ردیابی پول نژاد در پشت مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری

به روز شده در فوریه. 1, 2020

جمع آوری پول است و نه فقط یک ضرورت برای نامزدها امید به آن را از طریق طولانی و گران قیمت اولیه ریاست جمهوری روند — این یک راه برای اندازه گیری نامزدهای اعتبار و قدرت ماندن در شلوغ میشه.

دموکرات ها در حال خرید و فروش با خود بزرگترین اولیه در حداقل 40 سال, و چگونه آنها کرایه در جمعآوری پول نقد می تواند جداگانه نامزدها در بسته. در اینجا ارقام مالی است که نامزدها از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را گزارش کرده اند به فدرال کمیسیون انتخابات تا کنون. رئیس جمهور در مجموع شامل پول است که دیگر کمیته ها از جمله کمیته ملی حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته به او منتقل کرده اند.

این اعداد منعکس کننده کل مبلغ مطرح شده از طریق سه ماهه چهارم سال 2019. این شامل در میان منابع دیگر پول مطرح شده از کمک های فردی و پول منتقل شده از سایر کمپین حساب از جمله یک نامزد انتخابات سنا یا مجلس کمپین:

در حال بارگذاری…

نیز وجود دارد که بیشتر معیارهای مالی که به مردم یک ایده در مورد اولویت های نامزدها و چگونه آنها را اجرا مبارزات انتخاباتی خود را.

دموکرات ها به طور گسترده ای را رد کرد به عنوان مثال پشتیبانی از شرکت های بزرگ سیاسی عمل آورد. در حالی که این کمیته باید اجازه کسب و کار و تجارت گروه در گذشته به قیف مقدار بسیار عظیمی از پول نقد برای مشتاق نامزد دموکرات ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران ظاهر کسب و کار داشتن بی تاثیر بر روند سیاسی است.

مبارزات نیز در ساخت یک نقطه از شعار مقدار آنها مطرح شده از اهدا کنندگان (کسانی که به کمتر از 200 دلار). این اهدا کنندگان که اصلا به افشای نام خود را و یا اطلاعات می تواند نشان دهنده اندازه گیری از یک نامزد حمایت مردمی. که البته همیشه نیست ترجمه به اولیه نمایندگان — به عنوان ایالت ورمونت برنی ساندرز آموخته شده در طول ناموفق پیشنهاد برای ریاست جمهوری در سال 2016 — اما آن را قطعا به نامزدهای قدرت ماندن.

در حال بارگذاری…

داوطلبان لازم است به فایل گزارش های سه ماهه با فدرال کمیسیون انتخابات از طریق 2019 و پس از آن تغییر خواهد کرد به گزارش ماهانه اگر آنها مطرح شده یا صرف حداقل 100.000 دلار.

مجموع پول مطرح شده برای هر نامزد شامل موارد زیر است:

  • فردی کمک:: کمک های مالی از افراد — در پوش $2,800 هر اهدا کننده برای مقدماتی. این بالا-شماره خط مبارزات اغلب تبلیغ و شکسته است به هواداران که داده اند بیش از $200 و کسانی که با توجه به $200 یا کمتر است.
  • PACs و کمیته های سیاسی: انتقال به کمپین از عمل سیاسی کمیته یا سیاسی دیگر کمیته از جمله یک نامزد قبلی از کمپین های مختلف اجرا برای دفتر.
  • خود کمک های مالی و وام های دیگر: می تواند شامل بازپرداخت سرمایه گذاری و غیره.

این صفحه به روز خواهد شد به عنوان جمع آوری کمک های مردمی شماره در دسترس است.

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

نمی توانید از دیدن گرافیک در این داستان ؟ اینجا را کلیک کنید.

این داستان در اصل منتشر شده در آوریل 16, 2019.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر