تورنتو احساس درد مرطوب’suwet’en همبستگی محاصره به عنوان معترضان هدف قرار دادن خطوط راه آهن

تورنتو است تبدیل به میدان نبرد جدید برای معترضان ساحلی GasLink پروژه در غرب کانادا با صدها نفر از تظاهرکنندگان اشغال قطار اراضی و اخلال در رفت و آمد شب.

به عنوان بسیاری از هشت بازداشت شد ساخته شده در Dundas و جین خیابان راه آهن زمین پس از یک محاصره در زمان بیش از آهنگ های اصلی راه آهن از طریق عروق کانادا بزرگترین شهر. هواداران فریاد “شرم” به عنوان پلیس ساخته شده بازداشت. “زمین بازگشت!” خواندن یکی از نشانه اعتراض کشیده بین دو خطوط راه آهن.

“من می خواهم به ماندن در اینجا تا زمانی که آنها من را حذف کنم یا تا زمانی که ما هستیم” گفت: یک مبارز اولیویا Coombe که نشسته پیچیده در پتو چند متر از آهنگ با ده ها تن از معترضان دیگر در میان سنگین حضور پلیس.

در سراسر کشور تظاهرات از ساحلی GasLink پروژه در حال حفر در نصب محاصره که به نظر می رسد به طور ناگهانی و در برخی موارد پراکنده به سرعت. معترضان در حال تعهد به مبارزه با وجود پلیس اقدام به اجرای خاطی ، کوچک محاصره با هدف خفقان کانادا حمل و نقل ریلی رخ داده است در دیگر نقاط استان انتاریو و کبک.

در همین حال مذاکرات با هدف خنک کننده تنش ادامه با پلیس سوار سلطنتی کانادا در B. C. و مرطوب’suwet’en ارثی روسای بحث در مورد ماهواره جدا شدن (تریلر مسکن تجهیزات پلیس و دفاتر) است که روسای می خواهید حذف شود. در حالی که کسانی که ایران همچنان, معترضان در سراسر کشور گرفته اند به خطوط راه آهن. ارثی ستاد ادعا می کنند کنترل بر اراضی این خط لوله را به صلیب.

سهشنبه, تورنتو و GTA خطوط راه آهن مورد اصابت قرار گرفتند موقت و محاصره در طول بعد از ظهر و شب رفت و آمد با تظاهرات توقف رفتن قطار خدمات و منظم ترافیک راه آهن. اتحادیه ایستگاه در تورنتو بود و این ماجرا با سرخوردگی مسافران. Metrolinx هشدار داد از اختلالات “در سراسر کل سیستم.” سرویس های منظم از سر گرفته و در اوایل شب اما نه قبل از اینکه هزاران نفر از مسافران تاخیر شد.

اگر ادامه اعتراضات تا روز چهارشنبه راه آهن مقامات و مخالفان نیز باید به رقابت با نزدیک شدن توفان برف ایجاد یک منطقه کم فشار در تگزاس است که تهدید بیشتر به اخلال در بعد از ظهر و شب در رفت و آمد است.

تاخیر در حمل و نقل آغاز شد بعد از ظهر دوشنبه هنگامی که مرطوب’suwet’en همبستگی محاصره رفت تا در همیلتون. اختلال همراه چه سرویس رفت و آمد توصیف آن به عنوان پر رفت و آمدترین مسیر سمت چپ هزاران نفر از مسافران تقلا را جایگزین ترتیبات سفر. همیلتون پلیس گفت: معترضان ترک محاصره سایت مسالمت آمیز در حدود 5 بعد از ظهر شنبه.

همانطور که محاصره شده بود برچیده دو راه بندان شد springing تا در مکان در تورنتو است. Metrolinx سخنگوی آنه ماری Aikins وجود دارد گفت: تا به حال گزارش شده است از اختلالات در کیپلینگ ایستگاه در میلتون خط و همچنین در Guildwood در شرق كشور.

برو هشدار داد از ازدحام شدید در اتحادیه ایستگاه به عنوان یک نتیجه. خسته کننده مسائل بود که خدمه بودند که در تلاش برای کمک به مسافران ندارد, آخرین اطلاعات دقیق. مسافران صحبت کرد که به ستاره نیست به اشتراک گذاری ناکامی با معترضان. به جای آنها متمرکز خشم خود را در Metrolinx کارکنان است که نمی تواند به آنها کمک کند.

Metrolinx توییتی در حدود 4:45 p. m. که این وضعیت در Guildwood پاکسازی شده بود و خدمات عادی شد از سرگیری. در حدود 6:30 p. m. اولین قطار به میلتون در نهایت ترک اتحادیه پس از دو ساعت تاخیر بود اما با استفاده از یک انحراف.

Aikins به نام روز سه شنبه به شکل بی سابقه است.” Metrolinx گفت: آنها انتظار رفتن حمل و نقل خواهد شد به حالت عادی بازگشت در روز چهارشنبه رفت و آمد هر چند که پیش بینی برخی از تاخیر در میلتون خط.

Aikins گفت: این سازمان آماده شده بود به صورت بالقوه اختلال در پی تظاهرات در سراسر این کشور برای همبستگی با مرطوب’suwet’en ندارند.

“ما باید یک آمادگی اضطراری برنامه ریزی که ما را در اثر” او گفت:. “اولین اولویت ما این است که مطمئن شوید همه امن باقی می ماند بنابراین همه کار کرده است دور ساعت به خصوص 48 ساعت گذشته.”

The flashpoint که به نظر می رسد که منجر به تورنتو محاصره در آمد, روز شنبه هنگامی که استان انتاریو پلیس ساخته دستگیری 10 Mohawk فعالان در نزدیکی Marysville, Ont. این OPP اجرا یک دستور دادگاه در برابر اعتراض اردوگاه که مسدود شده بود یکی از کانادا کلید خطوط راه آهن پس از Feb. 6. ملی کانادا و از طریق راه آهن به طور موقت به حال گذاشته شدن 1500 نفر از کارگران به عنوان یک نتیجه.

آنچه ناظران می گویند ممکن است تبدیل به یک چرخش سری از تظاهرات در سراسر کشور — “انتظار نداریم که هر چیزی برای متوقف کردن گفت:” یک فعال — است که نشان از همبستگی به صورت ارثی مرطوب’suwet’en ستاد که در مخالفت با ساخت یک خط لوله بیش از B. C. زمین آنها می گویند که آنها را نگه دارید و پرخاش.

با توجه به پروژه وب سایت 6.2 میلیارد دلار ساحلی GasLink خط لوله طراحی شده است که “با خیال راحت تحویل گاز در سراسر شمال B. C.” در مجموع 670 کیلومتر در طول هدف آن تحویل گاز از Dawson Creek منطقه به یک مرکز در نزدیکی Kitimat, جایی که آن را آماده خواهد شد برای “صادرات به بازارهای جهانی با تبدیل گاز به مایع دولت است.”

در حالی که ساحلی GasLink اعلام کرد در سال 2018 امضای موافقت نامه با 20 کشور گروه شوراها در طول مسیر از جمله مرطوب’suwet’en ملت این پروژه است که مخالف با ارثی مرطوب’suwet’en ستاد که می گویند زمین در سوال هرگز بخشی از یک پیمان است. ارثی ستاد گفته اند که این نمی تواند ادامه بدون رضایت خود را. مرطوب’suwet’en مقامات با صدور “اخطار اخراج” به ساحلی GasLink در Jan. 4 و RCMP نقل مکان به منطقه در مدت کوتاهی پس از جرقه تظاهرات در سراسر کشور و بحث در اتاوا.

شده است وجود دارد یک جزر و مدی به ماهیت تظاهرات. بعد از ظهر سه شنبه, شایعات در این شهر که اعتراض خواهد بود راه اندازی — جایی — در شهرستان در 4 p. m. در سمت راست نقطه از 4 بعد از ظهر در آهنگ های راه آهن در نزدیکی جین و Dundas خیابان فعالان دست در دست با تشکیل یک دایره محاصره برای جلوگیری از ترافیک قطار. پلیس تورنتو هشدار داد کسانی که در حال حاضر آنها شارژ خواهد بود و در صورت جریمه از 5 ، 000 دلار یا بیشتر اگر آنها را ترک نمی کند. معترضان بازی موسیقی نرم و روشن کردن آتش برای گرم نگه دارید. به عنوان شب عینک در هشت دستگیری ساخته شد (پلیس را نه تایید شماره) و معترضان منتقل کردن خطوط راه آهن و نگه داشته مضطرب شب زنده داری رو به پلیس.

کریستال سینکلر از بیکار بیشتر جنبش اعتراضی گفت: Star او آمده بود به جین و Dundas راه آهن اراضی برای حمایت از سایر مردم بومی در سراسر کشور که ابراز نگرانی های خود را در مورد مالکیت زمین.

“این است که در مورد ساخت یک بیانیه است. بومی حاکمیت نیست که محترم شمرده شود,” او گفت: به عنوان جمعیت معترضان رشد بزرگتر در شب.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

“آنها باید شروع به توجه ما زمین به دلیل بی عدالتی به یکی ظلم به همه است.”

در حدود 10 شب بین 20 و 30 معترضان باقی مانده بر روی آهنگ, احاطه شده توسط پلیس. یک فاصله کوتاه حدود یک صد نفر از معترضان نشسته اند در اطراف حصار که بسته کردن خط راه آهن, شعار, برگزاری علائم و بالا بردن مشت خود را.

وجود دارد برخی از لحظات تنش میان حضور سنگین پلیس بلکه دوره آرامش با معترضان جعبه های پیتزا که تحویل داده شده بود به صحنه است.

سهشنبه, روز پس از دستگیری در ماریس ویل از 10 فعالان خطور کرد با حضور پلیس در این منطقه به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن معترضان به دور از CN آهنگ های راه آهن آنها را اشغال کرده بودند برای بیش از دو هفته است.

دیوید Milne از Belleville که برای بازدید از Wyman جاده اردوگاه در ماریس ویل روز سه شنبه در حمایت از معترضان توصیف خود را به عنوان یک مهاجر که همدردی با گرفتاری افراد بومی.

“من می خواهم یک قطعنامه که آنها (برای اولین بار سازمان ملل) احساس است که آنها می توانند زندگی طولانی مدت” Milne گفت: ایستاده در نزدیکی ورود به اردوگاه. “ما نیز مخالف استفاده از خشونت برای حذف این افراد از نشان دادن.”

او گفت: سپاه از افسران در حال حرکت به سرکوب تظاهرات در بومی سرزمین است که فقط یک کوچک از بزرگتر غفلت از حقوق ملت.

“من مشکل است که گفت: Milne, از بازداشت در روز قبل از. “این فقط یک نشانه از چه چیزی اشتباه است.”

Milne بود که اجازه ورود به این اردوگاه برای ملاقات با گروه کوچکی از معترضان هنوز در سایت گفت که او بازیگری را از طرف جهانی مبتنی بر ایمان گروه مسیحی مصلح تیم است.

“ما اینجا هستیم تا به عنوان ناظران حقوق بشر,” او گفت:. “ما اجازه آنها.”

در حالی که Milne تلاش برای پیشنهاد هر گونه راه حل های همکارش رابرت هولمز گفت: RCMP باید بیرون از مرطوب’suwet’en خاک قبل از هر معنی دار گفت و گو می تواند رخ دهد.

“ما باید به رسمیت شناختن حاکمیت مرطوب’suwet’en,” هولمز گفت. “این راه حل فوری است: RCMP از این خط لوله مردم و ما نشستن و مذاکره کنند.”

در دم صبح شنبه بود و هیچ کس منینگ موقت دروازه محافظت دوشنبه توسط یک مرد که مانع رسانه ها از ورود به Mohawk اردوگاه. توده ای از چوب نشسته در نزدیکی دروازه های چوبی ساخته شده سورتمه که چندین Mohawk پرچم های نصب شده بر روی دروازه وزیدن در باد. چند ماشین نشستن معطل ماندن در حالی که دو مرد نشسته در کنار آتش است. دو طبقه بندی شده اند مواد غذایی — کیک و نان شیرینی مافین و Tim Hortons قهوه ظروف نشسته در دو جدول در داخل Mohawk اردوگاه.

با فایل های از بن Spurr یعقوب Lorinc Tess Kalinowski Jenna ماه همیلتون تماشاگر و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im