آنها در حال اجرا برای L. A. شورای شهر — اما نه حاکم کردن یک پیشنهاد به شهردار در سال 2022

عضو هیئت مدیره مدرسه Mónica گارسیا امضا تعهد — که می گوید او را خدمت تمام چهار سال در صورت انتخاب شدن به یک Eastside صندلی در شورای شهر لس آنجلس.

سابق اجرایی بازاریابی Cyndi Otteson زندگی می کند که در سنگ عقاب امضا آن را بیش از حد. بنابراین Raquel سامرا یک مشاور مدرسه بالا که مانند Otteson و گارسیا در حال اجرا در مارس 3 انتخابات به جای عضو شورای خوزه Huizar.

تنها نامزدی که نمی گرفتن یک قلم است که دولت سابق بهداشت ، Kevin de León. و ساخته شده است که او را به یک هدف برای رقبا که می گویند او را درمان منطقه که امتداد از مرکز شهر و بیل هایقتس به سنگ عقاب به دو سال steppingstone به بالاتر ،

“او فقط می خواهم به استفاده از صندلی به عنوان یک سکوی پرشی برای اجرا به شهردار و مردم بیمار هستند که گفت:” زامورا که پیش نویس این تعهد و نیز صاحب سامرا برادران رستوران در بیل هایقتس.

تبلیغات

De León, 53, یکی از دو L. A. سیاسی سنگین وزن ها که در حال مبارزه برای شورای شهر در عین حال نیز به عنوان قوی شرط برای اجرا به شهردار در سال 2022 زمانی که اریک Garcetti برنامه ریزی شده است به ترک. دیگر لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس که به دنبال بازگشت به این شورا پس از 18 سال نبود.

هر دو کاهش یافته است برای رد کردن یک اجرا برای شهردار در سال 2022. هر دو باید تبلیغ خود را طولانی تجربه در اداره عمومی است. و هر دو اصرار دارند که رای دهندگان باید کمی علاقه به بحث در مورد آینده شغلی خود را حرکت می کند.

رای دهندگان هستند “صحبت به وضوح در مورد gentrification و مسکن ندارند. آنها در حال صحبت کردن در مورد بی خانمانی” گفت: ده لئون که خدمت در قوه مقننه ایالتی از سال 2006 تا سال 2018 است. “بنابراین من نمی گرفتار در امضای احمقانه وعده.”

Raquel Zamora, candidate for L.A. City Council

شورای شهر نامزد Raquel سامرا که پیش نویس یک تعهد برای نامزد متعهد به خدمت در کل دوره چهار ساله نشسته برای یک پرتره در رستوران خانواده اش.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

ده لئون مخالفان مخالفت کرد و گفت رای دهندگان شایسته بدانید که اگر خود را کنار عضو شورای خواهد شد که زمان برای حضور به نیازهای منطقه است.

در حالی که ده لئون است که به دنبال به نمایندگی از بخشی از Eastside, ریدلی-توماس در حال اجرا در یک شورای منطقه است که امتداد از Koreatown به Crenshaw راهرو در جنوب لس آنجلس است. مانند De León ریدلی-توماس می گوید او متمرکز شده است در حال مبارزه است.

“من در حال اجرا برای منطقه 10 چون من اینجا زندگی می کنند و من در مورد مراقبت از آنچه که در این منطقه,” او گفت:.

برای هر دو مردان 2022 شهرداری کمپین می تواند روی حیله و تزویر. برندگان امسال شورای نژادها نمی شود سوگند تا دسامبر. سپس توسط نامزدها برای شهردار بوده اند را جمع آوری پول برای چندین ماه.

Jaime Regalado استاد بازنشسته علوم سیاسی در Cal State L. A. گفت: Ridley-توماس و ده لئون امر می تواند احمقانه به نظر یک پیشنهاد برای شهردار با توجه به تجربه بالا و سیاسی پروفایل. اما همچنین این امر می تواند عاقلانه برای آنها به رای دهندگان وعده آنها اقامت قرار داده است اگر واقعی وجود دارد خطر که ممکن است شکستن که وعده Regalado گفت.

“است که می تواند مهم در یک مسابقه — شکستن تعهد و داشتن آن علیه شما استفاده می شود” او اضافه شده است.

ریدلی-توماس که چهره محدودیت مدت به دنبال صندلی خالی بودن توسط شورای گیاه Wesson. Wesson که او نیز چهره محدودیت مدت است که در نوبه خود در حال اجرا برای ریدلی-توماس’ صندلی در هیئت ناظران به نمایندگی از یک منطقه است که امتداد از کارسون به شهر.

پتانسیل صندلی تعویض شده و شکایت از ریدلی-توماس’ رقبا در مورد یک پسر’ شبکه. در یک کاندیدای فروم در ماه گذشته سه نفر از نامزدهای دیگر به دنبال Wesson صندلی متعهد به خدمت چهار سال کامل.

تبلیغات

نامزد فضل Yoo که راه انداختن دوم اجرا برای صندلی شورا هشدار داد که ریدلی-توماس نمی خواهد که زمان رسیدگی به نیازهای فوری منطقه اگر او تصمیم به راه اندازی یک کمپین برای شهردار به زودی پس از به دست گرفتن.

“شما نمی تواند انجام دو چیز” گفت: Yoo, یک وکیل و فعال جامعه.

City Council candidate Aura Vasquez

شورای شهر نامزد هاله Vasquez, حق صحبت می کند با فعال جامعه Najee علی پس از یک نامزد فروم.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

نامزد هاله Vasquez, یک عضو سابق شهرستان که کمیسیون نظارت لس آنجلس وزارت آب و برق ساخته شده است که مشابه استدلال گفته ساکنان Wesson منطقه نیاز به کسی برای تمرکز 100 درصد افزایش اجاره فاسد, پیاده رو تغییر آب و هوا و مسائل دیگر.

“قصد او این است که” اجازه بدهید من در حفظ این صندلی گرم, بنابراین من می توانید نگه دارید در حال حرکت به بالاتر منشی,'” گفت: Vasquez, 41. “ما سزاوار بهتر است.”

ریدلی-به نام توماس است که ادعا نادرست است. و او استدلال کرد که رای دهندگان بسیار بیشتر علاقه مند به انتخاب یک عضو شورا با یک پیشینه ثابت در بی خانمانی مسکن مقرون به صرفه حمل و نقل و مسائل زیست محیطی.

هنوز ریدلی-توماس مطرح است احتمال شهرداری پیشنهاد قبل از. در ماه مه گفت که مخاطبان او در اصل برنامه ریزی شده به صرف 18 ماه در زندگی خصوصی پس از کناره گیری از هیئت ناظران به دنبال یک کمپین برای دفتر در سال 2022.

که تغییر او گفت: پس از او آموخته است که او واجد شرایط برای اجرا به یک سوم و نهایی دوره چهار ساله در شورای.

تبلیغات

“من به اشتراک گذاشته شده [اطلاعات] با مشاوران سیاسی و برخی از مشاوران” ریدلی-توماس گفت: در طول یک ظاهر در لس آنجلس امور جاری انجمن. “و گفتند: گوش دادن شما باید به رسمیت شناختن یک هدیه از خدا هنگامی که شما آن را ببینید. بهتر است برای اجرای گام دوم از موقعیت داشتن امن گام اول به جای رفتن از صفر به دو.

“من به سادگی گفت:” بله, آقا,” او اضافه شده است.

پرسید: در مورد کسانی که اظهارات ریدلی-توماس گفت که او تا به حال شده است برای توصیف یک سناریو بود که “سفته بازی در بهترین حالت است.” تلاش برای ایجاد 2022 انتخابات یک مسئله او گفت: کمپین “شگرد” توسط رقبای خود.

L.A. County Supervisor Mark Ridley-Thomas

L. A. شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس به نام سوالات خود را در مورد برنامه های سیاسی “یک کمپین شگرد.”

(لس آنجلس تایمز)

“این چیزی است که مخالفان را زمانی که آنها نمی باید بسیار دیگری را به خرس گفت:” ریدلی-توماس بوده و در انتخاب دفاتر از سال 1991.

سیاسی نردبان بالا رفتن آمده است تا در قبلی L. A. انتخابات است. در سال 2017, در حالی که در حال اجرا برای انتخاب مجدد شهردار اریک Garcetti کاهش یافته است به وعده که او را به خدمت خود را کامل دوره دوم ، شهردار آنتونیو Villaraigosa در حالی که مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در سال 2008 فشرده شد در مورد اینکه آیا او در نظر گرفته شده برای اجرا به فرماندار.

در سال 2003 در حالی که به دنبال یک صندلی در شورای شهر Villaraigosa وعده داده شده رای دهندگان او را به خدمت خود را کامل چهار سال مدت است. تقریبا یک سال پس از او در زمان او راه اندازی یک کمپین برای شهردار.

رای دهندگان به نظر نمی رسد به ذهن است. Villaraigosa به راحتی شکست فعلی شهردار جیمز هان در سال 2005 و مرد او تایید شده خود را به عنوان جایگزینی — سپس-عضو هیئت مدیره مدرسه خوزه Huizar — رفت و در را به نفع خود Villaraigosa صندلی.

هنوز هم برخی در منطقه مشاهده Villaraigosa تصمیم به ترک صندلی اوایل نامطلوب. Otteson یکی از نامزدها در حال اجرا به جای Huizar گفت: وعده های شکسته “در سمت چپ یک طعم و مزه بد در همه است.”

“این فقط در ادامه روایت است که سیاستمداران نمی توان اعتماد کرد” او گفت:. “و بسیاری از بی اعتمادی در منطقه است.”

School board member Mónica García

عضو هیئت مدیره مدرسه Mónica گارسیا در حال حاضر در حال اجرا برای یک صندلی در شورای شهر لس آنجلس گفت: رای دهندگان شایسته بدانند که آیا هر نامزد در نظر دارد تا به خدمت دوره چهار سال است.

(جان Sciulli / گتی ایماژ )

که تاریخ ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا سوال در مورد 2022 شهرداری کمپین آمدن نگه دارید تا در این مسابقه به جای Huizar. در فوریه. 3 در سنگ عقاب هر نامزد پرسیده شد که آیا آنها در خدمت یک دوره چهار سال است. ده لئون و دیگر نامزدها گفت: بله.

سه روز بعد در یک کاندیدای فروم در لیتل توکیو ده لئون و رقبای او خواسته شد یک مطلب اشاره سوال: آیا هر یک از آنها قول می دهم به نمایندگی از شورای منطقه چهار سال — و نه به دنبال دیگری ، چهار نامزد ساخته شده وعده. ده لئون کاهش یافته است به انجام این کار.

“من قول می دهم شما را به خدمات عمومی اختصاص داده راه من انجام داده ام در مجلس و همچنین مجلس سنا,” او گفت:.

گارسیا مدرسه عضو هیئت مدیره گفت: ساکنان باید دریافت ساده تر پاسخ دهد.

“رای دهندگان شایسته وضوح در مورد که شما و آنچه شما می خواهید به انجام,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>