قطار, کشته شدن 15 کارگران مهاجر در راه رفتن به خانه در هند

دهلی نو – یک قطار در هند سقوط کرد یک گروه از کارگران مهاجر راه رفتن در امتداد راه آهن به راه خود را بازگشت به خانه خود دولت در روز جمعه کشته شدن حداقل 14 و مقامات و رسانه های محلی گفت.

راه آهن وزارت توییتی که بعد از دیدن برخی از افراد در مسیر راننده قطار باری سعی در متوقف کند اما نمی تواند این کار را در زمان.

پلیس گفت: یکی دیگر از کارگران در این حادثه مجروح شدند در Aurangabad منطقه از ایالت ماهاراشترا پرس تراست هند خبر داد.

پلیس در منطقه از راه دور نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

اخبار آژانس گفت: کارگران راه رفتن به خانه خود دولت مرکزی Madhya Pradesh پس از آنها شغل خود را از دست زمانی که این کشور رفت و به یک سخت مستند در 25 مارس به کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس. بیشتر حمل و نقل عمومی لغو شد.

نخست وزیر نارندرا توییتی که او نگران از دست دادن جان در راه آهن تصادف و وعده کمک به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران رشته در سراسر کشور است.

اوایل این هفته به عنوان آن کاسته مستند دولت آغاز شده در حال اجرا قطار برای حمل رشته کارگران خود را به خانه متحده است. اما هنوز به اندازه کافی به کشتی همه کارگران و تعداد زیادی از آنها شده است راه رفتن در سراسر متحده به روستاهای خود.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>