ردیابی این بیماری همه گیر: در حال Coronavirus موارد افزایش و یا سقوط در خود دولت ؟

در حال بارگذاری…

این صفحه به روز رسانی به طور منظم.

نزدیک به 2 میلیون نفر در آمریکا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 110,000 فوت کرده اند. رشد موارد جدید و مرگ و میر کلی است حداقل به طور موقت کند اما این الگو نبوده است سازگار در سراسر کشور است. جدید نقاط داغ در حال ظهور به عنوان دیگران فروکش.

بسیاری از ایالت ها شروع آرامش اجتماعی فاصله اقدامات در مارس و سلامت رهبران در حال تماشای نشانه هایی که این ویروس شروع به گسترش به شدت بیشتر است. در گرافیک های زیر بررسی روند در موارد جدید در دولت خود را برای دیدن اینکه آیا موارد در حال افزایش است, سقوط یا ماندن سطح. برای پرش به یک نقشه از کل موارد مرگ و میر توسط دولت اینجا کلیک کنید.

در حال بارگذاری…

نمودار زیر نمایش متحده در روند جدید روزانه مورد تعداد کل موارد و سرانه بالغ. به مقایسه دولت شیوع خطوط روند به صورت متوسط جدید روزانه موارد رسم در برابر هر دولت را در مجموع مورد تعداد دفعات مشاهده شده تا به امروز است. این برجسته دولت رشد روزانه نسبت به اندازه کلی آن شیوع.

زمانی که هر دو جدید و در مجموع مورد شمارش سرعت رشد منحنی خم به سمت بالا. به عنوان موارد آهسته منحنی سطوح و یا پایین خم شده. در نیویورک سایت از بزرگترین کشور شیوع دولت منحنی به شدت افزایش یافت و قبل از رسیدن به بیش از 170,000 مجموع موارد در ماه آوریل است. از آن زمان به بعد موارد جدید کاهش یافته و از حدود 10 ، 000 هر روز در اواسط ماه مارس به 1000 دلار در هر روز در اوایل ماه ژوئن است.

برخی از ایالت ها مانند هاوایی کاهش یافته است فقط به یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید در هر روز در حالی که دیگران در حال رشد هستند. آریزونا که وارد کرده بود در حدود 15000 نفر مجموع موارد ممکن است شاهد یک افزایش ناگهانی در موارد جدید در ماه ژوئن.

در حال بارگذاری…

Coronavirus آمار برخی از کشورها بسیار سخت تر از دیگران است. برای بسیاری از این بیماری همه گیر از ایالات متحده موارد شده اند در اطراف شهر نیویورک است. همانطور که از اوایل ماه ژوئن, نیویورک, ایالت کنتیکت و نیوجرسی حدود 30% از کل موارد در کشور و 42 درصد از مرگ و میر اگر چه موارد جدیدی شده اند رها در این سه متحده است. در سراسر کشور دیگر بزرگ و پرجمعیت ایالات مانند کالیفرنیا و ایلینویز و تگزاس به بالا در مجموع به عنوان به خوبی.

برخی از کشورهای کوچکتر تا به حال یک بار سنگین از بیماری نسبت به جمعیت خود را اندازه مانند نبراسکا و آیوا که در بالا مورد تعداد سرانه و لوئیزیانا و میشیگان که یک تعداد مرگ سرانه.

کاوش در نقشه های زیر را ببینید بالغ و سرانه چهره های سراسر کشور.

در حال بارگذاری…

کلیک کنید اینجا برای دیدن یک نقشه جهانی از تایید موارد و مرگ و میر.

برای جزئیات بیشتر در دولت خود را از جدول زیر نشان می دهد که تغییر در دمای موارد جدید در هر روز در هر کشور در هفته بیش از هفته است. متحده مشخص شده در فام های قرمز در حال نشان دادن رشد آن در سایه های سبز در حال نشان دادن کاهش می یابد.

در حال بارگذاری…


روش

داده های مورد استفاده در اینجا گردآوری شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز از منابع مختلف از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; سازمان بهداشت جهانی; های ملی و ایالتی و دولت محلی ادارات بهداشت; 1point3acres; و رسانه های محلی گزارش. این JHU تیم خودکار داده های خود را ارسال و به طور منظم چک آنها را برای ناهنجاری. دولت توسط دولت بازیابی داده ها در دسترس نیست در این زمان. ممکن است اختلاف بین آنچه که شما در اینجا مشاهده کنید و آنچه را که در بخش بهداشت محلی تان وب سایت. آمار و ارقام نشان داده شده است را شامل نمی شود موارد در کشتی های کروز.

این داستان در اصل منتشر شده در مارس 16, 2020. النا Renken یک شرکت و نویسنده در آن نسخه است.

Sean McMinn کمک به و کارمل ظالم ویرایش این داستان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>