تایم وارنر کابل مشتریان فریب خورده توسط تبلیغات گمراه کننده به دریافت نزدیک به 17 میلیون دلار در اعتبارات

سه سال تحقیقات به تبلیغات فریبنده شیوه سابق تایم وارنر کابل منجر شده است در $18.8 میلیون حل و فصل — بزرگترین تا کنون در حمایت از مصرف کننده اقدام به ارمغان لس آنجلس دادستان منطقه.

L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey اعلام کرد حل و فصل روز شنبه گفت دفتر او در بر داشت که 170,000 مشتریان از تایم وارنر کابل قبلا به این منطقه بزرگترین تلویزیون کابلی و اینترنت ارائه دهنده خدمات پرداخت شد برای سرعت اینترنت که آنها دریافت نکرده بودند.

وکلای منطقه در سن دیگو و رودخانه شهرستانهای پیوست لس آنجلس در شیوه های کسب و کار غیر قانونی طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده هفته گذشته در لس آنجلس County Superior Court. در شکایت دادستان متهم تایم وارنر کابل گمراه کننده مشترکین از ابتدای سال 2013 به آنها را به پرداخت هزینه برای اینترنت سرعت است که این شرکت نمی تواند تحویل دهد.

در برخی موارد مشتریان داده شد منسوخ مودم که آنها مانع از دریافت پهنای باند و سرعت آنها تا به حال خریداری شده است.

تبلیغات

“این تاریخی حل و فصل در خدمت به عنوان یک هشدار به تمام شرکت های در کالیفرنیا است که شیوه های فریبنده بد برای مصرف کنندگان و بد برای کسب و کار” لاکی گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام کرد این قطعنامه است. “ما به عنوان دادستان تقاضا که همه ارائه دهندگان خدمات — بزرگ و کوچک زندگی می کنند تا به ادعای خود و نسبتا بازار محصولات خود را.”

به عنوان بخشی از حل و فصل $16.9 میلیون دلار در جبران پرداخت خواهد شد به مشتریان واجد شرایط که دریافت سرویس اینترنت از تایم وارنر کابل قبل از فروش آن در ماه مه سال 2016 به کنتیکت بر اساس منشور ارتباطات است. چند ماه بعد منشور حال غرق تایم وارنر کابل moniker و rebranded آن تلویزیون کابلی تلفن و خدمات اینترنتی تحت طیف بنر.

این پول خواهد شد بازگشت به طیف مشتریان ظرف 60 روز به عنوان یک بار اعتبار خود را ماهانه اینترنت صورتحساب. واجد شرایط مشترکین دریافت خواهد کرد یک بار اعتباری در حدود 90 دلار در صورتحساب خود را با توجه به دفتر دادستان منطقه.

“که هیچ ربطی به عطسه در” لاکی گفت: در یک مصاحبه تلفنی با بار.

تبلیغات

تایم وارنر کابل مشتریان که داده شد منسوخ شده مودم را دریافت خواهد کرد تا آنجا که $180. علاوه بر این نزدیک به 2 میلیون تایم وارنر کابل اینترنت مشتریان در کالیفرنیای جنوبی ارائه خواهد شد سه ماه رایگان حق بیمه کانال کابلی Showtime. مشتریان که به سادگی به اشتراک طیف خدمات اینترنتی ارائه خواهد شد یک ماه رایگان از یک جریان بسته به نام طیف تلویزیون انتخاب است که به ارزش حدود $40.

منشور موافقت کرد که این امر “را نادرست و یا حذف مواد اطلاعات در ارتباط با, تبلیغات, بازاریابی یا فروش خود خدمات اینترنت” با توجه به دادگاه حل و فصل. علاوه بر این منشور خواهد بود محروم از ادعا در مورد سرعت اینترنت از طریق Wi-Fi مگر اینکه آن را می تواند نشان دهد که آن روترهای بی سیم در حال قادر به ارائه چنین سرعت.

منشور نیز باید انجام تست سرعت به عنوان مورد نیاز توسط کمیسیون ارتباطات فدرال به بررسی کنید که آن به طور معمول ارائه آن سرعت آگهی در دوران اوج مصرف از ساعت 7 بعد از ظهر تا 11 بعد از ظهر

“ما خوشحالیم که رسیده این فصل با کالیفرنیا در مورد برخی از تایم وارنر کابل شیوه تبلیغات در کالیفرنیا قبل از ما 2016 ادغام” منشور در بیانیه ای گفت. “ما به همکاری به طور کامل در این بررسی باید حل و فصل این موضوع به صورت جامع و این صراحت نه پیدا و نه پذیرش مسئولیت.”

در این مورد آغاز شد و در اواخر سال 2016 زمانی که یک مشتری تایم وارنر کابل شکایت به دفتر دادستان منطقه پس از تحقق است که منسوخ شده تجهیزات ارائه شده توسط شرکت محدود خود را در سرعت اینترنت. “ما به تازگی آغاز شده در حال بررسی برای دیدن چگونه سیستمیک مشکل این بود که” لاکی گفت.

برای ارزیابی دامنه مشکل او حمایت از مصرف کننده بخش محققان scoured منابع عمومی از جمله اداره کسب و کار بهتر و خصوصی پایگاه داده نگهداری می شود توسط کمیسیون تجارت فدرال.

“ما شاهد یک الگوی شکایت و خواسته ما این شرکت در می آیند” گفت: Hoon چون دستیار سر معاون دادستان منطقه در لاکی ، “ما به شرکت ها این فرصت را به خود را توضیح دهد و همکاری در تحقیقات. اکثر کسب و کار هنگامی که آنها آگاه هستند از یک مشکل همکاری کنند. آنها می خواهند به همه چیز درست است.”

چون کاهش یافته است می گویند که آیا این دفتر شده است بررسی دیگر اینترنت با سرعت بالا ارائه دهندگان خدمات.

تبلیغات

منشور نیز باید پرداخت $1.9 میلیون دلار به منطقه وکیل دفاتر Los Angeles, San Diego و ریورساید شهرستان برای پوشش هزینه های خود را در ارتباط با بررسی و آینده حمایت از مصرف کننده موارد است. این مقدار خواهد بود و تقسیم به طور مساوی میان سه دفتر.

حل و فصل می آید کمتر از سه هفته قبل از بالا مشخصات اولیه مسابقه با لاکی و دو تن دیگر از نامزدهای سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج Gascón و سابق مدافع راشل رسی که در حال رقابت برای Lacey به کار است. Lacey به خدمت دو نظر. مگر اینکه یکی از سه نامزد دریافت بیش از 50 درصد از رای بالای دو finishers خواهد سر به سر در نوامبر است.

هفته گذشته L. A. County Superior Court Judge گرگوری Keosian امضا تصریح قضاوت نهایی پایان دادن به طرح دعوی در دادگاه بیش از گفته و شیوه های فریبنده.

منشور را به طور چشمگیری افزایش سرعت اینترنت ارائه شده به مشتریان از تایم وارنر کابل تصاحب. هفت سال پیش بسیاری از مشتریان دریافت سرعت های کمتر از 50 مگابیت در ثانیه. منشور در حال حاضر ارائه می دهد شروع به سرعت در منطقه لس آنجلس در حدود 200 مگابیت در ثانیه.

“منشور ساخته شده است و همچنان به سرمایه گذاری قابل توجهی افزایش خدمات اینترنتی در سراسر کشور” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im