برای مبارزه با کروناویروس پاسادنا به نیاز کارگران و مشتریان به سایش پوشش صورت

کارگران و مشتریان در پاسادنا در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن محافظ پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus مقامات بهداشتی میگویند.

منظور از این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان نیاز به کارگران ضروری در کسب و کار و مشتریان خود را به پوشیدن ماسک بر بینی و دهان نیمه شب چهارشنبه.

پاسادنا می پیوندد دیگر شهرداری در جنوب کالیفرنیا است که مورد نیاز اضافی احتیاط در محل کار یک گام به مقامات بهداشت عمومی می گویند می تواند در جلوگیری از این بیماری از گسترش به ویژه در میان افرادی که بدون علامت و یا بی اطلاع آنها آلوده هستند. یک جهت مشابه به اثر رفت و در لس آنجلس در روز جمعه.

مسئولان شهرستان خواست ساکنان به استفاده از پزشکی درجه ماسک مطابق با سفارش بلکه به استفاده از روسری bandanas و یا دیگر پارچه ماسک. به گفته آنها قابل استفاده مجدد پوشش باید شسته و روزانه است که تنها با استفاده از پوشش باید دور انداخته شود و پس از استفاده.

تبلیغات

نیاز های جدید نمی شود به ساکنان دویدن و یا راه رفتن به تنهایی در محله خود است اما در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در کسب و کار گفت: لیزا Derderian, شهرستان سخنگوی.

یانگ-یانگ Goh شهر سلامت عمومی افسر گفت: ماسک را سفارش نمی کند جایگزین نیاز به فاصله فیزیکی و شستن مکرر دست به اقدامات احتیاطی اضافی.

“هنگامی که شما نیاز به سرمایه گذاری برای مواد غذایی و یا دیگر ملزومات پوشیدن صورت را پوشش می تواند کمک به کاهش جامعه گسترش COVID-19” او گفت:.

تبلیغات

ساکنان و یا کسب و کار می تواند جریمه برای نقض نظم Derderian گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>