این چیزی است که آن را برای L. A. شهرستان به آسانسور اقامت در خانه دستور مقامات می گویند

لس آنجلس مقامات در حال توسعه یک برنامه به آرامی سهولت اقامت در خانه سفارشات اما چهار کلید معیار باید برای اولین بار ملاقات کرد در مبارزه با کروناویروس.

“ما نمی خواهیم به خنثیسازی همه خوب انجام داده ایم و انجام شده تا کنون” سرپرست کاترین Barger در روز جمعه گفت. “ما هنوز در طرف دیگر از این بیماری همه گیر و ما نمی خواهیم قبل از موعد مقرر به سهولت محدودیت.”

او گفت که این شهرستان را برای اولین بار نیاز به مطمئن شوید که آن بيمارستان حفظ ظرفیت برای درمان افرادی که بیمار هستند و کسانی که با استاندارد های پزشکی نیاز دارد. که شامل حصول اطمینان از بیمارستان ها به اندازه کافی کارکنان منابع به اندازه کافی برای انجام تست و یک تعداد کافی از هواکش و سایر لوازم پزشکی برای رسیدگی به مراقبت های معمول را به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است influxes از COVID-19 بيمار.

دوم این شهرستان نیاز به مطمئن شوید که حمایت در محل هستند برای کسانی که بیشتر در معرض خطر از جمله سالمندان افراد بی خانمان و کسانی که زندگی در نهادی تنظیمات و یا اصلا دسترسی به خدمات.

تبلیغات

سوم شهرستان باید از این ظرفیت برای آزمون ایزوله و قرنطینه تمام کسانی که بیمار هستند و همچنین برای انجام نظارت برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

و چهارم این شهرستان باید حفظ فاصله فیزیکی و کنترل عفونت از جمله با ارائه کسب و کار با مواد آموزشی و راهنمایی به اطمینان حاصل شود که قوانین می تواند به دنبال زمانی که آنها بازگشایی شده است.

“در نهایت ما می خواهیم به مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از مردم بازگشت به کار به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است” Barger گفت. “اگر ما در دیدار با دستورالعمل های من مشترک ما می تواند به جلوگیری و یا محدود کردن گسترش COVID-19 زمانی که ما شل جسمی فاصله گرفته است.”

تبلیغات

دستورالعمل شبیه به کسانی که مشخص شده بالا توسط مقامات دولتی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در این هفته که بیشتر از شش عطف او را به در نظر شل بماند-صفحه اصلی سفارش او صادر شده در ماه گذشته برآورده شده اند. تنها تغییر فرماندار ساخته شده است که اجازه می دهد تا برخی از اعمال جراحی الکتیو به دوباره برنامه ریزی شده بود در بیمارستان با استناد به ظرفیت کافی.

شش اهداف شامل توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه جلوگیری از عفونت در معرض خطر افراد آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا اطمینان مدارس کسب و کار و مراقبت از امکانات می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

تبلیغات

کارشناسان گفته اند که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله قوانین خواهد بود و فرآیند عمدی با برخی از کسب و کار آینده را قبل از دیگران. به عنوان مثال رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله اما حوادث بزرگ خواهد بود سخت تر به راه اندازی مجدد در هر زمان به زودی.

برخی از کالیفرنیا جوامع فشرده Newsom به سهولت محدودیت در مناطق که در آن coronavirus است به نظر می رسد به گسترش به طور چشمگیری.

اما فرماندار مقاومت کرده است. COVID-19 باقی مانده است جدی و رو به رشد تهدید سلامت و شل شدن خود در سطح ایالت سفارش در موعد مقرر می تواند منجر به موج دوم از عفونت و مرگ و میر است.

روز جمعه باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: بارها و بارها که سواحل باید بسته باقی می ماند برای جلوگیری از سرریز از بازدید کنندگان که ممکن است حامل بالقوه مرگبار SARS-CoV-2 ویروس. او پرسید: L. A. ساکنان به جمعیت سواحل در دیگر شهرستانهای استان است.

تبلیغات

“ما نرخ بالای بیماری و بسیاری از مردم در شهرستان ما که در حال مرگ هستند. ما می دانیم که بهتر است در حال حاضر برای ما Angelenos به خانه ماندن یا ماندن در خارج [در] حیاط خود و یا محله خود” فرر به رسانه ها گفت شنبه. به انجام در غیر این صورت او را افزایش می دهد خطر ابتلا به آوردن عفونت به L. A. “و ما مطلقا لازم نیست که.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>