بازیکن تیم امید ایران در پاسخ به واکنش بیش از بیمار-ترک سیاست در میان COVID-19 شیوع

پس واکنش بیش از آن بیمار را ترک سیاست های, Tim Hortons می گوید آن است که کار با 1,500 franchisees در سراسر کانادا به اطمینان حاصل شود آنها به دنبال مشاوره از مقامات دولتی در میان شیوع کروناویروس — از جمله نیاز نیست بیمار و کارکنان به ارائه پزشکان یادداشت ها.

اما این شرکت متعلق به چند میلیارد دلاری مواد غذایی سریع کنگلومرا نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را اجرا درآوردن این سیاست در فرد franchises — و یا اینکه کارکنان را جبران زمان هنگامی که بیمار است.

مطبوعات پیشرفت غیر انتفاعی, اخبار سازمان های تاسیس شده توسط Broadbent, موسسه روز جمعه گزارش داد که برخی از Tim Hortons این رسانه ها هستند که نیاز به کارگران به ارائه یادداشت از پزشکان به بیمار پرداخت نشده روز.

در بیانیه ای که به توییتر در شنبه, Tim Hortons, وجود دارد گفت: “بسیاری از اطلاعات غلط در گردش.”

“ما کار کرده اند با ما 1,500 صاحبان رستوران در کانادا به دنبال مشاوره خود را محلی و مقامات بهداشت عمومی در همه موارد — از جمله نیاز به دکتر داشته باشید هنگامی که یک کارمند گزارش در بیمار” در بیانیه ای گفت:.

“اعضای تیم باید همیشه در خانه بمانند اگر آنها بیمار هستند” به آن اضافه شده است.

این بیانیه جذب صدها نظرات در توییتر با بسیاری خواستار شفافیت در مورد اینکه آیا کارکنان پرداخت خواهد شد اگر آنها این کار را.

“شما را یک گام @TimHortons و اطمینان حاصل شود که بیمار کارمندان نخواهد بود لنگر انداخت پرداخت ؟” نوشت: کاربر توییتر دن Harmer. “بسیاری از حداقل دستمزد کارکنان نمی توانیم به صفر در paycheques. شما و franchisees نیاز به گام تا و کمک به کارگران خود را.”

رستوران مارک های بین المللی و چند ملیتی شرکت که صاحب بازیکن تیم امید ایران برگر کینگ و Popeyes نیست پاسخ به سوالات خاص از ستاره مورد اینکه آیا بیمار کارکنان جبران خواهد شد.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه این شرکت گفته ستاره آن بود که “کار سخت به انجام کار درست برای جوامع ما زندگی و کار در.”

دو Tim Hortons رسانه ها در وینیپگ در حال اتحادیه و با کارگران ایران; کارکنان در آن فرانشیز ارائه پزشکان یادداشت ها در مدیریت تشخیص و مدیریت سکه گفت: اتحادیه هرزه اندی اسپنس.

“ما موفق شد در این چانه زنی به نیاز کارفرما به پرداخت برای چنین یادداشت باید از آنها درخواست برای کارکنان که از دست تا سه روز” او گفت:.

اگر چه Tim Hortons’ روز شنبه در بیانیه ای می گوید این شرکت در حال کار بر روی یک “روشن” رویکرد در سراسر کانادا اسپنس گفت: مرخصی استعلاجی سیاست ها معمولا در franchisees صورت صلاحدید.

طرفداران هشدار می دهند که دستمزد پایین کارگران خواهد شد به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 — به خصوص کسانی که از خانه کار می کند و نه حق را به روز پرداخت می شود بیمار.

“فاجعه روبرو کارگران است که مرکب سیاست عمومی اقدامات است که موفق به رسیدگی به نیازهای کارگران” گفت: دینا Ladd, مدیر اجرایی کارگران اقدام مرکز.

“صدها نفر از هزاران نفر از کارگران را بدون دستمزد به عنوان مدارس و دانشگاه ها نزدیک و به عنوان رویدادهای لغو شد. نه انتاریو و نه دولت فدرال منتقل شده است برای محافظت از کارگران در این زمان بحران.”

تحت انتاریو قانون کارکنان مجاز به سه بدون مزد کار-محافظت بیمار روز در سال است.

قبلا Ontario کارگران برخوردار بودند به 10 شغل-محافظت روز مرخصی دو نفر از آنها پرداخت می شود و نمی شد مورد نیاز برای ارائه به بیمار یادداشت کنید. کسانی که مقررات معکوس شد توسط داگ فورد دولت در سال 2018 است.

صحبت در سوال دوره در پارک ملکه هفته گذشته وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: بیمار یادداشت “خواسته می تواند در برخی شرایط از سوی کارفرمایان اما کارفرمایان در انتاریو در حال حاضر درک کنند که ما در حال برخورد با یک بازی بسیار غیر معمول مجموعه ای از شرایط است.

“آنها در پاسخ بر این اساس,” او گفت:.

دایان Brisebois, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خرده فروشی شورای کانادا که نشان دهنده 45,000 کسب و کار گفت: سازمان برگزاری روزانه تماس با اعضای نگاهی به بهترین شیوه در مقابله با شیوع بیماری از جمله مرخصی استعلاجی سیاست.

“این در حال حاضر یک هدف در حال حرکت و منظورم این است که در راه مثبت,” او گفت ،

“بیشتر (کارفرمایان) در حال حاضر نیاز نیست پزشکان یادداشت, اما آنها همچنین به دنبال راهنمایی از دولت” او گفت ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

Brisebois گفت که او “نه شنیدن هر چیز خاص پرداخت نشده در روز بیمار” اما گفت: برخی از کارفرمایان بودند با شکوه کارگران اشتغال پرداخت بیمه و یا ایجاد بودجه ویژه برای کارمندانی که نیاز به از خود جدا کنند.

Walmart Canada گفت: ستاره قرنطینه کارگران پرداخت خواهد شد برای ساعت ها آنها برنامه ریزی شده به کار خود را در طول دوره انزوا.

در نامه این هفته به کارکنان و مشترک با ستاره استارباکس کانادا جمهور لری Digulla گفت: قرنطینه کارگران خواهد بود واجد شرایط برای 14 روز از “فاجعه” پرداخت.

“در پایان از 14 روز اگر شرکای هنوز قادر به بازگشت به کار و پرداخت های اضافی جایگزینی ممکن است ساخته شده تا 26 هفته نامه” می گوید.

کاترین توماس مدیر ارشد ارتباط خارجی برای Loblaw Cos. Ltd. گفت: هر دو تمام وقت و پاره وقت کارکنان که الاجرا توسط بهداشت عمومی رسمی برای ورود به قرنطینه خواهد شد “واجد شرایط به صورت 100 درصد پرداخت حمایت می کند.”

در بیانیه ای به ستاره های مک دونالد در کانادا گفت: شرکت های بزرگ متعلق به رستوران ها و “بسیاری از franchisees” باید “سیاست در جای خود به ارائه زمان پرداخت کردن و نیازی به کارکنان به ارائه یک پزشک توجه داشته باشید در طول این بی سابقه بار.”

با توجه به نامه مشترک با ستاره های کانادا مد خرده فروش Aritzia اجرایی معاون رئیس جمهور Pippa مورگان گفت که کارکنان برنامه ریزی شده ساعت در فروشگاه ها خواهد بود کاهش به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

“جای ساعت, ما شما را تشویق به استفاده از تعطیلات خود را اگر در دسترس شما برای جبران زمان خاموش.”

Aritzia نیست پاسخ دادن به ستاره به درخواست برای اظهار نظر ،

مناسب و معقول کار و بهداشت و, شبکه یک ائتلاف از کارکنان مراقبت های بهداشتی متمرکز بر نابرابری درآمد و شغل مخاطره آمیز کرده استانی و فدرال دولت به موسسه هفت روز پرداخت می شود بیمار برای کارگران و همچنین 14 روز اضافی در طول بیماری های همه گیر.

این گروه همچنین خواستار پایان دادن به پزشکان توجه داشته باشید الزامات بهبود دسترسی به استخدام بیمه و صندوق اضطراری برای کارگران که دسترسی به EI.

با توجه به استانی کارگران جبران مدیره شغلی بیماری ادعاهای ساخته شده توسط کارگران ممکن است مربوط به کار و قرار گرفتن در معرض COVID-19 خواهد بود “adjudicated مورد به مورد و بر اساس نظر گرفتن حقایق و شرایط.”

آلبرتا استانی دولت اعلام کرد که اقدامات جدید این هفته برای ارائه به کارگران با 14 کار-محافظت روز بیمار و چشم پوشیدن از نیاز به ارائه پزشکان یادداشت ها.

در ایالات متحده کنگره تصویب اضطراری coronavirus لایحه جمعه که شامل یک ماده به مدت دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای برخی از کارگران نهفته COVID-19.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر