“این یک معامله بزرگ’: نیویورک تحسین ونتیلاتور تحویل کالا از چین و اورگان

بزرگنمایی این تصویر

یک عابر پیاده با پوشیدن یک ماسک صورت عبور دوشنبه در شهر نیویورک است. در روز شنبه رژیم صهیونیستی است. کومو به خبرنگاران گفت که نیویورک ادامه داد: به دیدن یک افزایش در تایید موارد و مرگ و میر مربوط به کروناویروس در سراسر کشور. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده تقلا برای به دست آوردن فن در هر کجا که آن را می توانید آنها را پیدا کنید. دولت دستور داد 17,000 از دستگاه صرفه جویی در زندگی از دولت فدرال اما “که منظور هرگز در آمد از طریق” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

بنابراین در آن زمان از سر استیصال و کومو گفت: نیویورک است که کمک گرفتن از بعضی از جای دور شرکای: اورگان است که ساخت ناخواسته اهدای 140 هواکش به دولت و دولت چین که تسهیل تحویل 1000 هواکش ورود شنبه در شهر نیویورک است.

“این یک معامله بزرگ” او گفت:, “و آن را به یک تفاوت مهم برای ما است.”

شنبه آورد یکی دیگر از کشت از شماره های هشدار دهنده برای نیویورک که گزارش 630 که مردم از COVID-19 جمعه پس از آوردن این دولت در مجموع مرگ و میر به 3,565 تا کنون. با بیش از 113,000 تایید موارد نیویورک همچنان به سبقت گرفتن هر دولت دیگر — هر چند نیوجرسی به گزارش هشدار دهنده خوشه خود را به تازگی و مقامات دولتی در سراسر کشور در حال تصویب اقدامات گسترده سعی کنید به سرعت شیوع.

در حال حاضر ایالات متحده دیده می شود بیشتر موارد تایید شده از این ویروس نسبت به آینده دو کشور در ترکیب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

و مقامات فدرال تلاش کرده اند برای دیدار با تقاضا برای هواکش که پزشکی کارگران در سراسر کشور نیاز به درمان یک بیماری تنفسی است که اغلب برگ بیماران برای نفس نفس نفس زدن.

“دولت فدرال می گوید: ذخایر [از هواکش] است که حدود 10 ، 000,” کومو گفت: شنبه و اضافه کرد: “این برای ملت! بنابراین وجود دارد هیچ جایی وجود ندارد مخزن که در حال رفتن به باید همه چیز را که ما نیاز داریم.”

این بدان معناست که ایالات مانند اورگان است که تا کنون دیده نسبتا سبک تر از تاثیر این ویروس ممکن است به زودی خود را در نیاز به عنوان به خوبی. نیویورک فرماندار گفت که همچنین باعث می شود اورگان ونتیلاتور کمک مالی — در علاوه بر این به یک ژست سخاوتمندانه — هوشمند از نظر اورگان منافع خود.

“آنها را به آتش, پخش,” کومو گفت: توضیح ساده فکر می روند: “جلوگیری از آتش سوزی است که در آن قبل از آن را به خانه من.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de