تورنتو شورای reschedules جلسه به عنوان کار توقف پایان مهلت تعیین شده برای کارگران شهرستان

شهر تورنتو در شهردار John Tory درخواست موکول هفته آینده جلسه شورای شهر به دلیل پتانسیل و توقف کار توسط بیش از 5000 شهر کارگران است.

حزب محافظه کار اعلام کرد صبح روز جمعه است که این نشست در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه را به جای شنبه برگزار شد. مذاکره کنندگان از شهر و CUPE محلی 416 اعضای خارج کارگران می تواند از نظر قانونی اعتصاب و یا قفل شده است و از شنبه, اگر هیچ قرارداد جدید به توافق رسیده است.

طرح های احتمالی برای یک کار توقف شامل بسیاری از ساختمان های شهر بسته به مکان و فعالیت در تالار شهر محدود از جمله لغو شورا و جلسات کمیته. اگر یک توقف اتفاق افتاد بیش از ماه مارس 16-20 مدرسه عمومی شکستن آن می تواند باعث ویران کردن برای بسیاری از والدین با تکیه بر بعد اردوگاه ها و دیگر فعالیت های تفریحی.

“در حالی که ما همچنان امیدوار است که یک معامله با TCEU محلی 416 – CUPE می توان بدون هر گونه اختلال در کار ما باید محتاطانه مدیریت برای همه احتمالات” حزب محافظه کار در بیانیه ای گفت.

شورا باید در این ماه با فوری کسب و کار از جمله مسکن مقرون به صرفه مسائل او اضافه شده است.

محلی 416 اعضای کارکنانی که جمع آوری زباله و بازیافت در شرق خیابان یانگ ساختمان تعمیر و نگهداری و تمیز کردن کارکنان پارک پرسنل تعمیر و نگهداری حیوانات کارگران خدمات و زیرساخت های آب خدمه تعمیر. امدادگران در محلی تعیین شده ضروری است و نمی تواند حمله.

دو طرف باید سودا پس از ماه سپتامبر موافقت در ده ها تن از آیتم اما قادر به توافق بر چهار امنیت شغلی والدین ترک, مزایا و دستمزد. کارگران اعتصاب می تواند و یا قفل شده است و همانطور که از پنجشنبه آینده. آنها ملاقات این هفته بدون استانی میانجی و در حال برنامه ریزی برای تجدید قوا با میانجی در روز شنبه.

پس از شهر, مدیر, کریس موری در روز پنج شنبه نشان داد برنامه های احتمالی برای توقف کار, Eddie Mariconda محلی 416 رئیس جمهور را متهم به شهرستان از حوادث رانندگی.

“من می خواهم برای اطمینان از ساکنان تورنتو است که اگر توقف آن خواهد بود چرا که این شهر نه اتحادیه,” او گفت: پس از موری گفت: این شهرستان است که چانه زنی در حسن نیت نسبت به یک معامله منصفانه است.

در اینجا این است که چگونه یک کار توقف می تواند تحت تاثیر قرار Torontonians:

  • زباله و بازیافت و آلی مجموعه برای حدود 200000 خانه های شرق خیابان یانگ را متوقف خواهد کرد. مالکان خواهد بود پرسید: به فروشگاه مواد برای اولین بار در هفته. شهرستان, خواهد, اما, قبول, همراه زباله آلی در ایمن گره خورده است دو کیسه های پلاستیکی و آبی bin مواد در کیسه های پلاستیکی شفاف در دو round-the-clock انبار: 188 Bermondsey Rd. و 50 Ingram دکتر; و در 7 صبح تا 7 بعد از ظهر انبار: 400 کمیسیون سنت, 120, دیسکو, Rd. 35 Vanley Cres., 1 انتقال محل در سکربروق و 3350 Victoria Park Ave.

ساکنان خواهد به احتمال زیاد در صورت اعتصاب خطوط کاهش آف رها. در یک کار طولانی مدت توقف 11 موقت افت سایت خواهد بود تاسیس شده است.

مجموعه منظقه غرب خیابان یانگ که قبلا قرارداد را نمی خواهد تحت تاثیر قرار هر CUPE کار توقف. مجموعه ای از شهرستان سطل در پارک ها و میادین سراسر تورنتو خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

شیپور و مشتریان تجاری باید بررسی کنید وب سایت شهر برای اطلاعات.

  • اکثر کتابخانه ها باز خواهد ماند. شاخه که می Flemingdon پارک با پیشرو خواندن برنامه انتقال دان میلز; تدمردن اتاق سنت جیمز شهر با پیشرو خواندن در مجلس; و پورت اتحادیه.
  • همه شورای شهر و جلسات کمیته را متوقف خواهد کرد همراه با برخی از شهرستان مدیره و شرکت در جلسات. برنامه روزانه به روز شده در تورنتو است.ca/شورای. رویدادها و جلسات در تالار شهر و Scarborough and North York civic مراکز برگزار خواهد شد اما تنها بین 8:30 صبح و 4:30 بعدازظهر همه حوادث در میدان ناتان فیلیپس دیوید Pecaut میدان آلبرت Campbell, مربع, Mel Lastman مربع و شرق York Civic Centre خواهد بود لغو شد.
  • مراسم عروسی در شهرستان امکانات که برای آن مجوز صادر شده ادامه خواهد داد اگر چه شرکت کنندگان ممکن است برای عبور از خطوط اعتصاب. شهر به حالت تعلیق در صدور مجوز جدید در انتظار حل این کار اختلاف است. همه رویداد مجوزها از جمله مراسم عروسی و عکاسی برای پارک های شهر خواهد بود لغو شد.

بیشتر تورنتو سیاست در صندوق پستی خود را

دریافت نگاه کردن به درون در چه واقعا در رفتن در سالن شهرستان در سالن ما نظارت بر ایمیل عضویت در خبرنامه.

ثبت نام در حال حاضر

  • دو خدمات حیوانات پناهگاه مکان باز خواهد ماند بین ظهر و 4 بعد از ظهر در هفت روز هفته: 146 شرق مرکز و 821 پیشرفت Ave. خدمات ادامه خواهد داد برای تماس در مورد بیمار یا مجروح حیوانات, سگ های ولگرد, سگ نیش تحقیقات و حیوان مرده وانت.
  • برخی از زمستان جاده کارکنان خواهد بود در محل کار. قرارداد و مدیریت کارکنان را روشن بحرانی جاده پیاده رو و مسیرهای دوچرخه. اورژانس حفره و تعمیر و نگهداری پیاده رو ادامه خواهد داد. عملیات معمول از جمله تمیز کردن خیابان و غیر فوری تعمیرات را متوقف کند.

چهار سال قرارداد برای خارج کارگران منقضی شده Dec. 31 آیا به عنوان قرارداد برای داخل کارگران در CUPE محلی 79 و تورنتو کتابخانه های عمومی کارکنان در CUPE محلی 4948. نمایندگان برای خارج و کتابخانه کارگران خود و چانه زنی با داخل کارگران یک قدم پشت و خارج کارگران در شرایط حرکت به سمت یک, ممکن است کار به توقف.

David Rider
دیوید رایدر ستاره City Hall رئیس دفتر و خبرنگار پوشش سالن شهر و شهرداری سیاست است. او در توییتر دنبال: @dmrider

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>