آنها: میلیون ها نفر از Cicadas انتظار به ظهور این سال

بزرگنمایی این تصویر

در بخش هایی از ایالت ویرجینیا غرب ویرجینیا و کارولینای شمالی cicadas صعود خواهد کرد در خارج از زمین برای خود یک بار در 17 سال جفت گیری چرخه. دانشمندان دوبله این گروه نوزادان IX. استفان Jaffe/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان Jaffe/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان تابستان نزدیک 2020 به یکی دیگر از حقه تا آستین خود را. این بار cicadas. بسیاری از cicadas.

در بخش هایی از جنوب غربی ویرجینیا و کارولینای شمالی و ویرجینیای غربی آن را تقریبا زمان برای نوزادان از حشرات به ظاهر خود را یک بار در 17 سال در فصل جفت گیری. به عنوان بسیاری از 1.5 میلیون cicadas می تواند ظهور در هر هکتار. و آیا ما به ذکر اشکالات شناخته شده برای خود را متمایز — و طاقت فرسا — غوغای?

“جوامع و مزارع با تعداد زیادی از cicadas در حال ظهور در یک بار ممکن است قابل توجه سر و صدا موضوع” پیش بینی اریک بعد از Virginia Tech بخش حشره شناسی. او می گوید Virginia Tech روزانه “امیدوارم هیچ دلخوری در اختلال خو چقدر نادر و شگفت انگیز — این رویداد است.”

دوره cicadas — بر خلاف سالانه cicadas — ظهور هر 13 یا 17 سال بسته به گونه. نوزادان نهم به این گروه لقب است گذشته پدید آمده در سال 2003. بخش هایی از این منطقه است که انتظار می رود برای دیدن نوزادان IX در این سال نیز شاهد برخی از نوزادان دوم که از crawled از زمین در سال 2013 در سراسر بخش شرقی ایالات متحده آمریکا است اما نوزادان IX نمی خواهد به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار دهد به عنوان بسیاری از ایالت ها با توجه به دوره ای زنجره و جیرجیرک دشتی نقشه سایت Magicicada.org.

Virginia Tech یادداشت های روزانه که 13 سال یا 17 سال زمان زنجره و جیرجیرک دشتی پرورش چرخه است که هنوز چیزی از رمز و راز است. تحقیقات و مدل سازی نشان می دهد, آن می تواند به اجتناب از شکارچیان برای جلوگیری از تطبیق چرخه موجودات که می خواهم درمان اشکال به عنوان یک وعده غذایی آسان. (هر چند مقدار زیادی از آنها هنوز هم خورده است.)

حشرات صرف اکثریت از زندگی خود را زیر زمین در یک نابالغ “پوره” دولت با دمای خاک و سال همگام سازی خود را انتقال به یک زنجره و جیرجیرک دشتی آماده به ظهور نژاد و ذخیره کردن تخم مرغ است.

زمان خود را همیشه نیست دقیق. برخی از دوره cicadas دیده شده است سال های اولیه; تغییر آب و هوا ممکن است باعث شود.

هنگامی که آنها در حال انجام آنها مرگ در عرض چند هفته. اما نه قبل از inundating در گوش کسانی که در این نزدیکی هست که مجزا و نسبتا آزار دهنده — غوغای که نر cicadas استفاده کنید برای جذب همسر.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>