تظاهرات در اروپا علیه نژادپرستی و خشونت پلیس

برلین – هزاران نفر از مردم را به خیابان های شهرهای اروپایی روز یکشنبه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است که کشیده تظاهرات بزرگ علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر جهان است.

یک رالی در رم وسیع مردم در میدان بود و پر سر و صدا اما مسالمت آمیز با اکثریت معترضان با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus. شرکت کنندگان گوش به سخنرانی و برگزار شد تا دست پلاکارد و گفت “Black Lives Matter” و “این یک مشکل است.”

این تظاهرات یک روز پس از صلح آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات صورت گرفت در شهرستانها از استرالیا به اروپا به ایالات متحده در پاسخ به مارس 25 مرگ آمریکا جورج فلوید.

فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او التماس کرد برای تهویه در حالی که دروغ گفتن دستبند بر روی زمین است.

در مادرید چند هزار معترض جمع شده در اطراف سفارت آمریکا. بسیاری از انجام, در خانه, نشانه های مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “حقوق بشر برای همه” و “سکوت pro-نژادپرست است.”

معترضان شعار می دادند “پلیس قاتل!” و “نه عدالت بدون صلح!” پلیس حاضر بودند اما جو باقی مانده صلح آمیز است. مشارکت مردم به معنای اجتماعی و فاصله سخت بود هر چند ماسک صورت شد همه جا.

“ما نه تنها انجام این کار برای ما برادر جورج فلوید گفت:” Thimbo Samb سخنگوی این گروه که سازماندهی حوادث در اسپانیا عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی. “در اینجا در اروپا در اسپانیا که در آن زندگی می کنیم ما کار ما خواب و پرداخت مالیات ما نیز نژادپرستی رنج می برند.”

بیش از هزاران پر از میدان مرکزی در بارسلونا. وجود دارد دیگر تظاهرات در شهرهای کوچکتر.

در لندن هزاران نفر از مردم جمع در اطراف سفارت آمریکا برای دومین روز در حال اجرا است.

پس درگیری های روز شنبه در تظاهرات دیگری در مرکز لندن که دیدم 14 افسر پلیس مجروح وجود دارد نگرانی هایی است که روز یکشنبه تظاهرات ممکن است به خشونت تبدیل شود.

شهردار لندن صادق خان گفت: خشونت بود “به سادگی قابل قبول نیست” و خواست کسانی که در اعتراض به انجام این کار قانونی در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله باقی مانده دو متر (6.5 فوت) از هم جدا. اما اکثر تظاهر کنندگان نمی توجه است که بسته بندی خود را محکم در مقابل سفارت آمریکا.

بریتانیا بیشترین ارشد رئیس پلیس گفت: 14 افسران مجروح شدند شنبه در جریان درگیری با معترضان در مرکز لندن است که به دنبال یک صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات با حضور ده ها هزار نفر.

لندن شهری کمیسر پلیس Cressida دیک گفت: ضرب و جرح در افسران “تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول است.” او گفت: تعدادی از بازداشت شده اند ساخته شده و “عدالت را به دنبال خواهد داشت.”

این درگیری آغاز شد و در اوایل شب در نزدیکی خیابان داونینگ دفتر نخست وزیر بوریس جانسون.

فیلم آنلاین نشان داد یکی بر افسر پلیس برخورد با ترافیک سبک و قابل توجه در پیاده رو قبل از او اسب پیچ و مهره ای دور. پلیس گفت که این افسر در بیمارستان بستری شد و صدمات نیست تهدید کننده زندگی.

در برلین به پلیس گفت: 93 نفر بازداشت شده در ارتباط با تظاهرات در پایتخت آلمان در روز شنبه — بسیاری از آنها پس از تظاهرات اصلی 15,000 تا به حال به پایان رسید.

پلیس گفت: چندین افسر و یک عکاس خبری مجروح شدند در برلین هنگامی که بطری و سنگ پرتاب شد از جمعیت که جمع شده بودند با وجود پلیس دستور به پاک کردن شهر را الکساندر مربع است.

در فرانسه در جنوب شهرستان بندر مارسی پلیس با شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل در درگیری با معترضان که پرتاب بطری و سنگ ها پس از آنچه تا به حال بوده است عاطفی و در عین حال مسالمت آمیز تظاهرات.

مارسی اعتراض یکی از چندین روز شنبه که جذب 23,000 نفر در سراسر فرانسه که در آن فلوید مرگ است درخشید نور روی شبیه پلیس فرانسه سوء استفاده و با توجه به صدا برای شکایت از اقلیت که آنها مکرر اهداف از آزار و اذیت و بدتر از پلیس فرانسه.

در هنگ کنگ حدود 20 نفر به صحنه تجمع در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش روز یکشنبه در خارج از کنسولگری های ایالات متحده در نیمه خودمختار شهرستان چینی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“این یک مسئله جهانی است” گفت: Quinland اندرسون 28 ساله شهروند بریتانیا زندگی در هنگ کنگ. “ما باید به خودمان یادآوری کنیم با وجود همه ما می بینیم که در آمریکا و در دیگر نقاط جهان سیاه و سفید زندگی می کند در واقع مهم است.”

سازمان به نام هنگ کنگ تجمع اواخر روز شنبه به دلیل این شهر coronavirus محدودیت. کسانی که هنوز هم نشان داد جمع آوری شده در گروه هشت به دنبال محدودیت های اندازه در مجامع عمومی.

در میان کسانی که در روز یکشنبه تجمع در رم بود 26 ساله غنا Abdul نصیر که برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار در یکی از پایتخت های عمومی دانشگاه.

“این بسیار مایه تاسف است, شما می دانید, در این زمان قرن 21 است که مردم از رنگ در حال درمان به عنوان اگر آنها در حال lepers,” نصیر آسوشیتدپرس گفت. او گفت که او گاهی اوقات احساس نژادپرستانه نگرش مهمترین هنگامی که سوار مترو.

“شاید شما پیدا کردن یک محل برای ایستادن و مردم فقط در حال حرکت نگه دارید (دور) و شما خواهید بود, مانند, ‘چه؟'” نصیر گفت: “ما مردم قوی اما گاهی اوقات همه را محدود کرده است.”

رم عمده تظاهرات علیه نژاد پرستی به حال بسیاری از سازمان از جمله 25 ساله روم دانشجو, Denise Berhane یک گروه به نام سیاه ایتالیایی ها یک زنان در گروه محیط زیست گروه روزهای جمعه برای آینده رم ایالات متحده مهاجران’ سازمان و ساردین مردمی, ایتالیایی, اعتراض گروه را تشویق می کند که مشارکت مدنی.

خواسته با پخش SKYTG24 که آیا ایتالیا دارای یک نژاد پرستی مشکل Berhane پاسخ داد: “وجود برخی از مشکلات در کشور اگر تمام این افراد معلوم شد.”

جمع آوری و مفید بود, او گفت:, برای کمک به مردم به منظور توسعه آگاهی از مشکل است.

در یک نقطه معترضان که اکثر آنها جوان و برخی با کودکان و یا خواهر و برادر در زمان زانو و مطرح یک مشت در همبستگی با کسانی که مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

___

پان Pylas گزارش از لندن و فرانسیس D’Emilio از رم. جوزف ویلسون در بارسلونا اسپانیا; کتی Tam در هنگ کنگ; جان لستر در Le Pecq فرانسه; و دانیل کول در مارسی, فرانسه کمک به این گزارش.

___

دنبال تمام AP داستان در مورد جهانی ضد نژادپرستی تظاهرات و واکنش دولت در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>