گردشگران و طرفداران حمله کالاباساس دامنه کوه که در آن کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط کرد

به عنوان خارج از شهر بازدید کنندگان وارد اسلام آباد به دنبال نگاهی اجمالی به دامنه کوه که در آن لیکرز افسانه کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر برخی زد به کلانتر بازرسی برخی از دست شد و دیگران تا به حال هیچ ایده که در آن برای رفتن.

ورود 70 ساله لیندا آدامز.

30 سال کالاباساس اقامت با اشاره به یک میانبر بین لاس Virgenes کریک که در آن طرفداران جمع آوری شده برای اسکن دامنه کوه و لاس Virgenes جاده که ذخیره چندین مسافران حداقل یک مایل راه رفتن.

چند تماشاچیان حتی پیوست آدامز به گرفتن بهتر و نمای نزدیک از محل سقوط.

تبلیغات

“شما می خواهید به تواند مفید از آنجا که بسیاری از مردم از این منطقه نیست,” او گفت:.

آدامز پرسیده شد این بود که آیا بدتر از فاجعه در منطقه تاریخچه. او گفت: آن را runner-up.

“اگر شما بخواهید کالاباساس مردم آنها به شما بگویم این است که دوم-بدترین فاجعه پس از [Woolsey] آتش سوزی از دو سال پیش” آدامز گفت. “وجود دارد یک شانس های بسیاری از ما خواهد بود بی خانمان و جان می باختند.”

او هنوز هم اظهار تاسف از مرگ برایانت.

تبلیغات

“او یک ویژه بازیکن و من احساس می کنم مانند بسیاری از ما بزرگ شده, تماشای او و یا او را تماشا رشد یا در تلویزیون و یا از طریق بلیط” آدامز گفت. “او خواهید بود از دست رفته است.”

این صحنه جمعه در تپه های کالاباساس. به عنوان مقامات بهبود بدن از هلیکوپتر سقوط یک جریان از بازدید کنندگان برایانت طرفداران و گردشگران به منطقه آمد و می خواست به در سایت خود. برخی از دوربین های حال. چند تا به حال دوربین شکاری.

مقامات خواست مردم به ماندن کرد و گفت: این ترافیک اضافه شده ساخته شده است آن را سخت تر برای پاسخ اول. هزاران نفر نشان داد تا یکشنبه. دوشنبه, آن کمتر شلوغ اما هنوز هم یک صحنه سورئال.

یک گروه فقط وارد فیلیپینی گردشگران راه می رفت تا به آدامز به سوال در مورد زیادی موقت یادبود آنها در مورد شنیده بود.

آدامز اشاره کرد و خانواده برایانت طرفداران به نزدیکی Juan Bautista de Anza پارک جایی که آنها در نهایت گل گذاشته برای ستاره افتاده.

اندی کلارک, Adams,’ دبیرستان دوست از اواسط دهه 1960 پیوست آدامز به عنوان نزدیک که هر دو می تواند به محل سقوط هواپیما را قبل از اینکه تبدیل به دور توسط معاونین کلانتر.

“من نمی خواهد که حتی شده اینجا بدون لیندا” کلارک 70 گفت. “او می داند که در تمام نقاط است.”

این تحقیقات موجب شده است برخی از کالاباساس کسب و کار مجبور به بستن مغازه به عنوان کلانتر نمایندگان را مسدود دسترسی به لاس Virgenes جاده ها است. بسیاری از آنها تبدیل دور در نزدیکی دفتر پارک که خانه های تجهیزات پزشکی و رستوران ها.

تبلیغات

دندانپزشک ادموند Mgdesyan گفت: او می خواهم تا به حال سه یا چهار لغو by 1 بعد از ظهر با چند نفر دیگر قرار ملاقات بلندی.

“اگر بیماران من می توانید از طریق آنها در حال رفتن به خانه بروم” او گفت:. “به ما گفته شده است آن را به بود در حالی که برای.”

در بالا از لغو Mgdesyan گفت: تحویل نمی رسند.

“ما در حال انتظار برای بسته بندی برای تجهیزات و دارو است که ما نیاز به” او گفت:.

دو درب پایین چشم داگ Barloski همدردی.

“هیچ یک از بسته های تحویل داده شده اند” گفت: Barloski که با این نسخهها کار برای کالاباساس بینایی سنجی. “این در حال تحویل از عینک است که بیماران در حال انتظار برای.

“آن احساس می کند مانند شهر ارواح در اینجا که نیست معمولا مورد. معمولا شلوغ است.”

کسب و کارهای دیگر مانند لاپاز, مکزیک غذاهای دریایی و تقارن Pilates & یوگا یا بسته و اوایل دوشنبه یا هرگز باز کرد.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر