بزرگنمایی این تصویر

U. S. S. ناو هواپیمابر تئودور روزولت که در تصویر کردن خلیج مانیل در سال 2018 است. کاپیتان رو به رشد شیوع کروناویروس خواسته پنتاگون برای اجازه به حرکت بسیاری از خدمه خود را به ساحل. Bullit مارکز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bullit مارکز/AP

آمریکا مقامات نیروی دریایی روز چهارشنبه در دفاع از خود و پاسخ به شیوع کروناویروس روی U. S. S. تئودور روزولت هواپیما حامل یک روز پس از داغدار نامه ای از کشتی است که فرمانده عمومی شد به شدت مورد سوال چگونه بهداشت و درمان اضطراری به کار گرفته شد.

“من تشخیص می دهم که بوده است وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد تدی روزولت به ویژه در طول 24 ساعت گذشته” اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت: در پنتاگون در کنفرانس خبری. “ما تست شتاب و عمیق تمیز کردن تمام فضاهای در کشتی. ما در حال ارائه افسر فرمانده آنچه که او خواسته است و ما در حال انجام بهترین های ما برای سرعت بخشیدن به سرعت هر کجا که ما می توانیم.”

در نامه خود افسر فرمانده سروان. برت Crozier خواسته بود که همه اما 10 درصد از خدمه خود را از 4,865 ملوانان بود حذف شده از ناو هواپیمابر به قرنطینه در گوام که در آن روزولت در حال حاضر در بندر.

Modly گفت که او باور نمی روم تنها 10 درصد از خدمه می تواند کار کند. “طرح ما همواره به حذف بسیاری از خدمه به عنوان ما می توانید در حالی که برای حفظ کشتی ایمنی,” او گفت:. “این کشتی سلاح در آن است و مهمات آن را به گران قیمت هواپیما و آن را به یک نیروگاه هسته ای. از آن نیاز به تعداد معینی از مردم در آن کشتی برای حفظ ایمنی و امنیت کشتی.”

نیروی دریایی وزیر اضافه شده است که نزدیک به 1000 خدمه در حال حاضر متحرك در گوام و گفت: این تعداد افزایش خواهد یافت به 2,700 روز جمعه. حدود نیمی از نتایج حاصل از 1,273 خدمه که تست شده اند در حال بازگشت به او گفت: 93 نفر از آنها مثبت هستند — با هفت نفر از این گروه نشان دادن هیچ نشانه — در حالی که 593 منفی هستند.

“قطب طولانی در چادر است گرفتن آن نتایج تست به عنوان ما این نمونه ها را به یک DOD تسهیلات برای پردازش” رئیس عملیات نیروی دریایی, نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday به خبرنگاران گفت. “ما مردم ساحل که جدا هستند و باید آزمایش مثبت ما دیگران [ساحل] که در قرنطینه و یا جدا شده چرا که آنها در نظر گرفته شده است در تماس نزدیک. و به طوری که بیش از 14 روز جنبش محدود دوره به عنوان تبدیل شدن آنها به پاک کردن آنها نیست نشان داده شده است هر گونه علائم آنها را آزمایش کردند و سپس آنها را آورده در کشتی.”

Gilday گفت: نیروی دریایی در حال همکاری با مقامات دولتی در گوام برای قرار دادن مسکن اضافی — به ویژه در اتاق های هتل ها — برای ملوانان آینده این هواپیما حامل.

پرسید که آیا این نامه ای از کشتی, فرمانده, اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکلبود موجب نیروی دریایی به اقدام Gilday وجود دارد گفت: تا به حال “بالقوه” است که یک شکست در ارتباطات با سروان. Crozier.

“نوع چشم بازکن برای ما این واقعیت است که او می خواست به حرکت در سرعت بیشتر به مردم کشتی, راست?” Gilday گفت. “سوء تفاهم شاید مورد نیاز بود در سرعت خارج کردن مردم از کشتی. ما تا به حال شده است با شناسایی فضاها و مردم شدن کشتی. ما در حال حاضر حرکت مردم در سرعت به آنها را کشتی.”

Crozier شارژ در نامه خود که نگه داشتن خدمه روی عرشه ناو هواپیمابر بود “یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.”

خواسته در مورد اینکه آیا نیروی دریایی که عدم مراقبت از آن ملوانان Modly رد فرمانده بدخشان.

“این ناامید کننده به او می گویند که — اما در همان زمان من می دانم که این درست نیست. ما در حال کار بسیار سخت با کشتی با ساختار فرماندهی به مطمئن شوید که دقیقا همان چیزی است که ما در حال انجام گفت:” نیروی دریایی را بالا گرفته اند. “این اولویت ما, ما نیاز به کسانی که ملوانان به امن ما به آنها نیاز دارید سالم باشد و ما نیاز داریم که کشتی عملیاتی شود.”

Modly گفت: از 94 کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در حال حاضر مستقر روزولت تنها با فعال موارد در هیئت مدیره. او افزود که برخی از کشتی های نیروی دریایی در بندر را coronavirus موارد این تعداد در تک رقمی.

Modly همچنین گفت Crozier به عنوان هواپیمای حامل فرمانده بود به درستی عمل کرده با نوشتن یک نامه به بیان نگرانی های خود را به زنجیره ای از فرمان.

“من نمی دانم که به بیرون درز نامه ای به رسانه ها,” او اضافه شده است. “است که می تواند چیزی را که نقض اصول نظم و انضباط اگر او مسئول است که, اما من نمی دانم که.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im