گفت: تقریبا نیمی از کانادا هزینه های توسعه به کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین است که در آفریقا با ترودو گفت: تا کنون رهبران او صحبت کرده است به این باور کانادا مظهر همان ارزش در مورد تغییر آب و هوا multilateralism و امنیت اقتصادی آنها انجام دهد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“تا کنون من باید بگویم آنچه که من شنیده ام از رهبران آفریقایی است که آنها قطعا خوش آمدید کانادا در شورای امنیت,” او گفت:.

آنتوان Chevrier کانادا سفیر ایران در اتیوپی گفت: او فکر می کند این سفر فرستاده است یک پیام مثبت به رهبران آفریقایی در مورد چگونه جدی در کانادا است که در مورد روابط قوی تر. وی با اشاره به طور خاص به بزرگ هیئت تجاری با بیش از 20 کانادا صاحبان کسب و کار همراه به عنوان به خوبی به عنوان نخست وزیر در راس.

“من فکر می کنم این سفر ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ در سفت و ساختمان بسیار قوی و همکاری های موجود,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im