جدول زمانی برای یک واکسن جدید کروناویروس? شاید این پاییز

بزرگنمایی این تصویر

پل مک کی مولکولی immunologist در امپریال کالج دانشکده پزشکی در لندن, چک ظرف باکتری ها حاوی مواد ژنتیکی از جدید کروناویروس. او و تیم او در حال آزمایش یک نامزد واکسن. Tolga Akmen/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Tolga Akmen/خبرگزاری گتی ایماژ

در حال حاضر دانشمندان در حال تلاش برای به انجام رساندن چیزی است که غیر قابل تصور بود یک دهه پیش: ایجاد یک واکسن علیه ویروس ناشناخته به سرعت به اندازه کافی برای کمک به پایان شیوع است که virus. در این مورد آنها در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید است که در حال حاضر آلوده دهها هزار نفر از مردم عمدتا در چین و با توجه به افزایش یک بیماری تنفسی در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19.

به طور معمول ساخت یک واکسن جدید طول می کشد یک دهه یا بیشتر. اما ژنتیکی جدید فن آوری و استراتژی های جدید را محققان خوش بینانه است که آنها می تواند کوتاه است که جدول زماني به ماه و احتمالا هفته — و یک ابزار با سقوط است که می تواند سرعت گسترش عفونت است.

چه ضرورت?

“واکسن واقعا ما موفق ترین ابزار برای جلوگیری از یک بیماری عفونی می گوید:” دیوید وینر معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر واکسن و سلول های بنیادی مرکز در ويستار موسسه در فیلادلفیا.

آن استفاده می شود برای مدت زمان طولانی را برای ساختن واکسن به دلیل دانشمندان تا به حال برای منزوی کردن و رشد این ویروس در آزمایشگاه است. اما در حال حاضر آن را ممکن است به جست و خیز این مرحله در دسترس نباشد و ساخت یک واکسن بر اساس یک ویروس ژنتیکی توالی.

دانشمندان چینی ساخته شده که توالی ژنتیکی از جدید کروناویروس در اوایل ژانویه تنها چند هفته پس از عفونت با این ویروس گزارش شده است. که باعث شد چندین آزمایشگاه شروع به کار بر روی ساخت یک واکسن.

واکسن کار با آموزش سیستم ایمنی بدن یک فرد به رسمیت شناختن یک تهاجم ویروس ها و خنثی کردن آن است. این واکسن که وینر و همکارانش در حال توسعه است و آنچه به نام DNA واکسن.

اول آنها به نوبه خود قطعه جدید کروناویروس’ کد ژنتیکی (که RNA) به مکمل قطعه از DNA است. این قطعه را پس از آن تزریق می شود به کسی, پوست, که در آن آنها گرفته خواهد شد تا توسط سلول های پوست. سلول های پوست خواهد شد و سپس به نوبه خود کسانی که توالی DNA به پروتئین مشابه به آنهایی که یک ویروس تولید می کند و کسانی خواهد بود که چه “می آموزد” سیستم ایمنی بدن برای تشخیص این ویروس جدید است.

وینر و همکارانش در فرایند تعیین می کند که ویروسی توالی تولید بهترین “معلمان است.”

این نیست ويستار اولین چاقو در سریع واکسن توسعه است. وینر و تیم او مشغول به کار در یک واکسن ابولا پس از شیوع است که ویروس در سال 2014.

از جمله زمان اولیه مورد نیاز برای تست حیوانی و انسانی و ایمنی تست “ما قادر به رفتن از هیچ واکسنی برای آزمایش یک واکسن در درمانگاه در حدود 18 ماه — از 15 به 18 سال,” او می گوید. آنها همچنین یک واکسن علیه کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه پس از شیوع در کره جنوبی. “و ما قادر به طراحی و توسعه و حرکت به کلینیک در 11 ماه.”

وینر می گوید او امیدوار به نصف آن زمان با واکسن آنها در حال ساخت در برابر جدید کروناویروس.

کیت Chappell در دانشگاه کوئینزلند در بریزبن استرالیا فکر می کند او می تواند حتی بهتر است. او نیز یک واکسن است که بر اساس این ویروس ژنتیکی توالی. کوئینزلند تیم آمده تا با یک رویکرد آن تماس مولکولی گیره. آن را با این نسخهها کار از طریق بهبود پاسخ ایمنی بدن است به برخی از پروتئین های ویروسی.

“هدف ما این بود که قادر به ضربه به 16 هفته از اطلاعات توالی برای داشتن یک محصول است که نشان داده شده است به امن و موثر [در تست های آزمایشگاهی] و آماده است برای دولت به اولین انسان” Chappell می گوید.

در حال حاضر Chappell و همکارانش نیز در تلاش برای کشف کردن که توالی ژنتیکی را بیشتر موثر در کمک به سیستم ایمنی تشخیص coronavirus.

“گام های بعدی خواهد شد در حال حرکت به مدل های حیوانی برای تست و همچنین کار کردن که چگونه به در مقیاس بالا برای رسیدن به سطح است که می تواند مورد نیاز در انسان و فراتر از آن,” او می گوید.

هر دو Chappell تیم در استرالیا و وینر تیم در فیلادلفیا, در همکاری با شرکت داروسازی Inovio در حال گرفتن حمایت مالی از یک نسبتا سازمان جدید به نام CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری. CEPI جهانی مشارکت عمومی و خصوصی و خیریه سازمان; آن هم حمایت از تلاش ها در شرکت های زیست فناوری مدرن و CureVac.

امی پاتل تحقیقات دستیار استاد در ويستار موسسه در حال همکاری با دیوید وینر و دیگران بر روی DNA واکسن جدید کروناویروس. این تیم در روند تعیین که ویروسی توالی تولید بهترین “معلمان” برای کمک به سیستم ایمنی بدن انسان شکست ویروس. دارین ساتون پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دارین ساتون

در میان دیگر واکسن تلاش در سراسر جهان غول دارویی Johnson & Johnson در حال کار بر روی یک واکسن و GSK نیز ارائه شده برای کمک به واکسن جدید تلاش. پژوهشگران در امپریال کالج لندن را توسعه داده اند یک واکسن است که در حال حاضر در حال آزمایش در حیوانات و واکسن تلاش نیز بنا به گزارش ها در جریان است در چین.

CEPI مدیر عامل ریچارد Hatchett می گوید این سازمان ایجاد شد و زمانی که مردم متوجه شدم که یک واکسن ابولا تا به حال شده است در حال توسعه برای یک دهه و هنوز هم زمان بیش از یک سال می توانید آن را به مردم هنگام 2014 شیوع ابولا رخ داده است در غرب آفریقا.

“وجود دارد تعدادی از روشنفکر جهانی بهداشت رهبران که گفت:” شما می دانید که نباید اتفاق می افتد. ما باید برخی از نوع یک سازمان برای توسعه واکسن در برابر بیماری های همه گیر” او می گوید.

حتی در rosiest از حالات Hatchett می گوید: هنگامی که این واکسن است که در آن هنوز هم نیاز به رسیدن به افرادی که به آن نیاز است که طول می کشد زمان حداقل هفته به ماه بسته به فوریت.

به طور طبیعی, مقامات بهداشت عمومی می خواهم به یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اگر coronavirus شیوع الگوی هر چیزی شبیه به کسانی که از شیوع بیماری آنفلوآنزای آن را تمایل به قطع در زمانی که هوا گرم تر می شود و انتخاب کنید تا به عنوان نزدیک شدن زمستان و مردم زمان بیشتری را صرف در داخل خانه.

“ما در حال ساخت بسیار تهاجمی تلاش در امید داشتن یک واکسن در دسترس است — نوعی از واکسن در دسترس به طور بالقوه به عنوان اوایل به عنوان در این پاییز” Hatchett می گوید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>