این است که چگونه ما در حال گرفتن فوق العاده پزشکان و پرستاران برای مبارزه با کروناویروس

جراحان در آموزش و متحیر بیش از یک ماشین است که به نظر می رسد بیش از حد پیچیده تلفن ثابت متصل به آکواریوم لوله. آنها می خواهم آن را دیده قلاب به بیماران متعدد اما کار خود را به یک رمز و راز است.

به طور معمول عامل که داخل وریدی تزریق پمپ خواهد بود هیچ یک از کسب و کار خود را.

شرایط طبیعی نیست. نه برای این فولاد ساکنان در کک پزشکی از USC و نه برای هیچ یک از ملت متخصصان مراقبت های بهداشتی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 7000 آمریکایی است.

کالیفرنیا در حال حاضر مشکل سیستم بهداشت و درمان است که بسیج به صورت بی سابقه ای گسترش است. بیش از 1900 COVID-19 بيمار در حال حاضر تاکید بیمارستان کالیفرنیا’ ظرفیت و دولت است که با اضافه کردن به عنوان بسیاری از 50,000 تخت در بخشها و همچنین در موقت فضاهای مانند کنوانسیون ها و مراکز عرصه ورزش — برای آماده شدن برای یک انتظار موج انتقادی افراد بیمار.

تبلیغات

که ضرورت مجبور است صنعت بهداشت و درمان اساسا به تجدید سازمان و گسترش آن niched و سلسله مراتبی نیروی کار مطابق با متخصصان و پرستاران و مشاوران و تکنسین ها و پزشکان خانواده با مسئولیت های جدید و یا آنهایی که ممکن است آنها را فراموش کرده اند.

به همین دلیل USC ساکنان ماه گذشته یادگیری واقعی کلید یک ماشین آنها به طور معمول نگاه اما به ندرت لمس است. و از آن شده است فروتنی.

“هیچ یک از ما تا به حال هیچ سرنخ در مورد چگونه به واقعا استفاده از این دستگاه گفت: رئیس اقامت دکتر Christoper Foran, 34. “من فکر می کنم هر کس راه دور با تعداد زیادی از دانش با ارزش.”

تبلیغات

صحنه های مشابه در حال بازی در سراسر جنوب کالیفرنیا و در سراسر کشور به عنوان ایالات متحده شناخته شده است موارد COVID-19 اوج بالاتر از 200 ، 000 مالیات یک سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر بر دوش با کمبود کارکنان و فزاینده هزینه های.

بیمارستان ها باید سه استراتژی گسترده با توجه به سلامت نیروی کار کارشناسان: انباشتگی موجود کارکنان نگه داشتن کارکنان خود را دست نخورده نگه داشتن کارگران و سالم و استخدام تقویت.

اما هر مجموعه پیچیده واکنش زنجیره ای است که امواج را از طریق سازمان.

اگر یک پزشک که مدیریت مراقبت های عمومی در بخش حرکت به مراقبت های ویژه که نظارت بخش? می سرپایی کارکنان و یا امکانات خود بود repurposed? که نظارت آن گرفتن مهارت های جدید و یا طراوت آنهایی که قدیمی? چگونه بسیاری از دستیاران پزشک و یا پرستار شاغل را می توان تحت نظارت یک دکتر و یا انجام آنها نیاز به یک نظارت دکتر در تمام ؟ که واجد شرایط است به رسم خون ؟ نگاهی به اعضای حیاتی و موثر بدن? که می داند که چگونه به تریاژ بیماران ؟

“چالش این است که افزایش [از بیماران جدید] در حال وقوع است بسیار به سرعت در برخی نقاط گفت:” ادوارد Salsberg مدیر سلامت نیروی کار مطالعات در Fitzhugh Mullan موسسه سلامت نیروی کار حقوق صاحبان سهام در دانشگاه جورج واشنگتن hariri دانشکده بهداشت عمومی. “این چیزی است که ما باید لوکس از هفته یا ماه برای آماده شدن برای. کسانی که تصمیم گیری در خط مقدم هستند واقعا مهم است که من فکر می کنم برخی از وظیفه تغییر اگر شما زیادی تحویل سیستم باعث می شود بسیاری از حس.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom این هفته صادر اضطراری نظم و ایجاد کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه به کمک طلب کردن از کمک بیشتر متخصصان پزشکی برای ارائه نیاز به مراقبت. او همچنین به وزارت امور مصرف کننده و سازمان های دیگر برای کار با دولت های بهداشتی حرفه ای و مدارک تخته به چشم پوشیدن از برخی از مجوز مورد نیاز و شل محدودیت در وظایف کسانی که حرفه ای می توانید انجام دهید. بسیاری از کسانی که “دامنه-از-عمل” قوانین هستند در میان سخت ترین در کشور با تغییرات پیشنهادی در مجلس قانونگذاری ایالتی در طول سال طراحی قابل بحث و عمل کوچک.

“من فکر می کنم ما در حال پرواز هواپیما در حالی که ما در حال ساخت آن گفت:” جوآن Spetz یک استاد در Philip R. Lee موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت در دانشگاه سان فرانسیسکو که به سادگی توصیه هایی است که منجر به Newsom باشد. “هر ایالت مقررات مختلف در اطراف محدوده عمل بهداشت حرفه ای و کسانی که دامنه-از-تمرین مقررات دیکته اساسا چه کسی می تواند انجام دهد چیست و تحت چه شرایطی.”

تبلیغات

در برخی از ایالت ها, پرستاران حرفه ای ممکن است اداره مواد مخدر از طریق وریدی ، در کالیفرنیا و آنها نمی توانند Spetz گفت. شل شدن که حکومت را رایگان ثبت نام پرستاران برای انجام کارهای فوری.

در میان کسانی که به شکل دامنه-از-عمل پازل است دکتر کنجی Inaba رئیس تروما اورژانس جراحی و جراحی مراقبت ويژه در کک پزشکی از USC که سازمان فولاد آموزش دستياران جلسه ماه گذشته.

“ما پرسنل پرستاری می توانید از بین برود” اگر بیش از حد بسیاری از پرستاران مریض Inaba گفت. “و اگر اتفاق می افتد که ما می خواستیم تا مطمئن شوید که همه ما ساکنان همه ما جراحان خواهد بود صلیب آموزش دیده در تمام چیزهایی که پایه … به طوری که آنها می تواند گام به به هر یک از این نقش ها.”

در مراحل شدید گرفته برای تخصیص منابع و نیروی انسانی برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان.

بیش از 40 ، 000 حرفه ای پزشکی از جمله بازنشستگان باید در پاسخ به گوشت گاو تا نیویورک پزشکی نیروی کار است. ارتش ایالات متحده ساخته شده مشابه درخواست و دانشگاه نیویورک اعلام کرد که اجازه دهید ارشد پزشکی دانش آموزان فارغ التحصیل در اوایل و شروع به کار در دانشگاه نیویورک داخلی دارو یا طب اورژانس بخش است.

نیروی دریایی آمریکا در همین حال قرار است دو بیمارستان کشتی در نیویورک و لس آنجلس برای درمان موارد نامربوط به این بیماری همه گیر.

این مرکز کنوانسیون لس آنجلس در حال تبدیل به یک بیمارستان صحرایی با کمک گرفتن از گارد ملی.

به نظر می رسد هیچ کمبود خواهد یا انعطاف پذیری در میان رشته های پزشکی رتبه و فایل. پزشکان عمومی که خصوصی شیوه های بسته در حال ارائه کمک های خود را در بیمارستان ها گفت: کالیفرنیا پزشکی Assn. سخنگوی آنتونی York.

تبلیغات

“من یک پزشک مراقبت های اولیه و آموزش دیده قادر به کار در, بیمارستان, طبقه, اما زمانی که من سمت چپ برنامه های آموزشی من رفتم به مراقبت های اولیه” گفت: Leah Zallman یک کمبریج بهداشت داد پزشک که هدایت تحقیقات در موسسه سلامت جامعه, غیر انتفاعی, سازمان مشاوره در منطقه بوستون. “من در اصل نبوده است, در بخش بیمارستان در نزدیک به یک دهه است. اما من می دانم که چه کاری انجام دهید به طور کلی. من می دانم که چگونه به تابع در یک, به طور کلی.”

برخی از دانشجویان پزشکی باید گفت که اگر آنها نمی تواند عمل آنها می خواهند به اجرا در بیمارستان ماموریت و یا مراقبت از پرستاران کودکان گفت: Andy Ortiz معاون ارشد رئیس جمهور از منابع انسانی در Cedars-Sinai Medical Center.

Salsberg گفت: وجود یک استخر 28,000 دانش آموزان در پزشکی و osteopathic مدارس که فقط یک ترم کامل قبل از فارغ التحصیلی. بسیاری از آنها به سادگی می توانید اقامت خود را در زمان چرخش بالینی و کار در COVID-19 پاسخ به او گفت.

این معلوم نیست که دقیقا لس آنجلس را ببینید اوج خود از COVID-19 موارد و مدیران بیمارستان ابراز خوشبینی محتاطانه است که آنها را قادر به حرکت به سرعت و adeptly برای دیدار با افزایش انتظار می رود. آنها را تعطیل اعمال جراحی الکتیو و دلسرد کردن مردم از رفتن به اتاق اورژانس برای درمانهای معمول.

اما کالیفرنیا مشکلات را قبل از افزایش, از جمله کمبود پرستاران و دیگر متخصصان سلامت است. بیش از یک سوم از دولت پزشکان و پرستاران شاغل در حال نزدیک شدن به سن بازنشستگی با توجه به کالیفرنیا آینده سلامت نیروی کار کمیسیون, ائتلاف, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش و رهبران کسب و کار.

نزدیک به یک پنجم از این کشور ثبت نام پرستاران است که کار در بیمارستان و یک چهارم از افراد شاغل در جای دیگر در حال 55 تا 64 سال — جمعیتی در معرض خطر بیشتری از عوارض و مرگ و میر ناشی از COVID-19 نسبت به افراد جوان داگلاس O. Staiger یک کالج دارتموث استاد اقتصاد نوشت: در مجله آمریکایی پزشکی Assn. استقرار آنها در خط مقدم جبهه در طول یک بیماری همه گیر ارائه یک خطر هشدار داد.

“این نشان می دهد که این پرستاران و پزشکان باید لزوما مانع از ارائه مراقبت های بالینی یا باید جدا شود اما نه به در نظر گرفتن اگر خود را مستقیم پزشک وظایف را می توان منتقل شده به تاکید با نقش کمتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض” Staiger نوشت.

قیصر متخصص مغز و اعصاب جفری Klingman, 61 کار از خانه خود را در شهرستان کنترا کوستا ایالت در آنچه که او به نام “COVID تریاژ” صدور توصیه هایی که می تواند آزمایش می شود برای coronavirus میان کمبود آزمون. در این پیام آمده او را به متن.

یک پرستار بود نشان COVID-19 علائم و قرار شده یک پیام نشان داد.

“مطلقا” او گفت: او به عنوان پیامک توصیه به تست.

اگر سابقه هر درس پزشکی حرفه ای را بد و مرگ. صدها نفر از ایالات متحده پرستاران و کارکنان بهداشتی را در سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

این تعداد تقریبا به طور معجزه آسایی کم با توجه به آنچه که آنها رو در پرتکاپو های فقیرنشین و جدا شده از مزارع که در آن مرده تخت مشترک با زندگی و جایی که مراقبان تا به حال به جوش و استفاده مجدد از آنها پنبه ماسک. پس از آن بیش از حد وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظتی و پرستاران زیرا آنها شده بود حمل به اروپا جبهه برای جنگ جهانی اول گفت: دانشگاه ویرجینیا پرستاری استاد و مورخ Arlene Keeling.

“به نظر من این تشابه شگفت آور مناسب” گفت: Keeling بود که تدریس یک کلاس در فاجعه پرستاری هنگامی که این ویروس را در ووهان چین. آنفولانزا با مته سوراخ “اسپانیایی” توصیف فقط به این دلیل که اسپانیا خنثی در جنگ جهانی اول بود به گزارش یک بیماری همه گیر است که مبارز ملت را از دشمنان. این تاخیر منجر به تلفات سنگین — 50 میلیون نفر در سراسر جهان 675,000 از آنها در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“دولت فدرال تا به حال بیش از صد سال برای آماده سازی” Keeling گفت. “در حال حاضر پاسخ آن ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.”

بار نویسنده کارکنان Maura دولان در اوریندا کالیفرنیا کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im