نیروهای اشغال السالوادور مقننه به رئیس جمهور جرم بسته

بزرگنمایی این تصویر

نیروهای مسلح ویژه سربازان ارتش السالوادور پس از دستور رئیس جمهور نایب Bukele وارد کنگره در سان سالوادور السالوادور در روز یکشنبه. Bukele از سوی حامیان به همگرا در اطراف پارلمان این کشور پس از قانون گذاران حاضر به جمع آوری رای در $109 میلیون دلار وام برای بهتر تجهیز نیروهای امنیتی کشور. سالوادور Melendez/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سالوادور Melendez/AP

به شدت مسلح پلیس و سربازان در ال سالوادور به طور خلاصه اشغال پارلمان این کشور روز یکشنبه در یک لفظ نشان می دهد از زور حمایت از قانون به بهتر تجهیز آنها.

نیروهای مسلح ملی و مدنی پلیس سرباز حامل تفنگ و لباس پوشیدن و در نبرد خستگی و تاکتیکی دنده وارد ساختمان پس از رئیس جمهور نایب Bukele موفق به فشار از طریق تصویب یک $109 میلیون وام تجهیزات.

این وام بخشی از Bukele را گسترده تر چند فاز ارضی کنترل برنامه ریزی برای سرکوب السالوادور را شایع باند مشکل است. این وام به منظور خرید خودروهای پلیس لباس, تجهیزات نظارت تصویری و یک هلیکوپتر.

این حرکت توسط سربازان دستور Bukele درو محکومیت از مخالفان که کنترل مجلس قانون گذاری. آنها آن را با برچسب یک عمل تهدید کرد و رئیس جمهور از اقدام مانند یک دیکتاتور.

قبلا Bukele صادر کرد, فراخوان حامیان به فرود در مجلس قانونگذاری به زور عبور از وام. هزاران نفر پاسخ داد.

در یک سخنرانی پرداختن به آنها خارج از ساختمان پارلمان کاریزماتیک 38 ساله سابق تاجر و شهردار سان سالوادور است که به عهده ریاست جمهوری در ماه ژوئن تهدید به مخالفت نمایندگان مجلس با زور از اتاق.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele حرکات به عنوان او صحبت می کند به حامیان در طول یک تظاهرات در خارج از مجلس قانون گذاری در سان سالوادور در روز یکشنبه. ماروین Recinos/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ماروین Recinos/خبرگزاری گتی ایماژ

“اگر ما می خواستیم به فشار دکمه ما را با فشار دکمه” حذف نمایندگان مجلس از قوه مقننه گفت: هواداران با توجه به آسوشیتد پرس.

“اما من از خدا خواستم و خدا به من گفت: صبر, صبر, صبر و شکیبایی است. در فوریه 28 [2021] همه این اراذل می رویم درب,” او گفت: با اشاره به انتخابات آینده مجلس.

“اگر این اراذل را تایید نمی کند [وام] ارضی کنترل طرح ما را احضار آنها را در اینجا در یکشنبه,” او گفت: تنظیم یک هفته مهلت.

مرحله نهایی مسابقات پس از یک اکثریت اعضای مجلس تصمیم گرفتند برای نشستن و بحث در مورد وام طرح خروج از مجلس بدون رسیدن به حد نصاب. مخالفت جناح راست آرنا و چپ FMLN احزاب می گویند آنها می خواهند جزئیات بیشتر در مورد هزینه های طرح قبل از رأی گیری.

مستقر در ایالات متحده دیده بان حقوق بشر به نام حرکت توسط نیروهای امنیتی در مجلس “نمایشگاهی از نیروی بی رحم” نامیده می شود و برای یک نشست سازمان کشورهای آمریکایی.

در بیانیه کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر به نام “گفت و گو و احترام کامل برای نهادهای دموکراتیک برای تضمین حاکمیت قانون از جمله استقلال از شاخه های عمومی و قدرت هستند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de