زمانی که برگ برنده دولت نورد حمایت از گونه های در معرض خطر در منطقه خلیج دلتا است که به عنوان توپی از کالیفرنیا تامین آب سیستم دولت تصمیم به رفتن راه خود را.

آن شکایت دولت فدرال و همچنین در مورد تهیه پیش نویس خود را delta قوانین کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل می کنند.

قوانین جدید منتشر شده در سه شنبه شد و بلافاصله مورد استقبال بسیاری از پرونده های حقوقی و — بسته به کسی که صحبت می شد — شکایت که مقررات بیش از حد ضعیف یا بیش از حد قوی است.

“من فکر می کنم ما باید یک ظرف غذا بزرگ در دست ما در حال حاضر گفت:” جفری Kightlinger مدیر کل شهری و آب منطقه ای در جنوب کالیفرنیا که منابع دلتا آب به شهری Southland.

تبلیغات

قوانین به شکل یک دولت ماهی ها و حیات وحش بخش مجوز است که حکومت دولت پروژه آب تحویل از ساکرامنتو-San Joaquin دلتا کلیدی منبع آب برای بسیاری از کالیفرنیا.

اما اجازه ندارد به صراحت کنترل عملیات U. s. Bureau of Reclamation مرکزی دره پروژه که صادرات دلتا آب به سان Joaquin Valley مزارع.

این بدان معناست که دلتا دو دولت بزرگ پمپاژ عملیات به احتمال زیاد پایبند به های مختلف و استانداردهای زیست محیطی — احتمالا اجازه می دهد فدرال پروژه برای افزایش تحویل در هزینه دولت پروژه.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها امیدوار به حل و فصل مناقشه از طریق ادامه مذاکرات فدرال و مدیران آب.

تبلیغات

“من فکر می کنم آن را ممکن است برای مرتب کردن آن گفت:” دولت ماهی ها و حیات وحش مدیر چاک بانهم.

در ضمن Kightlinger و دولت دیگر پروژه آب مشتریان خواهد بود صحبت کردن به وکلای خود را.

“دولت منتقل شده بسیاری از گناهان به ما که ما فکر نمی کنم مناسب هستند” گفت: Kightlinger که آژانس تا به حال خواست دولت به همراه فدرال عقبگرد مجموعه ای در حرکت یک مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه.

آرامش فدرال ماهی حمایت های وعده داده شده برای ارسال بیشتر آب به جنوب کالیفرنیا. اما این خصوص بهره مند Westlands آب منطقه وسیع San Joaquin Valley آبیاری آژانس که یک مشتری داخلی ثانیه. دیوید برنارد زمانی که او به عنوان یک واشنگتن وکیل-لابی.

مقامات دولتی اعتراض فدرال اقدام و گفت: این رفت و بیش از حد بود و نه از نظر علمی قابل توجیه است.

اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نیز حساس به آب کاربران شکایت که دلتا ماهی های حمایت شده اند بیش از حد طاقت فرسا.

دولت جدید مجوز است “به عنوان بد نیست به عنوان برگ برنده انقراض طرح گفت:” داگ Obegi یک وکیل با شورای دفاع منابع طبیعی. “اما آن را ضعیف موجود حمایت در زمانی که ما نیاز به امنیت بیشتری” برای افتتاح ماهی بومی.

تبلیغات

او افزود که گروه حفاظت که باید شکایت کرد برای جلوگیری از تهمت و عقبگرد نیز به احتمال زیاد شکایت برای سرنگونی دولت اجازه.

تشکیل تلاقی دولت دو تا از بزرگترین رودخانه های دلتا دائمی محیط زیست زمین نبرد.

کمی در سمت چپ از تالاب و دشت سیل زیستگاه که خشک شد و تبدیل به levee-ringed مزرعه سلیمان بیش از یک قرن پیش. عظیم آب عملیات صادرات که پر کردن رودخانه به اندازه قنات آنقدر قدرتمند است که آنها معکوس طبیعی کانال جریان در دلتای جنوبی می رسد.

تهاجمی گونه های آبزی هستند بیشتر در خانه در دلتا را به شدت تغییر محیط از یک بار فراوان دلتا قال و Chinook salmon.

دولت زیست شناسان بارها و بارها گفت که تلاش دلتا اکوسیستم نیاز تازه تر جریان آب در دلتا و به دریا. کارکنان دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره که قبلا گفت: پیشنهاد دولت قوانین را کاهش می دهد دلتا خروج در مواقع مختلف سال است.

Karla Nemeth مدیر اداره منابع آب گفت: به طور متوسط در دولت پروژه آب دلتا صادرات را افزایش دهد تحت مجوز.

این مقررات همچنین برای برخی از outflows برای افزایش بقای longfin قال و نوجوانان دلتا smelt, بونهام گفت.

تبلیغات

“من مطمئن هستم که ما خطاب مسائل مطرح شده توسط هیئت مدیره” Nemeth گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im