تورنتو کتابخانه های عمومی منظقه وانت به دست آوردن محبوبیت تنها پس از یک هفته

ده ها تن از ردیف قهوه ای کیسه کاغذ اندود شده در یک جدول با دستورات استاپلر به آنها. دوستانه کارکنان استقبال مشتریان تحویل سفارشات خود را با دست دستکشهایش ریخته و یک لبخند در چشمان او — و احتمالا یکی از زیر ماسک.

این یک محلی takeout رستوران هر چند آن را به جلو-رو به طرف تورنتو کتابخانه عمومی جدید در منظقه وانت سیستم به عنوان محدودیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر در حال کاسته.

“من فکر می کنم شاید اولین بار که شما می آیند در آن کمی نگرانکننده از آنجا که شما نمی توانید از دیدن چهره مردم و شما لازم نیست که همان one-on-one اما به محض این که مردم قادر به دریافت مواد در دست خود آنها واقعا واقعا خوشحال گفت:” سارا Bradley, کتابخانه, مدیر خدمات شهر منطقه شمال به عنوان او ایستاده بود در سالن انتظار یکی از شاخه های.

“ما دیده ایم بسیاری از واقعا هیجان زده, مردم, آنها می خواهند برای آمدن به سمت راست در داخل و ما باید به مرتب کردن بر اساس آنها را متوقف کند در حال حاضر.”

TPL شروع به ساخت قرار ملاقات برای منظقه وانت در تاریخ 8 ژوئن در 67 از شاخه های آن, یک هفته پس از 70 از مکان های خود را آغاز پذیرش بازده در خود رها کردن جعبه. مشتری قرار ملاقات 10 دقیقه از هم جدا و با آنها کتاب و دی وی دی یا سی دی در انتظار آنها را در کیسه های. کسانی که کیسه ها را در زمان آنها برداشت می شود به روند ساده و قرار دادن آنها را به دست مشتریان با بیشترین سرعت ممکن و به حداقل رساندن تماس بگیرید.

برادلی گفت که بازخورد مثبت بوده است فوری با مشتریان هجوم آوردند به کتابخانه ارائه منظقه وانت.

“ما فقط آغاز این هفته و در سه روز اول ما تا به حال 3,685 قرار ملاقات رزرو آنلاین به طور کلی گفت:” برادلی. “در حال حاضر ما در حال رزرو به 8000s بنابراین آن را فقط نگه می دارد در حال رشد و رو به رشد است.”

اقدامات ایمنی اجرا شده است در هر مرحله از وام گرفتن از فرایند های زیر دستورالعمل های ساخته شده در همکاری با تورنتو مقامات بهداشت عمومی.

مواد کتابخانه را نمی توان بازگشت به طور مستقیم به کارکنان به جای داشتن برای رفتن به رها کردن جعبه. این مواد هستند و سپس توسط یک کتابخانه کارگر در کامل شخصی-تجهیزات حفاظتی قرار داده شده در یک برچسب جعبه و کنار در اتاق قرنطینه که در آن آن را به نشستن به مدت 72 ساعت قبل از قرار دادن در گردش است.

مواد است که می تواند گرفته شده محدود به کتاب و دی وی دی و سی دی و کتاب های صوتی, و همه کارکنان که مسئولیت رسیدگی به آنها را باید از ماسک و دستکش در تمام زمانها.

حتی ناهار معافیت از نزدیک تحت نظارت و با کارکنان فاصله از وقت خود را در شعبه آشپزخانه به طوری که هیچ دو نفر در همان اتاق در همان زمان.

برادلی گفت: این بدان معناست که یک رویکرد جدید به چگونه کتابخانه ها سازماندهی می شوند, آیا آن را برنامه ریزی و یا repurposing فضا.

“در برخی از مکان های ما در حال حرکت مواد در طبقه پایین یا طبقه بالا به (قرنطینه می شود) در یک برنامه اتاق گفت:” برادلی اشاره کرد که بزرگتر شاخه مانند یک در یانگ و Eglinton هستند آسان تر برای انطباق با این سیستم جدید. “ما خوش شانس در اینجا است که ما باید چنین بزرگ در فضای باز است که ما فقط می تواند پیدا کردن جایی در آن وجود دارد.”

بسیاری از در-برنامه های ساختمان کتابخانه معمولا میزبان شده اند به حالت تعلیق در حال حاضر, اما برادلی اشاره می کند که برخی از آنها نقل مکان کرد و به انجمن های آنلاین از جمله storytime برای کودکان و باشگاه کتاب برای بزرگسالان است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

برادلی همچنین گفت که در این دوره انتقالی است که یک فرصت برای تورنتو کتابخانه های عمومی به تجربه چگونه آن را با استفاده از فضاهای آن از جمله برنامه های بیشتر در خارج از منزل و reimagining شاخه های آن زمانی که محدودیت در مجامع عمومی برداشته می شوند.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت دراز مدت و برخی از تغییرات دائمی گفت:” برادلی. “بلند مدت برای مشتریان در نظر داشتن فضای خصوصی و یا نداشتن حق نشستن در کنار کسی است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>