تاریخ محاکمه دادند آلتون استرلینگ دادخواست عمدی

BATON ROUGE, La. – یک محاکمه جدید تاریخ تنظیم شده است در غیر عمدی دادگاه با خانواده نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آمریکا در لوئیزیانا شهرستان پایتخت چهار سال پیش.

کت و شلوار ظ توسط فرزندان آلتون استرلینگ را از رفتن به دادگاه در مارس 1, 2021, مگر اینکه حل و فصل رسیده است رسانه های خبری گزارش شده است.

آزمایشی راه اندازی شد در سال 2018 در آوریل 20, 2020, اما عقب رانده شد توسط دولت منطقه قاضی ویلیام hello stranger اواخر ماه گذشته بیش از یک تعداد از تحولات از جمله تغییرات در ریاست قاضی مورد درخواست در انتظار قبل از دادگاه عالی ایالت و نگه دارید در محاکمات تا 30 ژوئن میان coronavirus همه گیر مدافع گزارش شده است.

در سال 2017 استرلینگ خانواده شکایت کرد شهر Baton Rouge آن اداره پلیس سابق و رئیس پلیس و دو افسر درگیر در جولای 2016 مبارزه که در آن افسر Blane Salamoni شات استرلینگ شش بار در خارج از فروشگاه راحتی. طرح دعوی در دادگاه مدعی تیراندازی جا یک الگوی رفتار نژادپرستانه و بیش از حد از زور توسط پلیس.

Salamoni نمی شد با عنوان جرم جنایی متهم شده بود اما از کار اخراج شده توسط باتون روژ رئیس پلیس.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>