تورنتو باید بیشتر برای پاسخ به MMIWG درخواست تماس برای عدالت شهرستان گزارش می گوید

مردم بومی در تورنتو نیاز به زمین که در آن آنها می توانند با اطمینان شرکت در مراسم فرهنگی آنها نیاز به منابع مالی پایدار برای برنامه ها و خدمات پلیس و خدمتگزاران مردم باید بیشتر خاص ضد نژادپرستی آموزش, شهرستان, کمیته گفته بود هفته گذشته است.

توصیه شد که در یک گزارش در شهر تورنتو در پاسخ به این ملی تحقیق در گم شده و به قتل بومی زنان و دختران منتشر شده در تابستان گذشته. فدرال تحقیق شامل 231 “خواستار عدالت” — 100 از آنها مربوط در برخی از راه به شهرستان دولت.

در حالی که تورنتو را فراهم می کند برنامه ها و خدمات به بومی آن جامعه گام های مهمی باید انجام شود به منظور تحقق توصیه هایی به وجود آمد که از فدرال پرس و جو با توجه به شهرستان گزارش.

“ما می شنویم که تورنتو بهترین شهر برای خدمات و من افتخار است و من آن را می دانم درست باشد” گفت: مندی وسلی شهر مشاور در تورنتو نقش در اجرای خواستار عدالت به وجود آمد که از MMIWG پرس و جو.

وسلی و لورن کیمورا از این شهر بومی امور دفتر, ارائه یافته ها به این شهر بومی در امور کمیته مشورتی در فوریه. 11.

“هیچ جا در کانادا وجود دارد به عنوان بسیاری از لینک مستقیم بومی-led بومی-تحویل خدمات برای مردم بومی است.”

مشکل این است که بودجه نیست و همیشه قابل اعتماد است و می تواند دشوار است برای دسترسی به.

“عدم وجود تعهد دراز مدت همراه با منابع کافی و استقلال برای ارائه برنامه ها و خدمات در یک راه است که از نظر فرهنگی مناسب” با توجه به پیش نویس گزارش که همچنین با اشاره به این که واجد شرایط مورد نیاز و زمان مصرف و سفت و سخت.

“این برنامه ها نیاز به کمک های مالی از این شهر اما بودجه نیز نیاز به خیلی کاغذ بازی برای یک مقدار کمی از پول و آنها micromanage آنچه شما انجام می دهند با پول” با توجه به فرانسیس Sanderson, مدیر اجرایی Nishnawbe خانه و یکی از کارشناسان مشورت برای گزارش.

این گزارش همچنین با اشاره به تناقض از خدمات از جمله پلیس تورنتو خدمات بومی حافظ صلح واحد در سال 1992 تاسیس. در زمان آغاز به کار آن زمانی که جمعیت بومی بود .4 درصد از شهر, واحد بود پنج اختصاصی افسران پلیس.

با توجه به برآورد از شهر تورنتو در شهرستان بومی است که در حال حاضر سه درصد و پلیس تورنتو یک افسر اختصاص داده شده به این واحد با توجه به گزارش.

پلیس تورنتو سخنگوی Meaghan خاکستری تایید این سرویس در حال حاضر یک افسر پلیس و یک مدیر کار در APU اما گفت: 10 ماموران با برقراری ارتباط و کمک به واحد.

“واحد با وجود کاهش در تعداد با توجه به فرسایشی خود را گسترش داده قیمومیت تلاش های امداد رسانی و مشارکت اجتماعی” خاکستری گفت.

هر دو خدمتگزاران مردم و پلیس تورنتو نیاز به دریافت بیشتر بومی فرهنگی آموزش, به طور خاص از نقطه نظر بومی زنان و دختران و دو روحیه مردم (کسانی که شناسایی به عنوان داشتن هر دو یک مردانه و زنانه با روح) با توجه به گزارش.

“ما صحبت در مورد این بیماری گفت:” وسلی با اشاره به قتل بومی زنان و دختران است. “ما می دانیم که در اصل در قلب آن است که نژاد پرستی و تبعیض سیستماتیک است که نفوذ از طریق موسسات و از طریق جامعه است.”

دیگران دیدن جهان از طریق لنز بومی زنان و دختران یک ابزار ضروری در مبارزه است که وسلی گفت.

وسلی گفت: دسترسی به زمین برای مراسم شفا حیاتی برای مردم بومی.

هفتگی مراسم به نام Neechi های دایره ای است که جامعه با هم به درام آواز خواندن و دعا در Allan باغ شده است به طور مداوم مانع کارکنان شهرستان با توجه به گزارش.

نیمکت پارک استفاده می شد که توسط افراد شرکت کننده در این مراسم حذف شده اند موثر بر توانایی افراد معلول و افراد مبتلا به سوء مصرف مواد مسائل برای حضور در.

بیشتر تورنتو سیاست در صندوق پستی خود را

دریافت نگاه کردن به درون در چه واقعا در رفتن در سالن شهرستان در سالن ما نظارت بر ایمیل عضویت در خبرنامه.

ثبت نام در حال حاضر

عدم هماهنگی ذکر شد بیشتر مشکل — در حالی که شهر های متعدد ارائه می دهد پشتیبانی و خدمات اطلاعات نیست که به طور موثر ابلاغ به جمعیت بومی.

مشاوره دریافتند که 27 درصد از شهرستان بخش در حال حاضر مشغول شدند در قرار دادن به عمل به توصیه های MMIWG پرس و جو از جمله تورنتو بهداشت عمومی و پناهگاه حمایت و مسکن دولت است.

این کمیته رای به بررسی برقراری دائمی شهر تورنتو “را به عدالت” ،

Francine Kopun
فرانسین Kopun یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش سالن شهر و شهرداری سیاست است. او در توییتر دنبال کنید: @KopunF

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de