ترافیک مسدود کردن درایو از طریق COVID-19 مرکز آزمون

افزایش تقاضا برای COVID-19 تست ایجاد شده پس از برتر داگ فورد آن را باز کرد تا هر کسی که احساس می کند که نیاز آن به رهبری به چهار ساعت منتظر روز دوشنبه و سه شنبه در تنها درایو از طریق مرکز ارزیابی در تورنتو است.

“پس برتر باز تست معیارهای ما شاهد موج عظیمی” گفت: دونا-Lyn مور مدیر بالینی برای ویلیام Osler سلامت سیستم Etobicoke درایو-از طریق مرکز ارزیابی.

مرکز واقع در خیابان از Etobicoke عمومی, بیمارستان, باز, مارس 30 و دیدن شد حدود 40 نفر در روز که تست شد ،

حجم افزایش یافته که به عنوان شاهد در سراسر تست شده اند سست و floodgates باز در روز دوشنبه پس از فورد گفت: مردم می توانند به دنبال تست برای علائم خفیف و یا اگر آنها نگران هستند که آنها شده اند در معرض COVID-19. قبلا تنها کسانی که با یک یا بیشتر از علائم این بیماری می تواند تست.

هفته گذشته Etobicoke درایو از طریق مرکز آزمون دیدن شد و بین 200 تا 300 نفر در روز اما پس از فورد بیانیه ای در روز یکشنبه از آن شروع به پریدن کرد به 466 روز دوشنبه. توسط 2 بعد از ظهر روز سه شنبه مرکز آزمون در حال حاضر دیده می شود 300 نفر که برخی از آنها تا به حال صبر کنید تا چهار ساعت به آزمایش می شود.

“پارکینگ ما این است که به طور کامل کامل آن را در ظرفیت ما واقعا نمی توانید هر مطلب گفت:” مور بعد از ظهر سه شنبه و اضافه کرد که مردم بودند که توصیه می شود از انتظار طولانی در پیش است.

کارکنان از 20 در تلاش است تا پیش از شروع بشود و بعد به نگه دارید تا با تقاضا و با توجه به اینکه این روند همچنان ادامه دارد نیروی انسانی می تواند کوچک گفت: مور.

در حالی که بینی-گرد و خاک تست سریع است مردم باید برای ثبت نام به طوری که آنها می توانید تماس گرفته شود با نتایج ارزیابی توسط پزشک قبل از آزمون تجویز شده است. این سواب فرستاده شده به آزمایشگاه در سراسر منطقه برای تجزیه و تحلیل.

مور گفت: مردم آمده اند از عنوان دور به عنوان باری Pickering و لندن به آزمایش می شود و در درایو-از طریق.

“آنها مانند راحتی; آنها نمی خواهند به ترک خودرو خود را و رفتن به بیمارستان به همین دلیل گاهی اوقات آنها در حال حاضر به صبر کنید برای مدت زمان طولانی. آنها احساس امن است.”

او معتقد است که این شهرستان می تواند با استفاده از درایو بیشتر-از طریق امکانات برای دیدار با تقاضا است.

بهترین زمان برای آمدن به زمانی که به مرکز باز می شود در ساعت 10 صبح گفت مور.

“ما فقط می خواهم واقعا وقتی مردم می آیند که صبور باشند چون ممکن است صبر کنید و ما در حال تلاش ما بهترین را برای تسریع کارها برای آنها است.”

نیز وجود دارد یک COVID-19 درایو از طریق مرکز آزمون در Mississauga توسط Trillium سلامت همکاران و یکی در Orangeville در Headwaters بهداشت و درمان مرکز.

یک Trillium سخنگو گفت: خود دو پیاده روی در COVID-19 ارزیابی مراکز دیدم در مورد دو بار به عنوان بسیاری از مردم در روز دوشنبه به عنوان روز گذشته اما قادر به ارائه اطلاعات برای درایو-از طریق در زمان مهلت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بیمارستان اضافه شده کارکنان به پشتیبانی از حجم افزایش و یک گروه کوچک از مردم داده شد اولویت بلیط برای بازگشت روز سه شنبه سخنگوی گفت.

این Headwaters بهداشت و درمان مرکز نمی تواند نظر رسیده در زمان برای این داستان را مهلت.

Francine Kopun
فرانسین Kopun یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش سالن شهر و شهرداری سیاست برای ستاره. او در توییتر دنبال کنید: @KopunF

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>