‘شکست نخوردگان” برنده جایزه Caldecott مدال در حالی که بچه های جدید’ میدارد نیوبری

بزرگنمایی این تصویر

یک نگاه اجمالی در داخل شکست نخوردهنشان داده شده توسط Kadir نلسون و نوشته شده توسط Kwame الکساندر. این کتاب برنده Caldecott مدال در روز دوشنبه در جوانان سالانه جوایز رسانه ای در فیلادلفیا. Kadir نلسون/Houghton Mifflin Harcourt پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kadir نلسون/Houghton Mifflin Harcourt

این یک جهانی اذعان کرد حقیقت که کنجکاو خواننده در می خواهید از یک کتاب خوب باید فقط مستقیم رد پای خود را (و سوالات) به نزدیکترین کتابخانه. کتابداران, بعد از همه, همیشه یک فونت خوب کتاب پیشنهادات.

بنابراین به طور طبیعی زمانی که یک دسته از آنها را با هم برای انجمن کتابخانه های آمریکا سالانه midwinter, کنفرانس, شما می توانید انتظار یک میزبان از توصیه به از آن آمده است. را وارد کنید: سالانه Youth Media Awards, کشت از کتاب کودکان جوایز روز دوشنبه اعلام کرد از جمله جان نیوبری و راندولف Caldecott مدال.

جری و صنعت برنده این سال Newbery Medal برای اکثر سهم برجسته ادبیات کودکان و نوجوانان برای بچه های جدید, یک کتاب با تمرکز بر مبارزات یک دانش آموز کلاس هفتم از رنگ که فرستاده شده است به یک مدرسه معتبر خصوصی با کمی تنوع. در ضمن شکست نخوردهنوای به بزرگ سیاه و سفید آمریکایی ها نشان داده شده توسط Kadir نلسون و نوشته شده توسط Kwame الکساندر برنده Caldecott مدال برجسته ترین کتاب تصویری برای کودکان است.

در روز دوشنبه مراسم هر دو کتاب همچنین ادعا کرد Coretta اسکات کینگ, جایزه, که جشن کتاب های کودکان تولید شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. بچه های جدید برنده برای سادگی کار به عنوان یک نویسنده و شکست نخورده به دست آورده جایزه نلسون سهم به عنوان یک تصویرگر.

روز دوشنبه برنده علائم آخرین در یک قایق از افتخارات الکساندر که همچنین دارای یک مدال نیوبری را به نام خود و پس از خود رمان متقاطع برنده پنج سال پیش. شکست نخورده است و در میان اولین کتاب منتشر شده توسط خود Versify اثر سال گذشته راه اندازی شد در انتشارات Houghton Mifflin Harcourt.

در حالی که نیوبری و Caldecott به طور منظم گرفتن عناوین آنها نه تنها جوایز دست از دوشنبه. پیدا کردن لیست کامل از جوانان رسانه برندگان جایزه زیر.

بزرگنمایی این تصویر

“این هیجان برای دیدن Kwame الکساندر و Kadir نلسون استثنایی کار به رسمیت شناخته شده توسط Caldecott, نیوبری و Coretta اسکات کینگ, کتاب جایزه کمیته” گربه Onder معاون ارشد رئیس جمهور و ناشر HMH کتاب برای خوانندگان جوان می گوید NPR از شکست نخورده. Kadir نلسون/Houghton Mifflin Harcourt پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kadir نلسون/Houghton Mifflin Harcourt


جوانان رسانه برندگان جایزه

Newbery Medal: بچه های جدیدتوسط جری هنر و صنعت است.

 • افتخار نیوبری کتاب: شکست نخورده, نوشته شده توسط Kwame الکساندر و نشان داده شده توسط Kadir Nelson; داستان های ترسناک برای جوان روباه, نوشته شده توسط Christian McKay Heidicker و نشان داده شده توسط Junyi Wu; به عبارت دیگر برای خانه, نوشته شده توسط گل یاس, Warga; و پیدایش دوباره آغاز می شود, نوشته شده توسط آلیشیا D. Williams.

Caldecott مدال: شکست نخورده, نوشته شده توسط Kwame الکساندر و نشان داده شده توسط Kadir نلسون.

 • Caldecott افتخار کتاب: خرس آمدillustrated by LeUyen Pham و نوشته شده توسط Richard T. Morris; دو باس, بلوز,illustrated by رودی گوتیرز و نوشته شده توسط Andrea J. Loney; و پایین رفتن در خانه با پدر, illustrated by Daniel Minter و نوشته شده توسط Kelly سار لیون.

Coretta اسکات کینگ, کتاب جوایز (به صورت “کتاب برای کودکان و بزرگسالان جوان است که نشان می دهد قدردانی از فرهنگ آفریقایی آمریکایی و جهانی ارزش های انسانی”):

 • نویسنده جایزه: بچه های جدیدتوسط جری هنر و صنعت است.
 • تصویرگر جایزه: شکست نخوردهنشان داده شده توسط Kadir نلسون و نوشته شده توسط Kwame الکساندر.
 • ویرجینیا همیلتون جایزه (یک عمر دستاورد): Robert D. Taylor
 • جان Steptoe جایزه برای استعداد های جدید (تصویرگر): آنچه داده شده است از قلبنشان داده شده توسط مارس هریسون.
 • جان Steptoe جایزه برای استعداد های جدید (نویسنده): پیدایش دوباره آغاز می شود, توسط آلیشیا D. Williams.

تئودور سوس Geisel جایزه (برای “برجسته ترین آمریکایی کتاب برای شروع خوانندگان”): توقف! ربات!, نوشته شده و نشان داده شده توسط جیمز یانگ.

ادبیات کودکان و میراث جایزه (برای یک نویسنده یا تصویرگر که کتاب “بیش از یک دوره از سال قابل توجه و ماندگار کمک به ادبیات برای کودکان از طریق کتاب است که نشان دادن صداقت و احترام برای تمام زندگی کودکان و تجارب”): Kevin Henkes.

برتری در اوایل یادگیری رسانه های دیجیتال (برای “برجسته رسانه های دیجیتال برای یادگیری اولیه مخاطبان”): Molly دنالیتولید شده توسط PBS کودکان و نوجوانان.

Robert F. Sibert اطلاعاتی کتاب مدال (برای “برجسته ترین اطلاعاتی کتاب”): سرخ کردن نان: یک بومی آمریکایی, خانواده, داستان, نوشته شده توسط Kevin شریف Maillard و نشان داده شده توسط جوانا مارتینز-نیل.

Mildred L. trish witkowski جایزه (برای ناشر برجسته ترین کتاب منشاء آن در یک کشور غیر از آمریکا و در یک زبان غیر از انگلیسی بعد از ترجمه و منتشر شده در ایالات متحده): قهوه ای, نوشته شده توسط Håkon Øvreås نشان داده شده توسط Øyvind Torseter و ترجمه شده توسط Kari Dickson. در اصل منتشر شده در نروژی به عنوان Brune.

پورا Belpré جایزه (برای “لاتین/آمریکای لاتین نویسنده و تصویرگر که بهترین کار به تصویر می کشد تأکید و جشن لاتین فرهنگی تجربه در یک کار برجسته از ادبیات برای کودکان و جوانان”):

 • تصویر: رقص دست: چگونه ترزا کررنو پیانو برای رئیس جمهور لینکلننشان داده شده توسط رافائل لوپز و نوشته شده توسط مارگاریتا Engle.
 • متن: Sal و گابی شکستن جهان, نوشته شده توسط Carlos Hernandez.

Michael L. Printz جایزه (برای “بهترین کتاب های نوشته شده برای نوجوانان, بر اساس به طور کامل در آن ادبی”): حفاری, نوشته شده توسط A. S. King.

برتری در غیرداستانی جایزه (برای “بهترین کتاب غیرداستانی منتشر شده برای بزرگسالان جوان — سن 12-18”): ناهار رایگان, نوشته شده توسط Rex کردهاید.

William C. Morris جایزه (برای کار “منتشر شده توسط یک نویسنده از نوشتن برای نوجوانان و جشن چشمگیر صداهای جدید در ادبیات بزرگسال جوان”): Field Guide to the North American Teenager, نوشته شده توسط بن فیلیپ.

اودیسه جایزه (برای “بهترین کتاب صوتی تولید شده برای کودکان و یا بزرگسالان جوان به زبان انگلیسی در دسترس در ایالات متحده”): با سلام Kiddo: چگونه من از دست مادر من در بر داشت پدر من و در برخورد با خانواده اعتیادنوشته شده توسط جارت J. Krosoczka و روایت نویسنده, جین گذاری به عنوان birdsall, Jenna لامیا, ریچارد Ferrone و کامل بازیگران.

Margaret A. Edwards جایزه (برای “قابل توجه و ماندگار کمک به بزرگسالان جوان ادبیات”): Steve Sheinkin.

استون وال در کتاب (برای کار “استثنایی شایستگی مربوط به گی/لزبین/دوجنسي/فراجنسیتی تجربه”):

 • کودکان: زمانی که Aidan شد برادر, نوشته شده توسط Kyle Lukoff و نشان داده شده توسط Kaylani Juanita.
 • بزرگسالان جوان: سیاه و سفید فلامینگونوشته شده توسط دین عطا و نشان داده شده توسط Anshika Khullar.

اشنایدر خانواده کتاب جایزه (برای “یک کتاب که مظهر یک بیان هنری از ناتوانی تجربه برای کودک و نوجوان مخاطبان”):

 • کودکان: فقط بخواهید! متفاوت خواهد بود شجاع بود شما, نوشته شده توسط Sonia Sotomayor و نشان داده شده توسط رافائل لوپز.
 • وسط کلاس: آهنگ برای یک نهنگنوشته شده توسط Lynne کلی
 • نوجوان: نفرین شدهتوسط کارول اموزش سیلوراستاین.

سیدنی Taylor کتاب جایزه (برای “برجسته کتاب برای کودکان و نوجوانان است که اصیل تصویر کشیدن یهودی تجربه”):

 • خوانندگان جوان: کتاب امدادگر: چگونه یک Mensch از ماساچوست ذخیره یدی ادبیات برای نسل های آینده است, نوشته شده توسط سو میسی نشان داده شده توسط Stacy Innerst.
 • وسط کلاس خوانندگان: پرنده سفید: یک تعجب می کنم, داستانتوسط R. J. Palacio.
 • بزرگسالان جوان خوانندگان: روزی ما پروازتوسط راشل DeWoskin.

آسیا/اقیانوسیه آمریکا کتابداران کانون جایزه ادبیات(به صورت برجسته “کار در مورد آسیا/اقیانوس آرام, آمریکایی ها و میراث خود را”):

 • تصویر کتاب: ملکه فیزیک: چگونه وو Chien Shiung کمک به باز کردن اسرار اتم, نوشته شده توسط ترزا رابسون نشان داده شده توسط ربکا هوانگ.
 • ادبیات کودکان: خیال پرستی, نوشته شده توسط Jen وانگ.
 • ادبیات بزرگسال جوان: آنها به ما دشمننوشته شده توسط George Takei, جاستین Eisinger و استیون اسکات مصور با هماهنگی بکر.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

ایندکسر