‘پرتاب آنها را در برابر دیوار و Frisk آنها’: بلومبرگ است 2015 مسابقه صحبت برانگیخته بحث

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار تولید جدید انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از 2015 کلیپ صوتی مطرح است که در آن بلومبرگ دفاع تهاجمی تاکتیک های پلیس هدف قرار دادن جوامع اقلیت. کارلوس Osorio/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کارلوس Osorio/AP

به روز شده در 11:52 a. m. ET

مایکل بلومبرگ است که فاصله خود را از یک 2015 سخنرانی که در آن سابق شهر نیویورک شهردار دفاع تهاجمی تاکتیک های پلیس در اقلیت محله.

فایل صوتی صحبت شروع تیراژ آنلاین, تولید, تازه, بحث بر سر توقف و frisk یکی از بلومبرگ امضا سیاست به عنوان شهردار او را مجبور به بازگشت به دور از اظهارات.

بلومبرگ در بیانیه ای اشاره کرد که چگونه او عذرخواهی کرد برای دفاع از توقف-و-frisk قبل از لگد زدن به او پیشنهاد ریاست جمهوری.

“من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع” بلومبرگ در بیانیه ای گفت:. “این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.”

بلومبرگ اظهارات در Aspen Institute on Feb. 5, 2015. در صوتی او شنیده می شود گفت: “95 درصد از قتل خود را و قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید توضیحات و زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25.”

او ادامه می دهد: “درست است که در نیویورک است. درست است که تقریبا در هر شهر در آمریکا است. و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که کشته می شوند.”

بلومبرگ ایده از یک راه حل است ؟ جاری شدن سیل در اقلیت محله با اجرای قانون است.

“مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا که همه اقلیت.’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا وقتی ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما باید اسلحه از بچه ها دست پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها” بلومبرگ می گوید.

هر دو از حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان فعالان پیشرو مشترک این سخنرانی در رسانه های اجتماعی. آن متداول آورده جدید موشکافی در مورد بلومبرگ نمایش در عدالت کیفری و جوامع اقلیت به عنوان او صرف بیش از 100 میلیون دلار در سال 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در واقع جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان داد بلومبرگ در مقام سوم در سراسر کشور در میان دموکرات انتهایی ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. خیلی از بلومبرگ داشت در این نظرسنجی آمده در بایدن و هزینه های.

در آن زمان بحث در 2015, آسپن بار بلومبرگ گزارش داد که نمایندگان به دنبال تصویری از سخنرانی سرکوب درخواست موسسه آسپن به توزیع فیلم. موسسه موافقت کرد اما صدا از این رویداد در مقابل حدود 400 نفر بود منتشر شده توسط سایت محافظه کار روزانه تماس گیرنده.

در پاسخ به نظرات استو Loeser سابق شهردار, سخنگوی, گفت Newsday در سال 2015 که بلومبرگ ساخته شده همان نوع سخنان در حالی که در دفاع از اظهارات تحریک آمیز به عنوان “مسلم مایه تاسف حقایق است.”

“همانطور که او گفت: صدها بار ما نیاز به عقل سلیم قوانین اسلحه در واشنگتن و پلیس متمرکز در مناطق بالای جرم و جنایت برای جلوگیری از آنها را از کشته شدن” Loeser در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

قبل از اینکه به طور رسمی راه اندازی اجرا خود را برای کاخ سفید, عصر ایران تحویل تعجب آور در مورد چهره و عذرخواهی خود را برای حمایت از توقف-و-frisk.

“من نمی توانید تاریخ را تغییر دهید. تاریخ امروز, من می خواهم شما بدانید که من می دانم من اشتباه” بلومبرگ گفت: در ماه نوامبر.

پلیس تاکتیک تایید شد در سال 1968 در ایالات متحده دیوان عالی کشور به عنوان طولانی به عنوان افسران را “سوء ظن معقول” که یک جرم ممکن است در جریان است. اما عمل شده است هزینههای منتقدان که می گویند افسران سوء استفاده از اختیار خود و به شدت هدف قرار دادن اقلیت ها در ادعای نادرست است.

بلومبرگ قبلی حمایت از توقف-و-frisk شده است مشخص می شود به عنوان یک آسیب پذیری در تلاش خود را به دادگاه های سیاه و اسپانیایی رای در سال 2020 است. روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت توییتی — و پس از آن حذف شده — یک پست تماس بلومبرگ “نژادپرست است.” بلومبرگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر-حذف توییت مغلوب ساختن پیشی جستن “آخرین نمونه از تلاش های بی پایان به تقسیم آمریکایی است.”

یک دادگاه فدرال در نیویورک در سال 2013 نشان داد که توقف-و-frisk سیستمیک نقض حقوق مدنی از ده ها هزار عمدتا سیاه و اسپانیایی مردان در نیویورک است. قاضی به نام عمل “غیر مستقیم دهها” از مردان جوان از رنگ.

نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی یافت که در مقایسه با سال 2011 سطح استفاده از توقف و frisk توسط پلیس شهر نیویورک ماموران کاهش یافته است 98 درصد این گروه در بر داشت سال گذشته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de