این تصاویر نشان می دهد ساکت تر خالیتر هالیفاکس در سایه یک بیماری همه گیر

هالیفاکس—از بسته ساختمان های عمومی برای خالی فضاهای سبز علائم کروناویروس بیماری همه گیر در حال بی سر و صدا شروع به ظهور در سواحل شرق.

در حالی که سایر نقاط کشور در مقابله با به طور قابل توجهی بیشتر موارد از جمله چهار مرگ و میر در منطقه ونکوور در حال حاضر مربوط به COVID-19 مقامات در آتلانتیک کانادا با قدیمی ترین جمعیت در کشور شده است نیروبخش برای منطقه خود شکوفایی در حوادث.

این یک نوع متفاوت از بلندی طوفان برای یک منطقه عادت کرده اند به battening را برای بدترین آنها.

مدارس و daycares بسته شروع این هفته در نوا اسکوشیا. روز دوشنبه در این استان اعلام کرد دو اضافی presumptive موارد آوردن که استان را در مجموع به پنج, در حالی که P. E. I. تایید کرده است یک مورد. همانطور که از دوشنبه, Nova Scotia, تا به حال آزمایش 676 نفر برای COVID-19 با چهار presumptive موارد و یکی تایید کرده است.

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل می گوید: استان دستور داده است تا 140 اضافی هواکش 60 درصد افزایش به موجود عرضه 240.

در هالیفاکس Stanfield فرودگاه بین المللی, Nova Scotia محیط بازرسی انطباق افسران در انتظار پرواز به سوال مسافران خود را در مورد سفر و پیشگیرانه ارائه اطلاعات در مورد کوروناویروس.

روز دوشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که دولت کانادا در بستن مرزهای خود به بسیاری از اتباع خارجی به جز آمریکایی ها و جلوگیری از هر کسی از جمله شهروندان کانادایی با علائم رمان coronavirus شبانه روزی از پروازها به این کشور است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im