کسانی که هجوم آوردند به ساحل دیدن کمی خطر ابتلا به کوروناویروس. کارشناسان نیست بنابراین مطمئن شوید که

آفتاب و آرزوی آزادی beckoned کریستوفر Sumners به اقیانوس. پس از 31 سال و چند تن از دوستان خود را به جاده صبح روز یکشنبه رانندگی از گرم و خشک تاج به مقدار کولر هانتینگتون بیچ.

در زیر آسمان ابری این گروه از شش سامانه در ساحل حوله و گفتگو با یکدیگر جونگ با تهدید از coronavirus. Sumners معتقد است که او خوب خواهید بود تا زمانی که او همچنان به شستن دست های خود را, او گفت:.

“من فکر می کنم شما شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی و یا گرفتن ضربه توسط یک ماشین از گرفتن coronavirus” Sumners گفت.

به عنوان سال اول موج گرما آمار کالیفرنیا آخر این هفته هزاران نفر همگرا در Southland سواحل به دنبال رهایی از شکستن رکورد درجه حرارت و هفته از انزوا.

تبلیغات

شده است وجود دارد برخی از بحث بیش از اندازه جمعیت و درجه که beachgoers قادر به حفظ اجتماعی فاصله در پرتقال و ونتورا شهرستان که در آن مقامات بسته نشده سواحل اما باید خواست بیگانگان به دور ماندن.

هنوز هم تصاویر از سواحل شلوغ رفت و ویروسی شنبه, بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا اجازه می دهد خط ساحلی به باز بماند می تواند خنثی کالیفرنیا پیشرفت در کاهش ویروس گسترش یافته است.

آن را نیز تست قدرت پیام از مقامات بهداشت که اصرار دارند که ماندن در خانه بهترین راه برای صاف منحنی” و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“من نگران هستم” گفت: جان Swartzberg, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت عمومی. “اگر مردم از رفتن به ساحل اطمینان می دهم که آنها باقی خواهد ماند و شش پا و یا بیشتر از هم جدا و لمس نیست و همه چیز مشترک … پس من فکر می کنم آن را OK. اما من فکر می کنم شانس است که اتفاق می افتد … بسیار کوچک است.”

تبلیغات

برخی از جوامع از جمله لس آنجلس و بسیاری از نقاط منطقه خلیج نگه داشته اند سواحل بسته شده است. L. A. سواحل شد تا حد زیادی خالی شنبه.

“ما نمی خواهد اجازه دهید یک آخر هفته خنثیسازی یک ماه از پیشرفت” L. A. شهردار اریک Garcetti توییتی یکشنبه. “در حالی که آفتاب وسوسه انگیز است, ما ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت بارها گفت که سواحل باید بماند بسته به جلوگیری از سرریز از بازدید کنندگان که ممکن است حامل coronavirus. او پرسید: L. A. ساکنان به جمعیت در سواحل کشورهای همسایه.

جوامع در منطقه خلیج ترک خورده اند پایین در کسانی که قوانین را نقض. هفته گذشته در سان متئو کانتی مقامات دستور داد 275 مردم لیندا Mar ساحل و تهدید به دستگیری و استناد اگر مردم همچنان به نقض نظم است.

تبلیغات

هر چند کارشناسان بهداشت و درمان باید کمی نظرات مختلف در مورد میزان که جمع آوری در فضاهای عمومی باید اجازه داده شود تا در این نقطه در همه گیر بسیاری معتقدند که مردم باید حفظ ملاحظه حائل بین خود و دیگران — چیزی که می تواند مشکل در سواحل و مجاور پارکینگ.

Swartzberg استدلال می کند که تصمیم گیری برای باز کردن برخی از فضاهای باید متناسب به ظرفیت برای تست و ردیابی تماس به طوری که چنین تصمیم گیری می تواند به عقب در صورت وجود شواهدی از افزایش عفونت.

“نه محتاطانه در حال حاضر در نظر گرفتن شانس گرفتن یک خطر بزرگ” او گفت:.

دکتر ویلیام Schaffner, استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی را در دانشگاه می بیند هیچ مطلق قاعده از نظر زمان مناسب برای باز کردن سواحل است. او بیشتر در رابطه با چگونه آن را انجام شده است.

تبلیغات

“ما باید برای بازگشایی,” Schaffner گفت. “ما نمی تواند در خانه بماند و دوام بیاورید coronavirus تا زمانی که ما یک واکسن موثر.”

اما مردم داده می شود باید روشن و دقیق دستورالعمل نحوه رفتار در فضاهای تفریحی مانند سواحل Schaffner گفت.

برای مثال او گفت: مقامات نیاز به اجازه دهید مردم می دانند که آن است که هنوز هم نا امن به ممزوج شدن در پارکینگ. و آنها باید روشن کند که آیا مردم باید ماسک می پوشند در حالی که در ساحل.

تری Tamminen بود که رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر را برای حفاظت از محیط زیست زمانی که دولت در حال آماده سازی برای پرنده بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 2005 هشدار داد در برابر بازگشایی سواحل قبل از مقامات بهداشت را درک میزان عفونت و باید “به اندازه کافی آماده بیمارستان زیرساخت برای هر آینده امواج.'”

تبلیغات

“به نظر می رسد مانند شیراز توانسته است بسیار بهتر از نیویورک و یا مکان های دیگر که در سیستم های بهداشتی و کارگران کاملا غرق گیر پس حداقل ما می توانیم نتیجه بگیریم که زیرساخت های ما در شکل مناسب و معقول برای هر چه بعدی او گفت:” در ایمیل.

اما اولین پاسخ دهندگان در کالیفرنیا هنوز هم نیاز به زمان برای بازیابی از اولین موج Tamminen هشدار داد. هر گونه فعالیت که ممکن است تسریع ورود موج دوم “نمی تواند بهترین ایده,” او گفت:.

تعداد مرگ و میر در L. A. شهرستان دو برابر در طول هفته گذشته نزدیک به 900 باعث مقامات بهداشت به اصرار ساکنان به ماندن در خانه در هر زمان ممکن است.

همه گیر نیست همه از کالیفرنیا به همان اندازه. در کشور همسایه اورنج کانتی 39 نفر مرده بود از COVID-19 عوارض از یکشنبه.

تبلیغات

نظر سنجی در بر داشت حمایت گسترده ای را برای اقامت در خانه سفارش در میان کالیفرنیا. در میان کسانی که در نظرسنجی اخیر برای کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/ایپسوس بررسیو 75% می خواستم سفارش به ادامه تا زمانی که مورد نیاز است. تنها 11 درصد می خواستم برای جلوگیری از اقامت در خانه سفارش در حالی که 13 درصد تا به حال هیچ نظر.

هنوز اقیانوس beckoned به عنوان بسیاری از جیوه افزایش یافت. مقامات در شهرستان ونتورا و نارنجی شهرستانهای نگه داشته و تعدادی از ساحل پارکینگ بسته بودند و در زور سعی در اعمال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در صبح روز یکشنبه ده ها تن از خوانندگان سوار امواج در هانتینگتون بیچ که دیگران بر روی شن و ماسه. یک مادر نگهداری تماشای بیش از پسران جوان حفر سوراخ با یک بیل در نزدیکی ساحل در حالی که چندین نوجوانان شکست مواجه بر روی بوگی تخته.

چند عینک محافظ و ماسک صورت.

تبلیغات

اوا سانچز نشسته بر روی یک حوله ساحل با شوهرش, خورخه, 21 و 7 ماهه نوزاد متئو. آنها را در خود حفظ فاصله از دیگران جمع آوری شده بر روی شن و ماسه.

“من می خواستم به خارج شدن از خانه برای کمی” گفت: سانچز, 20. او و خانواده اش بودند مسلح با ضد عفونی کننده دست و به دقت در مورد آنچه که آنها را لمس کرد.

“من باور دارم من من احتیاطی تمرین های اجتماعی فاصله به طور مداوم شستن دست ما,” او گفت:. “پس من که می ترسم.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de