یک گزاره 13. آن را ارسال میلیاردها دلار به کالیفرنیا مدارس که به آن نیاز

گزاره 13 تنها اندازه گیری در مارس 3 دولت رای گیری و تعداد آن باعث شده است بسیاری از رای دهندگان به انجام دو طول می کشد.

شاید ما باید بازنشسته خاص گزاره اعداد مانند تیم های ورزشی حرفه ای بازنشسته ستاره های بزرگ خود را’ نیوجرسی اعداد. این امر از بین بردن سردرگمی است.

تفاوت این است که افتخار ورزشکاران یاد قهرمانان. جشن گزاره معمولا توسط برخی و دیگران منفور.

اصلی گزاره 13 یک مثال نخست است. در سال 1978 آن را قابل ملاحظه ای کاهش مالیات بر املاک و تبدیل به یک نماد ملی ضد مالیات شورش. اما آن را نیز محروم K-12 مدرسه و محلی قابل توجهی از مالیات بر درآمد و مجبور بسیار از خود مراقبت و تغذیه بر روی دولت.

تبلیغات

آخرین گزاره 13 چشم است-لعاب $15 میلیارد دلار اوراق قرضه دولت موضوع برای آموزش و پرورش امکانات پوشا prekindergarten از طریق سیستم های دانشگاه. آن را تا به چیزی برای انجام با اصل گزاره 13 — حداقل به طور مستقیم.

اندازه گیری حکم یک “بله” رای در روز سه شنبه اما نمی بچه خودتان: بر خلاف اصلی 13, آخرین نسخه در نهایت در نتیجه افزایش مالیات بر املاک در بسیاری از جوامع برای پرداخت هزینه های محلی به اشتراک گذاری از هزینه برای بازسازی یا ساخت و ساز جدید. این اجتناب ناپذیر است.

سردرگمی با اصل 13 تشدید این واقعیت است که یک اتحادیه معلمان-ترویج ابتکار رهبری برای ماه نوامبر دولت رای گیری که به طور مستقیم افزایش مالیات بر املاک تجاری و صنعتی. آن خواهد بود که برای اولین بار عمده اصلاح مالیات-برش گزاره 13.

برخی از رای دهندگان را به نام دفتر مجلس پاتریک o’donnell (D-Long Beach) و coauthor از جدید 13 متهم دولت از دروغ گفتن در مورد این قضیه چرا که آنها آن را شنیده ام repeals اصلی است.

تبلیغات

در واقع جدید 13 را ارائه 9 میلیارد دلار در اوراق قرضه پول برای K-12 مدرسه و 2 میلیارد دلار برای هر جامعه کالج ها و دانشگاههای دولتی و دانشگاه کالیفرنیا.

از K-12 پول $5.2 میلیارد دلار خواهد بود برای نوسازی $2.8 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید 500 میلیون دلار برای مدارس و 500 میلیون دلار به صورت حرفه ای با تکنولوژی (آنچه ما تماس بگیرید “فروشگاه”).

نوسازی شامل بهبود زلزله و ایمنی و آتش نشانی و حذف سرب از آب آشامیدنی. برخی از این پول می تواند صرف شده برای پیش دبستانی امکانات. دانشگاه نیاز به توسعه یک برنامه برای دانش آموزان ” مقرون به صرفه مسکن.

راه آن را در حال حاضر با این نسخهها کار برای K-12 مدرسه این است که دولت برای پرداخت 60 درصد از نوسازی و 50 درصد از ساخت و ساز جدید. مدارس پرداخت برای بقیه عمدتا محلی مالیات بر املاک و برخی از توسعه دهنده هزینه. مدارس درخواست دولت اوراق قرضه پول است. و آن را از چاه کن همیشه ته چاهه.

که به طور قابل توجهی تغییر زیر رای گیری, اندازه گیری تا حد زیادی به دلیل سابق رژیم صهیونیستی. جری براون لابی. او متنفر سیستم فعلی با این استدلال آن را مورد علاقه ثروتمند مدارس است که می تواند به سرعت درخواست پول دولت.

زمانی که او فرماندار در سال 2016 قهوه ای مخالف $9 میلیارد دلار اوراق قرضه موضوع برای K-12 مدرسه و کالج زیرا به ادعای او این بود “blunderbuss تلاش است که باعث پراکندگی و رژیم پول خواهد بود که به مراتب بهتر صرف در جوامع کم درآمد.” اندازه گیری گذشت به هر حال.

در زیر پیشنهاد جدید دولت خواهد پرداخت تا 65 درصد از هزینه های نوسازی و 55 درصد از ساخت و ساز جدید. بالاترین مقدار را به مناطق با حداقل توانایی برای جمع آوری کمک های مالی خود را و با تعداد زیادی از دانش آموزانی که از خانواده های کم درآمد و یا زبان آموزان انگلیسی.

چاه کن همیشه ته چاهه خواهد بود پاک و جایگزین با یک سیستم است که مدرج متقاضیان بر اساس اولویت لیست. بالاترین اولویت خواهد بود و پروژه های مورد نیاز برای بهبود دانشجويان ایمنی و بهداشت. یکی دیگر از اولویت — قابل پیش بینی از یک دولت تحت کنترل دموکرات ها خواهد بود— پروژه های ساختمانی با استفاده از اتحادیه های کارگری.

تبلیغات

همچنین توسعه دهنده هزینه خواهد بود ممنوع برای چند مجتمع های مسکونی — آپارتمان — واقع در نیم مایل از عمده حمل و نقل متوقف شود. برای چند تحولات است که در نزدیکی حمل و نقل هزینه خواهد بود 20 درصد کاهش می یابد. این هزینه ها در حال حاضر می تواند به مقدار نصف از برخی پروژه هزینه های ساخت و ساز.

دیگر تغییر قابل توجهی است که به طور بالقوه هزینه به مالیات دهندگان: کلاه بر میزان اوراق قرضه محلی که مناطق می تواند موضوع خواهد بود نزدیک به دو برابر شده است.

دلایل خوبی وجود دارد که به رای “بله.”

مطمئن K-12 ثبت نام رو به کاهش است به طور کلی, اما نه همه جا. به هر حال بسیاری از اوراق قرضه پول است هدفمند برای نوسازی.

“هنگامی که کودکان راه رفتن را به یک مدرسه که تمیز و خوب نگهداری آن مجموعه تن برای روز مدرسه می گوید:” اودانل که به تدریس دبیرستان مطالعات اجتماعی برای 23 سال است.

سناتور. استیو گلیزر (D-اوریندا) دیگر coauthor و سابق CSU عضو هیئت مدیره می گوید: دانشگاههای دولتی و دانشگاه هر یک نیاز به 8 میلیارد دلار سرمایه مبلغ سرمایه گذاری بهبود. آنها می خواهم به دریافت 2 میلیارد دلار به هر کدام از گزاره 13.

“اگر دولت فراهم نیست, پول, تنها جایگزین برای افزایش شهریه” گلیزر می گوید.

و با وجود دلایل منطقی برای رای دادن “نه”.

تبلیغات

بهره اوراق قرضه هزینه 11 میلیارد دلار آوردن مجموع تب دلار به 26 میلیارد دلار رسید. پرداخت اوراق قرضه را افزایش می دهد دولت هزینه های $740 میلیون در سال برای 35 سال است. دولت در حال حاضر در حال گذراندن 6 میلیارد دلار در سال به بازنشستگی حدود 80 میلیارد دلار در اوراق قرضه.

“این بزرگترین مدرسه باند همیشه پیشنهاد می گوید:” جان Coupal رئیس Howard جارویس مالیات دهندگان Assn., پیشرو حریف. “مهم ترین توانبخشی نیاز دارد به راحتی می تواند موجود درآمد زمانی که دولت در حال اجرا است مازاد.

“اما در همه صداقت ما پیش بینی آن خواهد شد.”

مخالفان نیست و صرف هر گونه پول. و حامیان — معلم اتحادیه توسعه دهندگان و ساخت و ساز تعاونی های — مطرح کرده اند $8.5 میلیون دلار برای تبلیغات.

این است که یک گزاره 13. اینها امکانات عمومی. و تنها راه برای نگه داشتن آنها را با هم و یا گسترش برای رشد است که با پول است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im