مسافران استقبال با ساعت طولانی فرودگاه خطوط به عنوان Coronavirus نمایش شروع

بزرگنمایی این تصویر

افراد منتظر در صف به رفتن را از طریق این گمرک در دالاس فورت ورث فرودگاه بین المللی در گرپوین تگزاس در روز شنبه. مسافران بین المللی گزارش صف های طولانی در گمرک در فرودگاه دوشنبه به عنوان کارکنان در زمان احتیاطی اضافی برای محافظت در برابر جدید کروناویروس. Austin Boschen/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Austin Boschen/AP

هواپیمایی مسافران بازگشت به ایالات متحده مواجه شد با snaking خطوط باعث ساعت تاخیر طولانی مدت و سردرگمی در فرودگاه ها در سراسر کشور در روز یکشنبه به عنوان یک نتیجه از مورد نیاز پزشکی نمایش در حال حاضر در محل برای مبارزه با گسترش مرگبار coronavirus.

نا امید مسافران در زمان به رسانه های اجتماعی به گله در مورد خطوط پیچ در پیچ باعث تراکم مسافر در فرودگاه از جمله شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی, که در آن برخی از مسافران گزارش شده منتظر تا چهار ساعت است. یک سناتور ایالات متحده از ایالت ایلینوی گفت که او شنیده خطوط کشش را به مدت بیش از هشت ساعت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است محدود کردن سفر از 28 کشور در اروپا که در حال حاضر شامل انگلستان و ایرلند. اروپا و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است در حال حاضر کانون بیماری همه گیر.

شهروندان ایالات متحده و اقامت دائمی قانونی مجاز به بازگشت از این کشورها اما آنها باید از طریق نمایش های بهداشتی. و ضرب وشتم توسط اجرای جدید بهداشت اندازه گیری به نظر کامل در روز یکشنبه.

انبوه جمعیت آمده با مقامات آمریکایی, مقامات بهداشتی ترغیب مردم به شرکت در “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

فرودگاه جدید اقدامات ایجاد “غیر قابل قبول” خطوط فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت.

“جمعیت & خطوط o’hare غیر قابل قبول & باید بلافاصله خطاب ایم” پریتزکر. “این جمعیت در حال انتظار برای دریافت از طریق آداب و رسوم است که تحت صلاحیت دولت فدرال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: از آن آگاه است از خطوط خسته کننده مسافران با سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی چاد گرگ گفت اضافی غربالگری ظرفیت افزوده در تلاش برای سرعت بخشیدن به روند.

“در حال حاضر ما در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و همکاری با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در روند” گرگ توییتی. “من درک می کنم این است که بسیار استرس زا باشد. در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

پیج هاردی یک دانش آموز آمریکایی در سفر بازگشت به خانه به لندن ارسال شده تصویری از مسافران خواسته می شود به منظور بالا بردن دست خود را اگر آنها به حال شده است به سرزمین اصلی اروپا است.

“پس از گفت به نوشتن اورژانس شماره تماس و برای آماده سازی به طور بالقوه می تواند تخلیه اضطراری ما اجازه خاموش کردن هواپیما. هیچ ارتباطی به خدمه پرواز یا مسافران. واقعا یکی از وحشتناک ترین تجربه های زندگی من” هاردی گفت.

شیوع رمان کروناویروس که باعث COVID-19 تا کنون آلوده 156,000 مردم در سراسر جهان است. در ایالات متحده وجود داشته است حدود 3000 موارد گزارش شده و 57 مرگ و میر.

در حالی که اکثر افرادی که آلوده هستند انتظار می رود نشان نمی دهد علائم و یا بازیابی از یک تب یا سرفه بدون نیاز به درمان کسانی که بیش از 60 سال و یا با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های قلبی و دیابت و بیماری های ریه آسیب پذیر هستند.

منتقدان دولت را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بی مهارت راه اندازی فرودگاه پزشکی نمایش.

سناتور. Richard J. Durbin (D-بیمار است.) توییتی در روز یکشنبه که او شنیده است از پشتیبان گیری زمانی که هشت ساعت در o’hare.

“در تماس با @GovPritzker در مورد ورود مسافر تاخیر در @fly2ohare تا هشت ساعت انتظار برای توشه مهاجرت و آداب و رسوم و ممکن است پزشکی غربالگری. به نظر می رسد منبع تاخیر فدرال و مدیر بود و آمادگی پس از انتخابات ریاست جمهوری ممنوعیت سفر از اروپا” Durbin گفت.

علامت گذاری مورگان اقدام کمیسر گمرک و حفاظت مرزی روز یکشنبه در خواست مسافران را به ماندن و آرام گفت: او متوجه پزشکی جدید نمایش فیلم را می توان “بسیار خسته کننده” اما “هیچ چیز مهم تر از ایمنی و سلامت و امنیت شهروندان ما.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر