بزرگنمایی این تصویر

تام هنکس و ریتا ویلسون در مراسم اسکار در ماه فوریه است. این زن و شوهر که در استرالیا هستند که در آن هنکس در حال آماده سازی برای یک فیلم شلیک پنج شنبه اعلام کرد آنها باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اردن استراوس/اردن استراوس/تالار گفتگو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اردن استراوس/اردن استراوس/تالار گفتگو/AP

بازیگر تام هنکس اعلام کرد در رسانه های اجتماعی شنبه که او و همسرش و بازیگر همکار ریتا ویلسون باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus که آلوده شده است ده ها هزار نفر در سراسر جهان از ماه دسامبر است.

در Instagram و در یک صدای جیر جیر در روز پنج شنبه به وقت محلی هنکس است که در استرالیا برای پیش تولید این untitled فیلم در مورد الویس پریسلی گفت که او و ویلسون “احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد.”

مشاهده این پست در Instagram

سلام و مردمی است. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد. خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تام هنکس (@tomhanks) در

“ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد” هنکس نوشت. “به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

“خوب در حال حاضر چه باید بکنید بعد ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد نه؟,” او نوشت.

هنکس دو بار برنده اسکار و ویلسون هم 63 که آنها را در مکان تا حدودی خطر ابتلا دسته از بیماری COVID-19 است که ناشی از کروناویروس که تمایل به بیشتر های جدی در افراد مسن است.

اگر چه این بیماری کشته شدن بیش از 4500 نفر در سراسر جهان از آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر در چین مرکزی بسیاری از افرادی که آلوده می شوند نشان می دهد خفیف یا بدون علائم است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی آخرین وضعیت گزارش مورخ 11 مارس وجود دارد و در مجموع 112 تایید موارد جديد عفونت کروناویروس در استرالیا که تاکنون سه مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

هنکس و ویلسون بوده است, در استرالیا, Gold Coast, Queensland, آماده شدن برای فیلم شلیک که در آن هنکس است به بازی پریسلی زمان مدیر سرهنگ تام پارکر زمانی که این بازیگر اعلام کرد.

صبح سیدنی هرالد به نقل از “تعدادی از اعضای خدمه” در این فیلم چه کسی گفت که تمام تولید شده بود و تعطیل.

بیانیه ای از برادران وارنر است که در تولید فیلم های ارسال شده به Deadline.com گفت: این استودیو تا به حال “آگاه شده است که یک شرکت عضو از ما الویس فیلم سینمایی … دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 (coronavirus).”

“ما در حال همکاری نزدیک با مناسب بهداشت استرالیا سازمان برای شناسایی و تماس با هر کسی که ممکن است در تماس مستقیم با فرد” در بیانیه ای گفت:. “بهداشت و ایمنی شرکت ما اعضای این است که همیشه اولویت ما است و ما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از هر کس که با این نسخهها کار بر روی محصولات ما در سراسر جهان است.”

“فردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال حاضر در حال دریافت درمان” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de