انگار باران در آخر هفته پیش بینی اما نه به اندازه کافی برای کمک به برف

دانش سطحی از باران پیش بینی شده است برای بخشهایی از کالیفرنیا این هفته از جمله آسمانی از طوفان های کوچک می رود به دیر می رسند جمعه. هنوز هم دولت را خشک زمستان به نظر می رسد در ادامه با غیر منتظره شرایط خشک در حال گسترش در سراسر باریک گسترده تر از چشم انداز است.

یک گزارش منتشر شده توسط ایالات متحده خشکسالی مانیتور در روز پنج شنبه نشان می دهد که نزدیک به 60 درصد از دولت — از جمله بسیاری از کالیفرنیای شمالی و بخشهایی از ساحل مرکزی و لس آنجلس — در نظر گرفته شده است غیر طبیعی خشک از 46 درصد در هفته گذشته. میزان دولت در نظر گرفته می شود در حد متوسط خشکسالی همچنان در 9.5 درصد.

اگر چه آسمانی در ماه های نوامبر و دسامبر ارائه شده جامد شروع به زمستان در سراسر ایالت مداوم فشار ریج معلق در هوا بیش شرقی اقیانوس آرام نگه داشته است مرطوب آب و هوا در خلیج برای بسیاری از ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه گفت: جو Sirard یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

تبلیغات

خط الراس به تازگی منتقل شده به غرب است که اجازه داده است یک طوفان به خزش کردن سواحل کالیفرنیا. که سیستم, که انتظار می رود آمار بخشهایی از مرکز و جنوب کالیفرنیا اواخر جمعه می تواند ارائه برخی از اولین اندازه گیری باران در لس آنجلس در این ماه.

طوفان پیش بینی شده است به رها کردن یک دهم تا یک چهارم از یک اینچ از بارش باران در سواحل و دره ها و به نیم اینچ در کوه. اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای زمستان باران کسری Sirard گفت.

به طور معمول در مرکز شهر لس آنجلس دریافت 6.92 اینچ از بارش باران در ماه های ژانویه و فوریه. در این سال, مرکز شهر, L. A. کردم 0.32 اینچ از بارش باران در ماه ژانویه است. تا کنون در ماه فوریه — به طور معمول مرطوب ماه از سال در این منطقه دریافت کرده است فقط یک ردیابی مقدار آسمانی.

مجموع بارش فصلی تا کنون در مرکز شهر L. A. نیز بیش از یک اینچ زیر نرمال در آینده فقط 7.28 اینچ داده ها نشان می دهد.

تبلیغات

“ما در حال اجرا راه, راه, راه, زیر نرمال برای زمستان” Sirard گفت. “ما در حال رفتن به نیاز به یک مرطوب مارس برای رسیدن به حتی نزدیک به نرمال. با راه این زمستان می گذرد, من بیش از حد خوش بینانه در مورد آن است.”

آخرین طوفان که خانم بزرگ عصری شمال کالیفرنیا به طور کامل نیز نیست و انتظار می رود برای تولید برف زیادی برای سیرا نوادا گذشته از امکان گرد نور در جنوب بخش است.

کمبود باران گرفته است از عوارض آن در سیرا برف, یک منبع کلیدی از دولت تامین آب است. همانطور که از چهارشنبه, برف در سطح ایالت اندازه گیری 53 درصد از میانگین زمان از سال است. در حدود همان زمان در سال گذشته برف اندازه گیری 153 درصد از میانگین.

دو ماهواره, عکس های منتشر شده توسط خدمات ملی آب و هوا در ساکرامنتو در این هفته نشان می دهد تفاوت آشکار در برفی لایه از زمستان سال گذشته به یک جریان است.

la-me-snowpack-difference-satellite-01.jpg

تصاویر ماهواره ای منتشر شده توسط خدمات ملی آب و هوا در ساکرامنتو در روز دوشنبه.

(پل Duginski)

در تصویر بالا سیرا نوادا نشان داده شده است در سمت چپ پوشانده با برف در فوریه. 18 سال 2019. در همان بخش از کالیفرنیا نشان داده شده است با اندک پوشش برف در فوریه. 17 از این سال است.

برف فصل به طور معمول آغاز می شود در ماه دسامبر به پایان می رسد و در اولین روز از زمانی که برف به طور معمول در بالاترین. چقدر برف می افتد در طول این دوره بسیار مهم است به کالیفرنیا سالانه آب چشم انداز و تماشای از نزدیک توسط دولت مدیران آب.

سال گذشته در این زمان شمالی سیرا بود و برف بود که 129 درصد از نرمال برای تاریخ. امسال برف در شمال سیرا می ایستد در 58 درصد از نرمال.

تبلیغات

آخرین زمستان برف آمار قابل توجهی توسط یک سری جوی رودخانه است که دولت با آسمانی. در این سال به بالا-فشار ریج را مسدود کرده است هر گونه قابل توجهی طوفان فعالیت از ضربه کالیفرنیا.

این برف را فراهم می کند در حدود 30% سالانه تامین آب شیرین برای دولت است. آن بهار و تابستان رواناب خوراک رودخانه ها و مخازن و بخشی از آن توزیع شده است به سازمان آب برای مزرعه آبیاری محوطه سازی شهری و نوشیدن لوازم.

خبر خوب این مقامات می گویند که دولت مخازن از جمله Folsom دریاچه و شستا دریاچه در نزدیکی و یا در بالای خود را به طور متوسط برای این زمان از سال در بخشی به جامد بارش باران در زمستان سال گذشته.

آسمانی آمار و ارقام نشان می دهد که کالیفرنیا شده قفل شده است و در دو دهه خشکسالیبا توجه به آب و هوا دانشمند لایحه Patzert. اندازه گیری بارش باران در مرکز شهر لس آنجلس نشان داد که 14 سال از سال 1999 از طریق 2019 شد که در زیر 143-سال متوسط اگر چه چند مرطوب سال پراکنده در طول این دوره است.

“من فکر می کنم از خشکسالی در دراز مدت نه سال به سال. خشکسالی تمایل به آنها تمایل به بزرگ و آنها موم و افول,” Patzert گفت: لس آنجلس تایمز هفته گذشته است. “نکته دیگر این است که آنها شما احمق. شما فکر می کنم شما را و آنها را به شما بازگشت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im