بالا 10 نشان می دهد تجارت ملزومات سفر

نمايشگاه و کنفرانس ها و حوادث مشابه هستند باید برای مترجمان و نویسندگان کسب و کار که می خواهند به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از آخرین اتفاقات خود را در صنایع. چه چیزی بیشتر: این یک محل عالی برای ایجاد ارتباط و ملاقات با مشتریان بالقوه جدید. در اینجا من ده نمایشگاه ملزومات برای کمک به شما دریافت بیشتر از سفر خود را.

1. یک کیف هوشمند

شما نیاز به یک کیسه است که به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن همه چیز شما نیاز دارید, اما به اندازه کافی هوشمند هنوز به ایجاد یک تصور خوب. دقیق کیسه شما انتخاب می کنید بستگی دارد جنسیت خود, ارتفاع, سبک, اخلاق و بودجه. من دو.

من اولین کیسه عظیم weekender bag for رویدادهای زمانی که من می دانم که من برداشت تا مقدار زیادی از مقالات و یا باید به همراه خود من (وگان) ناهار. از سوی دیگر یک مقدار کوچکتر دقیق کیسه که هنوز هم اتاق را برای A4 اسناد و مدارک. من هیچ سبک اما من توصیه سیاه و سفید به عنوان امن به سبک شرط برای بسیاری از کسب و کار و موقعیت.

من انتخاب شد و هر دو توسط مت و Nat فوق العاده سازگار با محیط زیست دوستانه, وگان طراح از کانادا:

من در حال حاضر با توجه به گرفتن این کوله پشتی هوشمند نیز توسط مت و Nat. من فقط نیاز به پیدا کردن یک بهانه ای مناسب. اگر شما می توانید از فکر می کنم بهانه ای بزرگ لطفا اضافه کنید و آن را در نظرات!

بچه ها احتمالا می تواند دور با یک لپ تاپ استاندارد کیسه یا کوله پشتی لپ تاپ. مد به نظر می رسد تعیین می کند که زنان نمی پوشیدن کوله پشتی در تنظیمات حرفه ای. من از آنها بدم میاید اما من قبول واقعیت است. و شاید این بهانه خوبی به مرزهای با کوله پشتی هوشمند…?

2. لباس مناسب

“هوشمند” است و نه ذهنی و آنچه که ممکن است “هوشمند” در یک وضعیت ممکن است به طور کامل خاموش ، با استفاده از این در ذهن, توصیه من این است که “مناسب”. به عنوان یک زن شما نمی توانید بیش از حد اشتباه با هوشمند ژاکت و لباس مناسب و یا بلوز/دامن ترکیبی. برای بچه ها ژاکت کت و شلوار و پیراهن, به نظر می رسد تقریبا واجب اگر چه این بستگی دارد در این رویداد است.

مراقب باشید به رولباسی یا لباسی:
بیش از حد زنان شیک را اشتباه خیره در یک مردسالار آن رویداد صنعت (جامعه نه چندان دور پیشرفت به اندازه کافی به درک که زیبایی می کند مانع مغز). به عنوان یک جدید, دوست, آموخته, آن را احتمالا بهترین برای پوشیدن یک پیراهن و کراوات اگر آقای کامرون و همراهان او خواهد بود که در اطراف و دعوت شما را به یک نشست بحث (جامعه نیز نه چندان دور پیشرفت به اندازه کافی به درک که لباس راحت می کند مانع موفقیت سازمانی).

نکته من: نگاهی به تصاویر و فیلم ها از سال های گذشته و لباس برای مطابقت با.

3. مقدار زیادی از کارت های کسب و کار (اختیاری: چاپ مواد مورد کسب و کار شما)

این بدیهی ترین و ضروری برای هر روز که در آن شما می خواهید به ملاقات با افراد جدید و یا حتی سفر کردن خانه. اما شما شگفت زده چگونه بسیاری از مردم وجود دارد که بسته به اندازه کافی! در نظر گرفتن آنهایی که متفاوت برای انواع مختلف از اطلاعات تماس و یا افرادی که در صنایع مختلف. نکته: مواد چاپ یکی دیگر از گزینه خوبی است اگر شما می خواهید برای ارائه کسب و کار شما که در راه.

4. گوشی های هوشمند با اینترنت (اختیاری: یک قرص)

دوباره گوشی با اینترنت یک پایه ضروری است. بدون در نظر گرفتن چگونه شما آن را ترتیب رومینگ یا wi-fi رایگان در این رویداد مهم است به ماندن متصل در حالی که شما در خارج از دفتر. شما می خواهید به هنوز هم وجود دارد برای مشتریان موجود خود. یک گوشی با صفحه نمایش خوب و یا یک تبلت است و همچنین اگر شما می خواهید به دنبال هر چیزی مانند یک مشتری بالقوه را به وب سایت این رویداد صفحه وب و یا برنامه محل طرح یا محلی سفر می کند.

اگر این رویداد در کشور خود شما باید یک زن و شوهر از گزینه های:

 • ببینید اگر اینترنت در دسترس است در این رویداد به صورت رایگان و یا با هزینه معقول
 • راه اندازی رومینگ خود را در زمان قرارداد
 • دریافت pay-as-you-go سیم کارت با قیمت مناسب اینترنت add-on
  • اگر شما در حال سفر به کشور انگلستان, من یک نکته: سعی کنید giffgaff. سیم کارت رایگان (ارسال به آدرس UK – یک هتل و یا دوستان ممکن است مایل) و خود را ارزان ترین و مناسب اینترنت گزینه است فقط £7.50. من تمایل به رفتن برای اینترنت نامحدود و نامحدود متون با 250 بریتانیا دقیقه برای ناچیز £12. فقط £12 و من مرتب با رایگان سریع اینترنت در تلفن همراه من برای 30 روز آینده! هیچ اضافی قرارداد – آن را فقط تبدیل به یک نرمال pay-as-you-go قرارداد که 30 روز هستند. با استفاده از این لینک برای دریافت £5 اعتبار رایگان.
  • من در واقع نمی دانند که از هر چیزی به عنوان خوب به عنوان giffgaff برای کشورهای دیگر است. اگر شما اتفاق می افتد به هر گونه راهنمایی لطفا آنها را در نظرات.
 • شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک قرص اضافی به گوشی های هوشمند خود را به مرور و با استفاده از رویداد برنامه کمی ساده تر. اگر شما بیش از یک قرص شما همچنین می توانید کار کردن که شما می خواهید را بر اساس معیارهای مشابه. البته امنیت ممکن است جنبه دیگری را در نظر بگیرید: شما نمی خواهید به خود را با ارزش ترین دستگاه در صورت وجود قابل توجهی خطر از دست دادن.

5. باتری خارجی (اختیاری اگر مورد نیاز: قدرت آداپتور)

این باتری بزرگتر است که می تواند مورد استفاده برای شارژ دستگاه های قابل حمل. چند گزینه وجود دارد. من شخصا این:

 • Anker Astro Mini 3000mAh External Battery این اندک باتری 3000mAh که شارژ خواهد شد به طور متوسط گوشی های هوشمند حداقل یک بار. من این را در رویدادهای کوچکتر و یا اگر من عنوان را برای بعد اما فراموش کرده به شارژ گوشی من شب قبل از. این است که معمولا خوب برای استفاده از نور.
 • Anker Astro E5 15000mAh باتری خارجی این است که یک مقدار بزرگتر 15000mAh باتری آن شارژ خواهد شد به طور متوسط گوشی های هوشمند حداقل هفت یا هشت بار. چه چیزی بیشتر – آن را شارژ می توانید هر قرص با یک 5V هزینه ورودی. برای من این معنی است که من می توانید آن را با iPad Air. من تمایل به این کار را برای هر کنفرانس از آنجا که من می دانم که من می تواند به صورت آنلاین در طول سخنرانی و می شکند. من معمولا این نمایشگاه ها بیش از حد, اگر چه گاهی اوقات من آن خواهر کوچک.
 • من شخصا خود نیست اما شما همچنین ممکن است بخواهید به نگاه مورد مانند باطری است که می تواند تضعیف اطراف گوشی خود را به محافظت از آن را در حالی که گسترش عمر باتری. به طور مشابه وجود دارد آنهایی است که می تواند متصل به پایین مانند یک فرمت پلاگین یا یکپارچه به گوشی های هوشمند طراحی خود را با جایگزین کردن تولید کننده باتری و مورد. این همه بستگی دارد بر روی گوشی های هوشمند شما باید به مرتب کردن بر اساس از عمر باتری شما نیاز دارید و ترجیح شخصی شما.

6. قلم و کاغذ (مدرسه قدیمی!)

آن را برای تلفن های موبایل بسیار قدیمی از مد افتاده اما شما هرگز نمی دانید که شما را ملاقات خواهد کرد و یا آنچه که یادداشت های شما می خواهید را به. شما ممکن است به یک بحث با یک مشتری جدید و می خواهید برای نشان دادن برخی از ایده ها را روی کاغذ یا آنها را به برخی از یادداشت ها را به خانه. اگر شما احساس می کنید مانند آن, مارک کاغذ (و یا حتی یک قلم مارک) یک ایده بزرگ در اینجا. اما خوب است که فوق العاده است. نکته کلیدی این است که به بسته های کوچک پد را از کاغذ و قلم برای یادداشت برداری.

7. رایانه قابل حمل (لپ تاپ/نوت بوک نوت بوک و یا نت بوک)

شما باید یکی از موارد بالا برای شب. واقعا مهم نیست که از بالا به آن فقط به عنوان طولانی به عنوان این است که کامپیوتر شما می تواند به راحتی با کار در یک کشش. به عنوان قبل از من گفت: – مشتریان موجود خود را ممکن است نیاز شما و یا شما ممکن است نیاز به انجام برخی از سنگین تحقیقات. شما هرگز نمی دانید…

دلیل اصلی من می گویند به رایانه قابل حمل است که با استفاده از یک تلفن همراه را, قرص, و یا تبلت با صفحه کلید بعید است که به راحتی برای هر چیزی بیشتر قابل توجه است. شما نیاز به دسترسی به چیزی نزدیک شدن به استاندارد ابزار اگر شما به دور از دفتر خود را برای هر طول زمان.

8. تنقلات

ممکن است این باید برای شما به خصوص اگر این catered رویداد. اما کمی pick-me-up می تواند معجزه کند اگر شما کمی peckish. مواد غذایی به فروش می رسد در حوادث است که همیشه بهترین کیفیت و بعید است با توجه به تمام نیازهای غذایی. من می خواهم به بسته برخی از میوه ها و مهره میله (Nakd میله ها یک گزینه خوب!) به نگه دارید تا من به عنوان به خوبی به عنوان برخی از شکلات برای پاداش دادن به خودم برای گرفتن از طریق روز (و یا ملاقات با یک زن زیبا جدید منجر شود!).

آیا اجتناب از خوردن هر چیزی است که احتمال نشت در لباس های خود را و یا شما را ترک با سس تمام صورت خود را. آن را خوب نگاه کنید (من باید بدانید…). اگر شما باید چیزی بیشتر قابل توجهی در نظر گرفتن کمی آینه و دستمال برای تمیز کردن خودتان قبل از اینکه کسی متوجه اسفناج در دندان های خود را و یا سس کاری در آستین خود را.

9. آب

حوادث ممکن است به دور و یا فروش آب وجود ندارد و این ذهنیت تغییر اگر شما آب خود را با شما. از آن آسان است برای پایان دادن به کم آبی در این محیط های خشک پر از چراغ و تبادل نظر به خصوص اگر شما در حال چت در تمام طول روز.

من به خود من مرتکب خطا شدن آب بطری با من هر جا که من بروم. آن را به یک فیلتر کربن معنی من می توانید با پر کردن بطری آب در هر نقطه بدون هیچ گونه نگرانی. پیدا کنم این خیلی راحت تر از رفتن را از طریق تعدادی از بطری های در طول روز است. بیشتر سازگار با محیط زیست و غیر متعارف گفتگو-استارت بیش از حد! (من متهم به نوشیدن از یک بطری کودک در هفته گذشته در نمایشگاه CeBIT…)

از سوی دیگر: به یاد داشته باشید که کافه یا بار نیز می تواند یک محل عالی برای ارتباط با افراد جدید و جالب.

10. یک کسب و کار کارت خوان برنامه

مگر اینکه شما سعی کردم یکی از این از شما نمی دانم که چرا آنها بسیار ضروری است. اگر شما, شما کاملا موافقم و فقط می توانید جست و خیز این بخش است.

من توصیه می گرفتن یک کسب و کار کارت خوان برنامه برای قرص خود را به جای گوشی های هوشمند خود را اگر شما می توانید چرا که اگر چه گوشی های هوشمند است که با شما در همه جا این تبلت دارای یک صفحه نمایش بزرگتر است و بنابراین کمی ساده تر برای استفاده و سازماندهی مخاطبین خود را.

من با استفاده از CamCard HD بر روی iPad Air و به اعتقاد من وجود دارد برنامه های مشابه برای دستگاه های آندروید است. مثل این نسخهها کار میکند: شما در ایجاد یک پوشه برای این رویداد شما در تاریخ یا هر چیز دیگر معیارهای مناسب شما است. شما سپس اضافه کردن یک کارت با اسکن آن. برنامه خواهد شد و سپس کارت به عنوان خوانده شده به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند پر کردن داده ها به زمینه های مناسب. شما پس از آن اصلاح و اضافه کردن هر یک از دیگر یادداشت ها به عنوان شما می خواهید شاید اسکن از کارت بیش از حد و یا حتی گرفتن یک عکس سریع خود را مخاطب جدید ، پس از آن هنگامی است که همه را نجات داد, شما می توانید دسترسی به اطلاعات در هر زمان از طریق نرم افزار. آن را نیز همگام با دیگر حاضر در لیست تماس.

چگونه است که این مفید است ؟ می گویند شما دیدار با کسی که جالب است و فکر می کنم این فرد باید پیوند با فرد دیگری شما را ملاقات چند ماه پیش. همه شما باید انجام دهید این است که ایمیل یک فرد کارت و تمام اسکن جزئیات دیگر و یا به اشتراک گذاشتن این جزئیات در یک کد QR که مخاطب جدید می تواند اسکن بر روی خود دستگاه. شما می توانید آن را سمت راست وجود دارد و پس از آن! این networker رویای: تمام مخاطبین خود را با شما هر کجا که شما بروید. و شما هرگز نیاز به نگرانی در مورد از دست دادن یک کارت کسب و کار دوباره!

احتیاطی توجه داشته باشید:

نمايشگاه و کنفرانس ها گیج کننده و شلوغ ، من به ذکر چند مورد با ارزش بالا. حتی اگر شما اعتماد به مردم وجود دارد به یاد داشته باشید این فقط طول می کشد یک کمتر از صادق فردی به خراب کردن همه تجربه می کنند. آیا بیشتر با شما از شما در نهایت نیاز دارید و می توانید نگه داشتن چشم و نزدیک در.

من امیدوارم که من لیست ده بالا به شما کمک کرد. من از دست هر چیزی ؟ لطفا اجازه دهید من در نظر دانم!

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im