این قوم در حال تولید بحرانی پزشکی دنده در 3D printers به کمک در مبارزه با کروناویروس

آنها گرد هم می آیند آنلاین به اشتراک گذاری طرح های خود را از طریق چت و به حرکت مجموعه هزاران نفر از پرینتر 3D در سراسر جهان است.

خودخوانده “سازندگان” ممکن است یک بار اخراج شده اند به عنوان زیرزمین علاقمندان اما آنها به زودی می تواند به عنوان ستایش لجستیکی ناجی آنها به عنوان گروه با هم آنلاین به طراحی و تولید زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی در میان کمبود در سراسر جهان.

در هفته گذشته سازندگان باید با تشکیل گروه های اجتماعی و رسانه ها که در آن آنها طراحی و به اشتراک گذاری الکترونیکی نقشه ها برای همه چیز از یک دریچه به عقیم سازی اشعه ماوراء بنفش دستگاه است. یکی Facebook گروه در حال کار برای اتصال بيمارستان از مکزیک به مالاوی با مردم محلی است که می توانید نسخه قابل چاپ کردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در منطقه خود است.

در کانادا دو گروه در قبل از میلاد و یکی در انتاریو – امیدوارم که به طور کامل در تولید انبوه حالت به زودی ساخت ده ها یا صدها هزار قطعه از PPE تنها چند روز پس از بسیاری از آنها برای اولین بار ملاقات نمود.

در Kitchener, آموزش و پرورش, شرکت فناوری InkSmith تبدیل کرده خود را به یک کارخانه به تولید انبوه محافظ پلاستیکی سپر چهره برای پرستاران و پزشکان است.

InkSmith, a Kitchener-based company that is producing face shields for healthcare workers by crowd-sourcing 3D printed headbands.

یک هفته پیش کارکنان InkSmith بدونم چگونه تمدید تعطیلی مدارس شد رفتن به آنها را تحت تاثیر قرار زمانی که آنها تصمیم به تمرین آنچه که آموزش می دهند.

“تمام برنامه های درسی و آموزشی است که ما ارائه می دهیم یک فرآیند به نام تفکر طراحی” گفت: InkSmith مدیر بازاریابی جسیکا براون. “شما در پیدا کردن مشکل شما تعریف مشکل شما تکرار یک راه حل به شما ساخت یک نمونه اولیه و تست و نمونه. بنابراین اساسا این چیزی است که ما در زندگی واقعی و این که چگونه ما به جایی که ما امروز.”

با الهام از یک جفت از سازندگان در شمال ایتالیا که قادر به چاپ 3D صدها واحد-استفاده از دریچه های هواکش پس از یک بیمارستان محلی زد این شرکت با اقتباس از یک طراحی برای سپر صورت آنلاین ارسال شده توسط سازندگان در جمهوری چک شامل یک برش لیزری پلاستیک سپر و 3D چاپ شیرازه.

اما با تنها سه 3D پرینتر در سایت آنها به زودی متوجه آنها نمی تواند تولید سپر به اندازه کافی سریع برای عظیم و رو به رشد نیاز دارند. به طوری که آنها با قرار دادن یک تماس به صورت آنلاین و در ساعت دریافت می کردند صدها نفر از هدبند چاپ شده توسط مردمی از عنوان دور به عنوان باری و اتاوا.

روز جمعه کمتر از یک هفته پس از شروع InkSmith دریافت کرده بود بیش از 1000 3D چاپ هدبند از داوطلبان و وعده برای حداقل 1000 بیشتر.

“ما دمیده شد دور توسط پاسخ از چاپ 3D maker جامعه و تمایل خود را و اشتیاق خود را برای کمک به ما گفت:” براون.

بسیاری از داوطلبان گذاشته شده است که از دیگر مشاغل و مشتاق برای پیدا کردن یک هدف در حالی که در خانه گیر کرده.

“مردم شده اند تنظیم زنگ سه, چهار, پنج بار در طول شب به بلند شدن و شروع یک چاپ جدید. ما انتظار ندارد که نوع تعهد آنچه که ما در اصل قرار داده است که تماس,” او گفت:.

InkSmith, a Kitchener-based company that is producing face shields for healthcare workers by crowd-sourcing 3D printed headbands.

یک بار در مرکز هدبند هستند سترون و جامعی همراه با یک محافظ صورت. پنج صد شده اند اهدا به بیمارستان در کیچنر-واترلو منطقه است.

حتی با کمکهای مالی جاری شدن سیل در, محدودیت های ناشی از چاپ 3D به معنای آنها نمی خواهید به قادر به پاسخگویی به تقاضای عظیم.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“تیم ما رفت و برگشت به تخته رسم” براون گفت: “ما تصمیم به ایجاد یک به طور کامل لیزر-برش طراحی شده است.”

پس از تست سریع در بیمارستان های محلی در این صورت سپر نهایی شد پنج شنبه و دریافت بهداشتی کانادا گواهینامه همان روز براون گفت. InkSmith در حال حاضر خود را پر از 7000-sq-ft انبار با لیزر برش و نصب یک ساختار موقت خارج و باید تولید تا 10000 ماسک یک روز خیلی زود او گفت:.

در ضمن از دیلن Gunn رفته است از روز خود را به عنوان مدیر مهندسی فیزیک پروژه آزمایشگاه در دانشگاه بریتیش کلمبیا به صورت تمام وقت مدیر پروژه با ونکوور سازندگان برای پاسخ اضطراری و پشتیبانی.

پس از رسیدن به برخی از همکاران و آشنایان در Facebook هفته گذشته Gunn حال حاضر با برخی از 50 نفر در یک شل چت, کانال به طراحی نمونه اولیه و تست و تولید انبوه پلاستیک گذاری کابینت برای خط مقدم پزشکی کارگران است.

“این بسیار آلی است. این اهرم فن آوری به شدت گفت:” کان. “این فوق العاده است برای دیدن بسیاری از مردم آنلاین, اما من واقعا می خواستم برای دیدن این اتفاق می افتد در راه متمرکز چرا که شما نمی توانید به 200 نفر در این بیمارستان با 200 راه حل های مختلف.”

این گروه شامل پزشکان و پرستاران و مهندسین و آنها در ارتباط با مراقبت ويژه از کلونا به ویکتوریا برای تعیین نیاز برای این دستگاه ساده را پوشش می دهد که سر بیمار به محافظت از پزشکان در روش های تهاجمی مانند لولهگذاری است که برای تولید تعداد زیادی از مسری آلاینده های.

InkSmith, a Kitchener-based company that is producing face shields for healthcare workers by crowd-sourcing 3D printed headbands.

استانی سازمان بهداشت و درمان استفاده می شود برای سفارش مقادیر انبوه از تجهیزات پزشکی از ارائه دهندگان جهانی ماه و یا سال در پیش است. در طول یک بحران بهداشتی مثل این که مرزها بسته شده و تحویل با تاخیر سازندگان می تواند حرکت کند به سرعت بیشتر و اهرم تخصص خود را به کار با صنعت محلی و راه اندازی یک زنجیره تامین و خط تولید در یک ماده از روز.

این گروه به رسمیت شناخته شده در اوایل این مشکل به دست آوردن اعتماد محلی عرضه شفاف پلاستیکی که بزرگ و زنجیره های خرده فروشی نیز سفارش پلاستیکی سپر خود را برای صندوق داران.

این هفته Gunn امن مشتاق تعهدات از یک تامین کننده فوم و یک لیزر تولید کننده. زمانی که او به نام زیادی میوه بسته بندی شرکت است که باعث می شود پلاستیک clamshells توت فرنگی و زغال اخته و یک شریک مایل در ساعت.

“من صحبت کرد به هر کس مسئول و گفتند: ‘ما هزاران پوند (پلاستیک). ما می میرند برش آن. فقط به ما بگویید که چه باید انجام دهید زمانی که و که در آن نیاز به رفتن. ما می تواند نگرانی در مورد هزینه های بعد از آن,’,” او گفت:.

کان می گوید: تجربه شده است و طاقت فرسا اما این نشان می دهد که چگونه یک منتشر گروهی از مردم با هم از طریق اینترنت می تواند به حل مشکلات پیچیده به سرعت.

“این شگفت انگیز است برای دیدن آنچه که مردم انجام خواهد داد که چگونه آنها را به گرد هم می آیند و کار در راه است که مرسوم شد فکر می کردم غیر ممکن است,” او گفت:. “اگر ما می تواند انجام این کار می تواند در این آزمون مورد برای پیدا کردن راه حل برای تغییر آب و هوا.”

Marco Chown Oved

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im