واشنگتن—آیا شما تا کنون شنیده ام از یک محاکمه بدون شهود? شما در حال حاضر.

آنچه تا به حال تبدیل شدن به کلید درام استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, آیا به شنیدن جدید شهادت و شواهد حل و فصل شد جمعه شب توسط یک 51-49 رای در برابر.

آن را بیش از همه در حال حاضر اما فریاد — هر چند وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فریاد. سناتور هنوز هم در حال کار به شب به داد و بیداد کردن برنامه به محاکمه اما رای نهایی به تبرئه رئیس جمهور و اجازه می دهد او را به باقی می ماند در دفتر به نظر می رسد به احتمال زیاد قرار داده احتمالا تا اواخر روز شنبه.

اما نتیجه نهایی در شک و تردید نیست.

بنابراین آنچه را که آمریکایی ها و کسانی که از کانادا و سراسر جهان آموخته است که از طریق تمام این مصیبت?

اجازه رفتن به قطعی تفسیری متن این بیانیه از جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر. در توضیح رای خود گفت جدید شهادت بود لازم نیست به این دلیل که اثبات شد و در حال حاضر قطعی: “وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور نکردن ایالات متحده کمک های اولیه حداقل در بخشی به فشار اوکراین به بررسی Bidens; خانه مدیران ثابت کرده اند که این با آنچه به آنها تماس بگیرید ‘کوه از شواهد.'”

او در ادامه گفت تهمت را “نامناسب” اقدام “تضعیف اصل حمایت برابر قانون.”

درس یک با توجه به سناتور جمهوری خواه بود که به طور گسترده ای دیده می شود که این رای گیری که روز نجات داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن: رئیس جمهور اهرمی صدها میلیون دلار از پول دولت را به خدمت خود در مبارزات سیاسی منافع و پس از آن — واضح نشده اما استنباط — یقین دروغ در مورد آن را برای ماه می باشد.

چگونه است که این دیده می شود به عنوان کمک به تهمت? به آینده درس از خود نتیجه گیری: “قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

این قابل پیش بینی در نتیجه — در اوایل این هفته روشن شد که عملی ترین دفاع مهمات به احتمال زیاد آمده از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz استدلال که این سوء استفاده از قدرت حتی اگر ثابت نمی رود به یک impeachable استاندارد است.

آن را فقط الکساندر. در طول پنج شنبه به عنوان وکلای ساخته استدلال و سنا رهبران آشفته و مذاکره چگونه به قرعه کشی پرده در این تولید دیگر سناتور جمهوریخواه تکرار منطق خود را.

سناتور. راب پورتمن با صدور بیانیه ای گفت: رئیس جمهور اقدامات “اشتباه و نامناسب” اما نه “به افزایش سطح حذف از دفتر.”

مارکو روبیو سناتور. اجتناب به طور مستقیم متهم جمهور اما استدلال کرد که “فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از اتاق.”

سناتور. بن Sasse به خبرنگاران گفت: در این کنگره راهرو “لامار صحبت می کند برای بسیاری از ما است.”

اما همه به توافق رسیدند. “این یک coverup — که چه در مجلس سنا انجام داده است و در حال حاضر” کارل برنشتاین یکی از خبرنگاران که شکست رسوایی واترگیت گفت: در سی ان ان. صدها نفر از مورخان قبلا امضا نامه ای گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “متعدد و آشکار سوء استفاده از قدرت هستند و دقیقا آنچه را که تدوین کنندگان (قانون اساسی) بود در ذهن به عنوان زمینه ای برای impeaching و از بین بردن یک رئیس جمهور.”

اما توافق منعقد آنها نمی تواند — یا باید — آن را انجام دهد.

الکساندر بیانیه در ادامه می گویند: “اگر این کم عمق با عجله و کاملا حزبی استیضاح شد و به موفقیت آن خواهد rip کشور از هم جدا ریختن بنزین بر آتش اختلافات فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد.”

خلاصه: تهمت و قطعا گناه است. ما احساس نمی کند و ما می توانیم هر چیزی در مورد آن. و آن را واقعا دموکراتها گسل.

که به نظر ممکن است به اشتراک گذاشته شده توسط تعدادی از جمهوری خواهان فراتر از مجلس سنا.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن با وجود این رای در برابر شهود قطره ای-قطره ای-قطره شهادت-در-صورت غیابی سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در ادامه با یکی دیگر از نشت در نیویورک تایمز از آینده کتاب. این بار بولتون گزارش شده است که نوشته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست به طور مستقیم در مارس 2019 به راه اندازی یک جلسه بین رودی جولیانی و رئیس جمهور اوکراین به طوری که آنها می تواند در بحث تحقیقات است. گزارش حاضر در آن جلسه پت Cipollone که منجر شده است رئیس جمهور قانونی دفاع. مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله رد هر گونه جلسه صورت گرفت. سنا ممکن است رسیدن به وزن این شواهد اما مردم آمریکا خواهد شد.

که ما به ارمغان می آورد به یک نقطه دیگر در الکساندر گفته است: “این سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او انجام داد. من معتقدم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در روز دوشنبه.”

آن بود که همیشه رفتن به پایین آمدن به این ریاست جمهوری — که آشکار بود از ابتدا. سنا هرگز به ارائه حکم نهایی. که خواهد آمد از رای دهندگان آمریکایی.

Edward Keenan

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im