هزاران نفر همگرا در شیکاگو برای مینیاپولیس مرگ اعتراض

شیکاگو – هزاران نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند بعد از ظهر شنبه در مرکز شهر شیکاگو ساعت پس از معترضان شبانه با پلیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

جمعیت همگرا در شیکاگو حلقه برای روز شنبه در اعتراض مارس که در طی آن حداقل یک پرچم سوزانده شد و برخی از معترضان صعود بر روی یک اتوبوس و یک lightpole و احاطه افسران پلیس.

جمعیت خود را آغاز کرد تظاهرات در شیکاگو فدرال پلازا در ساعت 2 بعد از ظهر و شروع راهپیمایی شمالی حدود 90 دقیقه بعد, شیکاگو تریبیون گزارش داد.

در شب تصاویر, توییتی توسط Chicago Sun-Times عکاس نشان داد متعدد پلیس شیکاگو اتومبیل آسیب دیده بودند و چند نفر بازداشت شدند در نزدیکی سمت شمال.

ویدیو فرستاده شده توسط یکی دیگر از محلی گزارش همچنین نشان داد پلیس در دنده تاکتیکی پیاده روی در مرکز شهر و خیابان است.

روز شنبه تظاهرات پس از شیکاگو مقامات پس از یک شب درگیری با معترضان خواسته است که بیشتر تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند. تظاهرات انتظار می رود در طول تعطیلات آخر هفته بیش از فلوید مرگ است.

پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون گفت: تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که بعد از ظهر جمعه تبدیل مقابله به عنوان شب عینک در نتیجه 108 بازداشت. معترضان ترافیک مسدود شده همراه عمده و خیابان ها و پرتاب بطری و اشیاء دیگر در وسایل نقلیه پلیس و شکسته پنجره ها از مرکز شهر کسب و کار.

حدود یک دوجین پیراهن اتومبیل آسیب دیده بودند و برخی از افسران دچار جراحات جزئی از جمله مچ دست شکسته.

خشونت در شیکاگو و بسیاری از شهرهای دیگر بود که موجب خشم بیش از بیش فلوید مرگ در مینیاپولیس در روز دوشنبه بود که گرفته شده بر روی تلفن همراه تصویری. آن منجر به شلیک سه شنبه چهار افسر پلیس که در دستگیری فلوید برای سوء ظن از گذراندن یک لایحه تقلبی و سوم-قتل درجه و طرح اتهامات بودن ظ روز شنبه در برابر افسر که با استفاده از زانو خود را به پین فلوید را برای بیش از هشت دقیقه و حتی به عنوان فلوید التماس هوا و رفت لنگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>