فروشگاه صرفه جویی, چوب, حکاکی, چاپ, معلوم می شود, Salvador Dalí آثار هنری

بزرگنمایی این تصویر

چوب حکاکی چاپ بخشی از یک سری از 100 تصاویر نشان دادن کمدی الهی توسط دانته Alleghieri. WAVY TV پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

WAVY TV

آن را بسیار thrift store رویای; برای پیدا کردن نادر طولانی گنج از دست رفته در شلوغ tchotchke قفسه فروش برای قیمت مقرون به صرفه.

که چه اتفاقی افتاده است در خط صورتی فروشگاه صرفه جویی در کیتی هاوک, N. C., که وندی هاوکینز آمد در سراسر در غیر این صورت نادیده گرفته قطعه از هنر است.

“یک روز من این را دیدم با یک دسته از دیگر نقاشی های اندود شده تا بر روی زمین و به من گفت: ‘این است که این چیزی است که خاص,’ ” هاوکینز که داوطلبان در فروشگاه دو بار در هفته گفت: موجی تلویزیون.

آن را با قیمت مناسب در جایی بین 10 $تا 50 $دلار است.

در مورد تبدیل به یک 1950s woodcut چاپ است که ایجاد شده و امضا شده توسط اسپانیایی نقاش سورئالیست Salvador Dalí. این بخشی از یک سری از 100 تصاویر به تصویر می کشد دانته آلیگیری را کمدی الهییک قرن 14, ایتالیایی, شعر در مورد نویسنده داستانی سفر از عمیق ترین محافل از جهنم تا کوه برزخ و در نهایت به بهشت.

بزرگنمایی این تصویر

اسپانیایی, نقاش و هنرمند گرافیک سالوادور دالی sported 10-گذشته-10 موقعیت سبیل برای چند دهه. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

دالی بود و معاصر از پابلو پیکاسو و خوان میرو و نویسنده فرانسوی آندره برتون که باارزش بیان ناخودآگاه بالاتر از همه چیز — چه آنها به نام surreality. گریز از مرکز, هنرمند, بهترین شناخته شده برای خود را ذوب-ساعت نقاشی است و به راحتی به رسمیت شناخته شده توسط خود را سفت روبترقی سبیل که باقی مانده تا کاملا مدل دهید است که حتی نزدیک به 30 سال پس از مرگ او باقی مانده آن را در کلاسیک آن 10-گذشته-10 موقعیت.

دالی در ابتدا راه اندازی شده توسط دولت ایتالیا به سری به افتخار دانته جشن تولد اما خشم بیش از یک اسپانیولی گرفتن یک شاعر کار منجر مقامات آن را رها کنید. این هنرمند تبدیل شده بود پس گرفته شده توسط این پروژه که او نمی تواند اجازه دهید آن را برو. در پایان او ایجاد یک سری از 100 نقاشی آبرنگ — یکی برای هر فصل از دانته کتاب — که تکثیر شد به عنوان چوب حکاکی. هر یک از کسانی که مورد نیاز حدود 35 جدا کردن بلوک برای تکمیل تصویر

“و این چیزی است که وندی یافت” ملانی اسمیت NPR گفت.

آن را به نام برزخ Canto 32 و این نشان می دهد یک زن در آبی در کنار یک مرد ،

اسمیت صاحب ساحلی گالری هنر در Nags فقط سر پایین خیابان از فروشگاه صرفه جویی. او اولین کسی بود که هاوکینز مشورت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که او می خواهم کشف شده است.

“من تحقیق و تحقیق و تحقیق و فقط زمانی که من خودم بپرسید” آیا من فکر می کنم من باید این درست است؟’ من بیرون رفتن و پژوهش بیشتر” اسمیت که هولناک شده است با تماس های تلفنی از, کشف, گفت خنده.

در همه اسمیت گفت: او در تصدیق این قطعه برای بیش از یک هفته است. “من نیاز به اجازه دسترسی به آن را از قاب که قدیمی و گرد و خاکی به نگاهی نزدیک تر به دلیل آن است که بسیار نادر است برای پیدا کردن چیزی شبیه به این در فروشگاه صرفه جویی.”

“دالی بسیار دشوار است برای تصدیق به دلیل وجود بسیاری از تفاوت های ظریف خود را با کار” اسمیت توضیح داد. او همچنین مجاز یک تن از چاپ که او گاهی اوقات به امضا رسید.

هنگامی که اسمیت معتقد بود واقعی Dalí, اصلی او کمک کرد تا آن را به فروش برساند. آن را برای $1,200 به یک زن و شوهر که طرح آن را از گالری اواخر این هفته. او گفت: بخشی از چه چیزی ساخته شده است پس از آن با ارزش است که آن را خرس دو امضا — یک بار با یک چوب تمبر و یک بار در خط با مداد بنفش.

معلوم نیست چه کسی خواهد داد تا مانند یک قطعه هنری ارزشمند و به نظر می رسد که کارکنان در خط صورتی صرفه جویی کشتی هرگز ممکن است پیدا کردن.

Michael Lewis, مدیر امور خیریه اجرا می شود که این فروشگاه گفت: local TV station آنها لازم نیست که هر گونه سوابق اهدای اضافه کردن آیتم اغلب کاهش یافته است در وسط شب.

درآمد حاصل از فروش چاپ را به یک سازمان غیر انتفاعی است که پشتیبانی از یک پناهگاه برای فراری و قربانیان خشونت و قاچاق انسان است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر