محاکمه نکات برجسته: سناتور’ سوالات راه اندازی اشاره کرد بحث

واشنگتن – در نهایت بازی یک نقش فعال در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه سناتور مطرح نوشته شده سوالات که منجر به اشاره به عقب و جلو مناظره جمعه به عنوان برگ برنده تیم حقوقی و خانه دموکراتیک دادستان فشرده مربوطه موارد است.

در طول فوری سوال که آیا سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون اجازه خواهد داشت به شهادت باقی مانده در خط مقدم. دموکرات ها استدلال کرد که بولتون باید مجاز به صحبت می کنند برای اطمینان از یک محاکمه عادلانه در حالی که جمهوری خواهان گفت: دموکرات ها باید خواستار اوایل که بولتون و دیگر شاهد شهادت.

در ضمن اقدامات معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی سابق اجرایی در یک شرکت انرژی اوکراین کشید ادامه داد: توجه از جمهوری خواهان در میان ادعا توسط دموکرات ها که جوانتر بایدن بی ربط و “حواس پرتی.”

نکات برجسته از چهار جلسه و چه جلوتر به عنوان سناتور انجام فقط سوم استیضاح محاکمه یک رئیس جمهور

بولتون خرید اینترنتی

جمهوری خواهان تیره و تار شامل خرید اینترنتی بیش از بولتون آینده کتاب که تهدید امید خود را از پایان دادگاه با تبرئه.

بولتون در کتاب می نویسد که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که آن را کمک کرد تا با تحقیقات به بایدن یک تهمت رقیب در سال 2020 انتخابات. اگر درست بولتون ادعای رهبری یک کلید دفاع از استدلال و می رود به قلب یکی از دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت است.

دموکرات ها می گویند مجلس سنا نمی تواند ارائه عادلانه حکم بدون تماس بولتون و یا اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney به شهادت.

“وجود دارد هیچ راهی برای یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد” گفت: تشکر. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات و سرب دموکراتیک دادستان.

یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان نشانه علاقه به تماس با بولتون و یا دیگر شاهد. “من فکر می کنم بولتون احتمالا چیزی به ما ارائه می دهیم” گفت: سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا که ملاقات خصوصی روز شنبه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

Murkowski مین را سوزان کالینز و یوتا بهداشت ، میت رامنی هستند سناتور جمهوریخواه که به نظر می رسید بیشتر به تماس جدید شهود. با سنا تقسیم 53-47 به نفع جمهوری خواهان حداقل چهار اوباما باید به همه دموکرات ها برای رسیدن به 51 رای مورد نیاز برای صدور احضاریه.

بیشتر حملات مغلوب ساختن پیشی جستن

قبل از سنا جلسه حتی شروع به تهمت بارها و بارها مورد حمله بولتون در توییتر گفت که او از کار اخراج متهاجم بولتون در پاییز گذشته “به دلیل رک و پوست کنده اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر.”

تهمت نیز شکایت کرده است که پس از ترک کاخ سفید — بولتون می گوید که او استعفا داد — این دیرین ایران aide “می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب” است که شامل اطلاعات طبقه بندی شده.

کاخ سفید روز چهارشنبه منتشر شد نامه ای به بولتون وکیل اعتراض به “مقدار قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” در نسخه خطی از جمله در بالا سطح. بولتون و وکیل او اصرار داشت این کتاب را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده.

کاخ سفید اقدام می تواند تاخیر کتاب, انتشار, اگر, Bolton است مجبور به تجدید نظر در پیش نویس خود را.

روحیه بحث

در دادگاه هشتمین روز کامل سناتور در نهایت ایستاده بود به صحبت می کنند اگر تنها به اعلام پرسش که خواندن با صدای بلند توسط قاضی جان رابرتز. سوالات مشتعل یک ساعت-بحث طولانی با بسیاری از سوالات متمرکز نه چندان ماهرانه در کمک به یک طرف و یا دیگر روشن شدن استدلال های ساخته شده در شش روز پس از ارائه توسط خانه دادستان و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت که او و دیگر دموکرات ها به کارگردانی بسیاری از سوالات را به خانه دادستان “از آنجا که آنها نیاز به فرصتی برای رد کردن نادرست استدلال مغالطه آمیز استدلال نیمه حقایق و حتی هیچ-حقایق است که سه روز رئیس جمهور وکیل ساخته شده است. و این خود اولین فرصت به آن را انجام دهد.”

سناتور. Roy Blunt, R-Mo. گفت: دموکراتها شکايات بی جا.

“مهم نیست که چه کار می کنیم در چند روز آینده دموکرات ها می گویند این روند نیست همه چیز باید آن بوده است چرا که ما در اکثریت هستیم و آنها نه” بی پرده گفت.

پرسید: اگر تکمیل یک استیضاح محاکمه جدید شاهد خواهد بود بد نگاه سنا بی پرده گفت: “این برای اطمینان بد برای دموکراسی است که خانه خود را انجام نمی،” هنوز بلانت گفت: سناتور از هر دو طرف توجه قرار گرفت و گفت: “سنا “در نگاه همه چیز را به خانه فرستاده” در استیضاح.

شاهد سوال حل نشده

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

مک کانل بخش خصوصی گفت: سناتورهای این هفته که او نمی کند در عین حال باید این آرا برای جلوگیری از خواستههای دموکراتیک برای شاهدان در حال حاضر که بولتون آیات را roiled محاکمه.

رهبران حزب هشدار داده اند اوباما که خواستار بولتون به عنوان یک شاهد می اشفته محاکمه در طولانی جنگ حقوقی و تاخیر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه.

کاخ سفید وکیل پاتریک Philbin ساخته شده است که نقطه در پاسخ به دموکراتها سوال اول. “این موسسه به طور موثر خواهد بود فلج شده برای ماه ها در پایان” اگر بولتون است به نام Philbin گفت.

یک بایدن-بولتون تجارت ؟

گفت: “بسیار مهم است که وجود داشته باشد و انصاف و” کالینز خواست که هر طرف قادر به انتخاب یک یا دو شاهد, احتمالا از جمله بولتون و هانتر بایدن.

یک دموکرات ایالت Joe Manchin غرب ویرجینیا گفت که او باز به شنیدن از جوان بایدن اما شومر و دیگر دموکرات ها را رد کرد و این ایده است.

“چهار شاهد ما پیشنهاد کرده اند در حال شاهدان عینی به آنچه اتفاق افتاده است. هانتر بایدن بی ربط است و حواس پرتی” شومر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل می تواند برای تماس با هانتر بایدن در حال حاضر شومر افزود: “آنها نمی خواهند به. آنها می دانند که این امر به نوبه خود همه چیز را به یک سیرک.”

PARNAS می خواهد برای شرکت

در نشانه سیرک در حال حاضر ممکن است وارد یک رسانه ازدحام تماشا به عنوان لو Parnas, این متهم کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی نشان داد تا در کنگره گفت: “من می خواهم به شهادت.” Parnas که بیش از تبدیل شواهد اقدامات نمی تواند وارد مجلس سنا با دادگاه دستور الکترونیکی-دستگاه ردیابی.

وکیل یوسف بوندی گفت: مشتری خود را, Parnas, را به تماشای این مجموعه مقالات از “مکان امن.”

در همین حال معترضان swarmed کنگره پیچیده در طول روز بسیاری خواستار یک محاکمه عادلانه. “هیچ coverup! ما می خواهیم شاهد!” معترضان شعار می دادند در خارج از کنگره.

آنچه پیش رو

سناتور ادامه خواهد داد سوالات پنجشنبه حیاتی آرا در شهود انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر