تام Steyer قطره از سال 2020 ریاست جمهوری

بزرگنمایی این تصویر

دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer در حال صرف زمان بیشتری را بر روی زمین در کارولینای جنوبی بیش از هر نامزد دیگر بود. اسکات اولسون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسکات اولسون/گتی ایماژ

به روز شده در 9:36 p. m. ET

تام Steyer میلیاردر صندوق سرمایه گذار و فعال محیط زیست که بنا مبارزات انتخاباتی خود در یک پایان قوی در کارولینای جنوبی به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری در روز شنبه.

Steyer به شدت استقبال سیاه رای در کشور با تمرکز بر نژادی و عدالت اقتصادی بود اما یک پایان ناامید کننده. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود دولت است.

در حال بارگذاری…

“به من گفت: اگر من نمی بینم یک راه برای برنده شدن است که من می خواهم به حالت تعلیق درآورد همسر من, کمپین” Steyer گفت: هواداران در روز شنبه. “و من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

Steyer در حال صرف زمان بیشتری را در کارولینای جنوبی بیش از هر نامزد دیگر به میدان فرستاد و بزرگترین در زمین کمپین کارکنان.

او باعث به هم بزنید در این حالت به دلیل گسترده خود را صرف. او صرف نزدیک به 24 میلیون دلار تبلیغات وجود دارد و برپا تهاجمی پست الکترونیکی مستقیم مبارزات انتخاباتی. برخی از هزینه های از جمله تمرین های استخدام قانونگذاران محلی به عنوان پرداخت می شود, کارکنان, drew thomas که او خرید رای سیاه پوستان.

هر چند Steyer ساخته تهاجمی بازی به رای دهندگان کارولینای جنوبی او کسب تنها یک نماینده در آیووا و نیوهمشایر یا نوادا — به سه نفر اول مسابقات و نظرسنجی ها نشان داد دلهره آور مسیر پیش رو در 14 متحده که رای در روز سه شنبه.

Steyer وارد مسابقه در ماه جولای با وجود زودتر اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال نامزدی و خواهد به جای تمرکز بر تلاش برای استیضاح رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

62 ساله و فعال محیط زیست ساخته شده و ثروت خود را به عنوان یک مدیر صندوق پرچین و افزایش آگاهی از تغییرات آب و هوایی از طریق NextGen امریکا سازمان است.

او خود را مطرح مشخصات ملی با هل دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح و صرف $120 میلیون نفر در طول سال 2018 انتخابات چرخه دیجیتال و تلویزیون تبلیغات به عنوان بخشی از خود را “نیاز به استیضاح” ابتکار است.

Steyer نهایی کمپین تجمع در آلن دانشگاه تاریخی سیاه و سفید کالج در کلمبیا S. C.. او به ارمغان آورد رپر نوجوان, انجیل, خواننده Yolanda Adams and DJ Jazzy Jeff به مدرسه در تربیت بدنی را برای انجام دهد تا حد زیادی هر چند نسل مخاطبان متنوع.

هنگامی که او در زمان این مرحله او به هواداران خود گفت که مردم از کارولینای جنوبی “برای صالح مبارزه کنند.”

“برنده یا بازنده من سقوط در عشق با مردم کارولینای جنوبی” Steyer گفت: پس از آن. “من هرگز ترک … و ما در حال رفتن به برنده شدن در این مبارزه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im