‘ریسک به مراتب بالاتر از آنچه تا کنون بوده است’: trump’s زاده قلم بگو همه

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود در هفته گذشته در کاخ سفید موضوع دیگری داغدار کتاب نیز مواجه دادگاه نبرد. تاریخ انتشار برای کتاب جدید خود با خواهر زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده است تا جولای 14. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

به روز شده در 7:01 p. m. ET

پس از یک معامله خوب از حقوقی کشمکش های آتش زا کتاب توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زاده شروع به به نور آمده است. کشت گزیده ای ظاهر علنی سهشنبه پیش از انتشار مورد انتظار از مریم تهمت کتاب در هفته آینده.

“صادقانه کار بود و هرگز از او خواستار و مهم نیست چقدر بد او موفق شد پاداش در راه است که تقریبا ژرف. او همچنان به محافظت از خود حوادث در کاخ سفید” مریم تهمت می نویسد: در حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد.

“اما در حال حاضر ریسک به مراتب بالاتر از آنچه تا کنون بوده است قبل از آنها به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی است. بر خلاف قبلی هر زمان در زندگی خود دونالد نقایص نمی تواند پنهان و یا نادیده گرفته شود چرا که آنها را تهدید می کند همه ما است.”

NPR به دست آمده یک کپی از این کتاب که Simon & Schuster ضربه تا از آن اصلی جولای 28, تاریخ انتشار, “با توجه به تقاضای بالا و فوق العاده ای بهره” با توجه به ناشر. انتشار در حال حاضر مجموعه ای برای ماه ژوئیه 14.

این کتاب ارائه می دهد یک داغدار پرتره از رئیس جمهور — که نزدیک به زنده ماندن نیست دادگاه.

در ابتدا یک سفارش ضابط موقت درخواست توسط رئیس جمهور و برادر کوچکتر رابرت مسدود انتشار کتاب. اما این دستور بعد از آن به طور قابل ملاحظه در دادگاه تجدید نظر.

عدالت آلن Scheinkman یافت که سفارش ضابط باید اعمال می شود تنها به مریم تهمت — دختر رئیس جمهور دیگر برادر فرد جونیور — از آنجا که از یک سال عدم اطلاع توافق که او امضا با مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده پس از حل و فصل مالی پس از مرگ پدر بزرگ.

Scheinkman تصمیم ادامه داد: برای جلوگیری از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روت روانشناس زندگی در نیویورک از انتشار کتاب او در خود و یا از دادن مصاحبه. اما در همان زمان آن را به طور موثر آزاد تا ناشر خود را به حرکت به جلو با کتاب است.

“این بی سابقه است که یک ناشر می تواند ادامه با انتشار یک کتاب اما نویسنده نمی تواند” Simon & Schuster مشاهده شده در یک بیانیه مشترک با NPR.

خواهرزاده حساب جزئیات آنچه ناشر توصیف به عنوان “تاریخ خانواده خود را به منظور توضیح دهید که چگونه او را عمو شد که در حال حاضر جهان را تهدید می کند سلامت و امنیت اقتصادی و اجتماعی پارچه.”

“هیچ کس نمی داند چگونه دونالد به دست می آمد که او بهتر از خانواده خود را. متاسفانه تقریبا همه آنها سکوت از وفاداری و یا ترس. من مانع نمی توسط هر کدام از این” مری تهمت می نویسد: در مقدمه به کتاب است.

“من امیدوارم که این کتاب به پایان خواهد رسید عمل با اشاره به دونالد ‘استراتژی’ یا ‘برنامه های’ به عنوان اگر او در عمل با توجه به هر گونه سازماندهی اصول است. او نمی کند.”

در میان اتهامات مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در سطح رئیس جمهور: او مدعی او فریب خورده در این نشست با توجه کسی را به آزمون برای او ارائه می دهد اما هیچ همخوانی دارد.

کاخ سفید را رد کرد و این کتاب که سخنگوی سارا ماتیوز گفت: “است که به وضوح در خود نویسنده های مالی خود بهره.”

“رئیس جمهور توصیف رابطه او با پدرش به عنوان گرم و گفت: پدر او بسیار خوب به او” ماتیوز گفت. او گفت: “پدر او دوست و نه در همه به او به عنوان یک کودک. همچنین پوچ نشسته ادعا کاملا غلط است.”

آن را به دور از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است خود موضوع بسیار پیش بینی بگو همه. فقط در ماه گذشته جان بولتون سابق خود مشاور امنیت ملی, غلبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونی اعتراض و منتشر شده خود را تاول خاطرات خود را از زمان همکاری با رئیس جمهور.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet