برای مبارزه با ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل برای 30 روز بیشتر

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در باغ گل رز به صورت روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در روز یکشنبه. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 8:13 p. m. ET

رئیس جمهور تهمت و گفت: دستورالعمل های فدرال اصرار آمریکایی ها به فاصله اجتماعی به سرعت گسترش coronavirus را در محل باقی می ماند برای یک ماه دیگر.

“در این دوره بسیار مهم است که هر کس به دنبال دستورالعمل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز. “بهتر است شما را سریع تر تمام این کابوس به پایان خواهد رسید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا اعلام کرد 15-بعد دستورالعمل و گفت: آنها خواهد بود مجددا. 15 روز به پایان جمعه و رئیس جمهور پیشنهاد کرده بود این توصیه ها می تواند آرام است. اما روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دستورالعمل ادامه خواهد داد به درخواست آمریکایی ها به لحاظ اجتماعی فاصله تا مارس 30. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این برنامه به نهادی اجتماعی فاصله دستورالعمل رسمی خواهد شد شنبه.

مدل های از این ویروس گسترش تهمت اشاره شد نشان می دهد که بدترین روز همه گیر می تواند ضربه زدن به کشور در دو هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا پیشنهاد او می خواهم برای دیدن کشور “بازگشایی” برای کسب و کار در عید پاک, مفهوم که عمیقا بی قراری کارشناسان بیماری های عفونی که گفت: این حرکت می تواند بحران را تشدید کند.

پرسید: اگر او را خوش بینانه ارزیابی اشتباه بود مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“این فقط یک آرمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز یکشنبه. “است که می تواند اوج تعداد مرگ و میر قبل از آن شروع به پایین آمدن” رئیس جمهور گفت: از coronavirus موارد در اطراف عید پاک است که در مارس 12.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او وارد این تصمیم پس گفتگو با Anthony Fauci و دبورا Birx دو پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

Fauci و Birx با اشاره به پیشرو coronavirus مدل که به گفته آنها نشان می دهد که حتی با اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش در جای میلیون ها نفر از آمریکایی ها پیش بینی شده برای تبدیل شدن به آلوده و تا 200,000 می میرند. اگر اجتماعی فاصله نیست به دنبال برآورد حتی بیشتر ترسناک تهمت اشاره کرد و گفت: مدل پیشنهادی برخی از 2.2 میلیون آمریکایی توانست درگذشت در آمریکا اگر مقامات به پایان رسید مهار کردند.

“در حال حاضر ما به دنبال اعداد است که در حال رفتن به بسیار بسیار پایین تر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و این باعث می شود همه چیز را ما انجام می دهیم احساس بهتری به من.”

امید Birx گفت این است که این مدل را برآورد اغراق به احتمال زیاد مورد بار و مرگ و میر.

“ما می توانید انجام دهید بهتر از آنچه پیش بینی می,” Birx گفت.

Coronavirus موارد در ایالات متحده ادامه خواهد داد به افزایش می یابد و ویروس های مربوط به مرگ و میر نصب با امریکا کل مرگ و میر دو برابر شدن فقط در دو روز.

بیش از 2000 نفر از افراد مبتلا به این ویروس در ایالات متحده در حال حاضر مرده به گفته محققان دانشگاه جانز هاپکینز.

“چیزی می گذرد”

انتظار افزایش coronavirus موارد به ادامه ایالتی و مقامات محلی در حال نیروبخش برای کمبود تجهیزات پزشکی و لوازم.

رهبران دولت — از جمله رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک ملت کنونی ویروس کانون — پیش بینی شده که در هفته های آینده بحرانی منابع مانند هواکش می تواند به مراتب outmatched با حجم بدحال coronavirus بیماران.

در کنفرانس خبری روز شنبه تهمت مطرح مشکوک بدون شواهد که متخصصان پزشکی می تواند “احتکار” ماسک.

“چیزی که در حال رفتن گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار خبرنگاران برای نگاه به همین دلیل منابع استفاده می شود تا به سرعت در حال.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن درب عقب ؟ چگونه می توانم شما را از 10,000 [معمولا] به 300,000?”

رئیس جمهور ساخته شده همان ادعای بی اساس علیه بیمارستان شناور اثبات نشده ایده که بیمارستان ها می تواند جمع اوری هواکش.

تست های بیشتر و رویارویی با یک خبرنگار

در روز یکشنبه جلسه فدرال و مقامات برجسته که با سرعت از تست قابل ملاحظه ای از سرعت بالا در هفته های اخیر.

در مورد 894,000 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور از روز شنبه با توجه به Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و رئیس خدمات بهداشت عمومی است که نظارت بر دولت را تست هماهنگی.

اخبار کنفرانس در زمان خصمانه به نوبه خود زمانی که PBS NewsHour خبرنگار Yamiche Alcindor خواسته رئیس جمهور در مورد اظهارات او در Fox News Channel گفت: او اعتقاد نداشت متحده مانند نیویورک نیاز به تعداد هواکش رهبران دولت درخواست.

“من نمی گویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انکار کلماتی که پخش در سراسر کشور به رادیو فردا میزبان Sean Hannity. “چرا شما عمل کمی بیشتر مثبت ؟ آن را همواره در تلاش برای دریافت شما. بله دریافت کنید. بله دریافت کنید.’ ”

رئیس جمهور سپس اقدام به توهین به سخن گفتن به Alcindor برای خروج از نیویورک تایمز به تاریخ PBS.

“خوب بود. نمی تواند تهدید” مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im