این شکست ممکن است نیروی خود را بهتر تامین می شود مخالفان به runoffs برای L. A. شورای شهر

آنها نمی باید این کمپین به صورت نقدی و یا بزرگ-نام تاییدیه از رقبای خود. نه انتخاب شده بود به اداره عمومی است.

اما یک جفت از تازه بدوران رسیده نامزدها — غیر انتفاعی رهبر Nithya رامان و وکیل فضل Yoo — می تواند در نهایت وادار کردن خود را بیشتر تاسیس مخالفان به انتخابات دور دوم انتخابات در ماه نوامبر حتی به عنوان دیگر سیاسی heavyweights کروز شد به پیروزی.

شهرستان انتخاباتی هنوز شمارش آراء. اما اگر اعداد را نگه دارید رامان خواهد شد و در صورت خاموش در برابر لس آنجلس عضو شورای شهر David ریو در یک شورای منطقه است که امتداد از شرمن اوکس به دریاچه نقره ای. Yoo می رفتن سر به سر با دیرین شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس رسمی انتخاب می شوند برای سه دهه به نمایندگی Crenshaw-به-Koreatown منطقه.

در L. A. شورای نژادها اگر هیچ نامزد برنده اکثریت رای بالای دو finishers رقابت در برابر یکدیگر در یک ماه نوامبر رواناب. چرا که L. A. در انتخابات شهرداری ها در حال حاضر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی خواهد بود و بر خلاف هر رواناب قبل از دیده می شود در تالار شهر, مدت هشت ماه — بیش از سه برابر طولانی تر از قبلی L. A. runoffs.

تبلیغات

که می تواند یک فرصت برای کمتر شناخته شده نامزدها به آنها زمان بیشتری را به دست کشیدن بر روی درب و ارتباط با رای دهندگان گفت: مشاور سیاسی درموت مسلمات بود که نه درگیر در هر یک از این شورای رقابت است.

“نیست که پول هزینه. که فقط طول می کشد زمان — بوسیدن نوزادان, دست دادن, اجازه دادن به مردم می دانند که شما چه کسی هستید” مسلمات گفت.

Attorney Grace Yoo after a candidate forum in January

وکیل فضل Yoo دنبال شد به زور شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس به رواناب در شورای شهر مسابقه در جنوب لس آنجلس است.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

اما رواناب مبارزات نیز می تواند کم هزینه تر. چرا که انتخابات ریاست جمهوری باید بالاتر حضور نامزدها در حال حاضر نیاز به صرف پول بیشتر برای رسیدن به رای دهندگان گفت: مشاور سیاسی لری لوین.

تبلیغات

استخر که از رای دهندگان باید رشد و حتی بیشتر در ماه نوامبر او گفت:. “در حال حاضر می توان آنها را در مبارزه برای یک جهان از رای دهندگان است که سه یا چهار برابر بزرگتر” — و برای یک دوره طولانی تر از زمان Levine اضافه شده است.

ریو که انتخاب شد پنج سال پیش به عنوان یک شهرستان در سالن خارجی تا به حال یک لیست طولانی از مزایای این زمان حدود: عضو شورای مطرح و صرف بیش از $1 میلیون سهم در, بیش از هر دیگر L. A. شورای نامزد شده است. او تایید شده توسط لس آنجلس حزب دموکرات و یک میزبان از سیاستمداران دموکرات اتحادیه های کارگری و گروه های کسب و کار.

حامیان گفت که او تا به حال به دنبال از طریق در وعده های خود از جمله بستن در کمپین پول از توسعه دهندگان املاک و مستغلات و ساخت و هزینه در دفتر خود شفاف تر. سیندی Chvatal رئیس Hancock پارک مالکان Assn., نام او را “قابل توجه” عضو شورای گفت او برای رفع پیاده رو, مرمت خیابان ها و پاسخ بی درنگ به تماس از ترکیبات.

“اگر شما نگاه کنید رکورد خود را و شما نگاه در آنچه که او انجام داده, او را خدمت منطقه واقعا خوب,” او گفت:.

رامان بسیج فعالان پیشرو که شکایت کرده است که Ryu افتاده بود کوتاه در مسکن و بی خانمانی. او به ارمغان آورد grass-roots انرژی به یک کمپین است که به دنبال به را در رای دهندگان بودند که قطع از سیاست های محلی. مبارزات انتخاباتی خود را نیز برداشت وزوز از افراد مشهور مانند ناتالی پورتمن و جین فوندا.

L.A. County Supervisor Mark Ridley-Thomas

لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس به نظر می رسد در شورای شهر نامزد فروم در ماه ژانویه است.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

رامان را قوی نشان دهنده “کامل برخلاف متعارف سیاست و راه مردم فکر می کنم انتخابات انجام می شود در لس آنجلس گفت:” واکر فولی ارشد سازمان با محیط زیست گروه مواد غذایی و آب که تایید رامان و تحت فشار قرار دادند به فاز گاز سوز در نیروگاه.

رامان گفته او ساخته شده است یک “قدرتمند در درب جنبش که خطاب به رای دهندگان و مردم را به پای صندوقهای رای است.”

تبلیغات

او پلت فرم شامل راه اندازی یک شبکه از مراکز اجتماعی برای کمک به unhoused Angelenos و سرعت L. A. انتقال به انرژی پاک. از بعد از ظهر چهارشنبه رامان بود حدود 7 امتیاز پشت سر ریو.

در این مسابقه به موفقیت عضو شورای گیاه Wesson در جنوب لس آنجلس Yoo چهره بیشتر از یک صعود دشوار. نتایج انتخابات ارسال شده در چهارشنبه نشان داد او انتهایی ریدلی-توماس با اختلاف قابل توجهی.

Yoo مبارزات انتخاباتی به عنوان یک جنگنده برای شهروندان به طور منظم. او تبدیل نور افکن در جنگ حقوقی با رهبران شهر بیش از برنامه های خود را برای قطع درختان در هالیوود ترسیم مرزهای منطقه شورا و ساخت 27-داستان برج مسکونی در هالیوود است. اگر چه او برنده نیست redistricting مبارزه با شهرستان مورد توافق برای حفظ بسیاری از سایه درختان و دستور داده شد توسط یک قاضی به لغو تصویب آن از برج.

در چهارشنبه Yoo گفت: او را آغاز کرده است اعطا با وکلا در مورد شهرستان نادرست از روز سه شنبه انتخابات — از جمله نادرست برگه های رای صف های طولانی در حوزه های رأی گیری و خطاب تجهیزات — به اطمینان حاصل شود که این اشتباهات تکرار در ماه نوامبر انتخابات.

“این شهرستان را عدم توانایی برای قرار دادن بر روی یک بدون درز انتخابات کاملا ظالمانه” او گفت:. “من نمی توانم باور سرپرست مارک ریدلی-توماس نمی تواند این حق است.”

Councilman David Ryu

دیوید Ryu مبارزات در سال 2014 در شرمن اوکس. او می خواهد انتخاب شود در سال 2015.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

ریدلی-توماس گفت: رای دهندگان “به اندازه کافی هوشمند می دانیم که اجرای روش های جدید همیشه نیاز به بهبود است.” L. A. شهرستان هیئت ناظران در حال حاضر راه اندازی یک بررسی از “جوانب مثبت و منفی از سیستم جدید,” او گفت:.

ریدلی-توماس زد بر روی یک پلت فرم تجربه برجسته کار خود را در مبارزه با بی خانمانی اضافه کردن خطوط راه آهن و بازگشایی این مشکل گرفتار مارتین لوتر کینگ جونیور بیمارستان جامعه در ویلووبروک. رای دهندگان در این منطقه گفت: در ماه گذشته بودند در هیچ خلقی را به آزمایش است.

تبلیغات

این منطقه را “رای دهندگان آن را کردم راست 47% MRT, 24% یو” ریدلی-توماس گفت.

روز شنبه بود که به دور از یک شب بد سیاسی جانبازان و امتیازهای. در Eastside نژاد به جای عضو شورای خوزه Huizar سابق وزارت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، Kevin de León به نظر می رسد اجتناب از رواناب با توجه به نتایج شمارش از پنج شنبه شب.

در دره سن فرناندو, عضو شورای جان لی تا به حال یک جامد سرب بیش کالج مربی Loraine Schulich در یک مسابقه برگشت به نمایندگی از محلات از جمله Chatsworth, پورتر در مرتع پرورش احشام و گرانادا هیلز.

سه نفر دیگر از امتیازهای پل Krekorian, Nury مارتینز و Marqueece هریس-Dawson — میره به راحتی به انتخاب مجدد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im