توکیو المپیک مدیر عامل شرکت وعده شفافیت بیش از هزینه تاخیر

توکیو – رییس اجرایی بازی های المپیک توکیو وعده داده شده “شفافیت” با ژاپنی, عمومی روز پنج شنبه در مورد هزینه تعویق انداختن بازی ها تا سال آینده.

نه ژاپنی دهندگان و نه کمیته بین المللی المپیک گفته است آنچه در آن هزینه خواهد شد برای به تاخیر انداختن توکیو بازی برای یک سال. اوایل برآورد در ژاپن حدود 2 میلیارد و 6 میلیارد دلار.

“آن را بسیار محتمل است که هزینه خواهد شد بالاتر از اصل برنامه ریزی شده بودجه” مدیر عامل Toshiro Muto گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم در یک هفته تلفنی.

او گفت که مقدار دقیق مشخص نیست اما ما در ادامه با شفافیت و توضیح به مالیات دهندگان در مورد هزینه ها.”

اگر چه مقامات می گویند به اضافه هزینه های ناشناخته یک چیز قطعی است: ژاپنی مالیات دهندگان را انتخاب کنید تا بیشتر از این لوایح است.

توکیو شهر دولت محلی و سازمان و کمیته ملی المپیک موظف تحت “شهر میزبان قرارداد” امضا شده در سال 2013 به پوشش بسیاری از هزینه های.

هزینه موضوع حساس در ژاپن, به خصوص برای دولت شینزو آبه است که یک ملتهب حامی از بازی های المپیک است.

ژاپن و مانند بسیاری از کشورها می تواند در یک رکود اقتصادی در سال آینده در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک, اما یک دولت گزارش حسابرسی سال گذشته گفت: آن حداقل دو برابر این مقدار است.

این همه پول به جز 5.6 میلیارد دلار در بودجه خصوصی بودجه عملیاتی.

سوئیس-بر اساس IOC تا به کمک 1.3 میلیارد دلار به خصوصی که بودجه است اما انتظار نمی رود به پرداخت بیشتر. این درآمد بیش از, آخرین چهار سال المپیک چرخه بود 5.7 میلیارد دلار.

عضو کمیته بین المللی المپیک John Coates که مسئول نظارت بر برنامه ریزی برای بازی های المپیک توکیو گفت: هفته گذشته کمیته بین المللی المپیک نیاز به پرداخت “چند صد میلیون دلار” برای حفظ بسیاری از فدراسیون بین المللی ورزش و کمیته ملی المپیک شناور. او هیچ نشان نمی دهد که پول رفتن به توکیو.

Muto خواسته شد point-blank اگر ژاپن بود “آماده به پرداخت همه هزینه های اضافی و هزینه های در حال اجرا — و یا باید آن را به اشتراک گذاشته شود؟”

او جواب نداد به طور مستقیم با اشاره به جای آن به یک وصف ناپذیر بیانیه قرار داده و از هفته گذشته توسط کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان.

“بیانیه مشترک است که همه ما” Muto گفت. “ما نیاز به ارزیابی تاثیر به تعویق افتادن و پس از آن ما نیاز به بحث در مورد چگونه به آن آدرس.”

Muto بود بارها و بارها خواسته اگر همه گیر اجازه می دهد که تاخیر در بازی های المپیک باز در جولای 23, 2021. در اوایل این هفته یک دانشمند ژاپنی و یک متخصص بیماری های عفونی گفت: بعید بود بازی های المپیک برگزار می شود.

“چگونه این عفونت کروناویروس وضعیت را توسعه دهد و هنگامی که این کار به پایان خواهد رسید — هیچ کس نمی تواند پاسخ به این سوال که” Muto گفت.

او گفت: به تعویق انداختن تا ژوئیه سال 2021 به سازمان و کمیته بین المللی المپیک “به اندازه کافی زمان.”

او همچنین با تخفیف هر گونه احتمال تعویق انداختن تا 2022. پکن بازی های المپیک زمستانی در حال برنامه ریزی برای 2022 اما همچنین تحت یک ابر پس از آن را در چین جایی که این ویروس برای اولین بار کشف شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“نخست وزیر آبه گفت: طبیعت از المپیک تغییر خواهد کرد اگر توکیو 2020 شد به تعویق افتاد برای دو سال” Muto گفت.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>