از XFL است آویزان کردن آن Football Cleats… دوباره

بزرگنمایی این تصویر

د’Mornay پيرسون-ال (راست) از سنت لوئیس Battlehawks اجتناب Des لارنس DC مدافعان در طول یک XFL بازی در تاریخ 8 مارس سال 2020 در واشنگتن ، اسکات Taetsch/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسکات Taetsch/گتی ایماژ

Coronavirus شیوع و آمار ورزشی در سراسر جهان باعث رویداد تعویق و لغو شد.

در حال حاضر به نظر می رسد این بیماری همه گیر است منجر به خاموش کردن کل یک لیگ.

دوشنبه شرکت مادر از بوت XFL برای پرونده فصل 11 ورشکستگی. پس از این اتفاق روز جمعه گذشته تصمیم لیگ حرفه ای فوتبال به حالت تعلیق در عملیات و پخش کردن تقریبا همه کسانی که کار می کرد برای XFL.

وجود دارد هیچ برنامه ای در این مرحله برای لیگ دوباره در 2021.

“از XFL به سرعت اسیر قلب و ذهن میلیون ها نفر از مردم که عشق فوتبال” لیگ گفت: در یک بیانیه اضافه میکند: “متاسفانه به عنوان یک شرکت جدید ما بودند عایق از سخت اقتصادی اثرات و عدم قطعیت ناشی از COVID-19 بحران است. بر این اساس ما باید در زمینه داوطلبانه درخواست برای کمک های تحت فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده کد. این یک دلخراش زمان برای بسیاری از جمله ما پرشور طرفداران بازیکنان و کادر و ما خدا را شکر به آنها تلویزیون ما همکاران و بسیاری از آمریکایی ها که بسیج به XFL برای عشق فوتبال است.”

XFL صاحب وینس مک ماهون که همچنین رئیس و مدیر عامل WWE [کشتی سرگرمی جهانی] بنا به گزارش تصمیم به تعطیل کردن لیگ پس از صحبت با WWE هیئت مدیره. ورشکستگی پر کردن لیست بالا بستانکار بدهکار پول را به عنوان سنت لوئیس ورزشی کمیسیون….در 1.6 میلیون دلار. هفت لیگ هشت سر مربیان در میان طلبکاران با دالاس مرتدان سر مربی/مدیر کل باب Stoops بدهکار ترین بیش از 1 میلیون دلار است.

در 20 مارسthنیمه راه از طریق افتتاحیه آن فصل XFL اعلام کرد که لغو مانده از برنامه به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر. در “یک تشکر از شما به ما طرفداران” لیگ کمیسر/مدیر عامل الیور شانس و رئیس جمهور جفری پولاک گفت: آنها “نگاه به جلو به بازی کامل فصل برای شما و با شما – در سال 2021 و فراتر از آن.”

پس از شروع فصل با حضور قوی و تلویزیون رتبه بندی اعداد وجود کاهش مداوم به تازگی شروع به پوشیدن. وجود دارد بحث در لیگ ممکن است به عنوان به همان سرنوشت به عنوان یکی دیگر از تازه بدوران رسیده لیگ حرفه ای فوتبال در سال گذشته داد فوتبال آمریکایی که خورده پس از یک فصل.

برای وینس مک ماهون دوم این است که زمان خود را XFL لیگ به پایان رسیده است در موعد مقرر اگر چه این زمان بسیاری از آن را خارج از کنترل خود. اولین XFL در سال 2001 برجسته بسیاری از pizzazz برخی می گویند دیوانگی از جمله دو بازیکن dash برای در اختیار داشتن توپ به جای یک شیر; بازیکن لقب در پشت خود کشباف جمله فراموش نشدنی “او از من متنفر;” و چادری cheerleaders کمک به یک جنسیت و خشونت تصویر…حتی بیشتر از فوتبال حرفه ای استاندارد-تحمل NFL. اما همه دیوانگی نیست به اندازه کافی به عنوان یک فوتبال-گرسنه عمومی در نهایت آیا به اندازه کافی از آنچه در آن واقعا می خواستم…خوب فوتبال است.

جدید XFL طراحی شده بود برای رسیدگی به آن است.

“من مطمئن بود که ما را در ساخت این راه حق” الیور شانس NPR گفت در مه “با 100% تمرکز بر روی فوتبال است. و تمام چیزهای دیگر که XFL شناخته شده بود برای برخی از لقب, اگر شما خواهد شد – اینها همه پروری به زباله دانی.”

اما در نهایت طرفداران فوتبال نیست با توجه به فرصت برای دیدن اگر XFL تا به حال قدرت ماندن. و اینکه آیا یک دوم لیگ حرفه ای فوتبال در نهایت می تواند زنده ماندن و حتی رشد در یک کشور که در آن NFL همچنان به عنوان محبوب ترین تماشاگر ورزش است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>