به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه در حال حرکت از طریق کنگره طراحی شده است برای کوسن اثرات شیب رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر — فراهم می کند اما کمی برای کمک به مهاجران است.

این قانون فراهم می کند که یک بار پرداخت نقدی به کم درآمد و با درآمد متوسط خانوار شامل مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی و همچنین کودکانی که شهروندان ایالات متحده اما باید حداقل یکی از والدین که مستند نشده است.

مهاجر طرفداران همچنین می گویند این لایحه را فراهم می کند دسترسی کافی به کروناویروس آزمایش و درمان به برخی از مهاجران هستند که در اینجا از نظر قانونی.

بسیاری از این مهاجران به کار در مراقبت های بهداشتی زمینه گفت: Steven چوی مدیر نیویورک مهاجرت ائتلاف. “افرادی که در خط مقدم مبارزه علیه این موذی COVID-19 همه گیر هستند بسیار کسانی هستند که محروم بودن از امداد,” او گفت:.

این لایحه در مجلس سنا مجموعه کنار 250 میلیارد دلار به صورت مستقیم کمک نقدی چک. اما به منظور واجد شرایط مهاجرت طرفداران اشاره گیرندگان را مجبور به استفاده از شماره امنیت اجتماعی به پرداخت مالیات خود را. که شامل مهاجران مستند نشده و مخلوط با وضعیت خانواده ها و حتی کسانی که از پرداخت مالیات در آمریکا

“آن را مضر برای خانواده ها که مثل من هستند” گفت: Lesley رودریگز, که می آید از یک مخلوط-وضعیت خانواده در نیویورک است. رودریگز و خواهر و برادر او در حال شهروندان ایالات متحده, اما پدر و مادر او در حال مستند نشده. “این ناعادلانه را برای افرادی که در خط مقدم تحویل کارگران و مردم در سوپر مارکت ها که هم بچه ها و مجبور به پرداخت صورتحساب.”

سنا تصویب بسته امداد امروز و نهایی تصویب در مجلس است که انتظار می رود جمعه.

مهاجر طرفداران و کارشناسان بهداشت عمومی بود خواست قانونگذاران به گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی فدرال یارانه به افرادی که در حال محافظت از تبعید تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی و وضعیت حفاظت موقت برنامه به عنوان به خوبی به عنوان مهاجران اخیر که بدست خود کارت سبز در پنج سال گذشته.

اما این لایحه در مجلس سنا نمی آسانسور محدودیت های موجود در فدرال مدیکید دلار است. بسیاری از جمهوری خواهان استدلال می کنند که ارائه این مزایا به مردم می دهد و انگیزه ای برای مهاجرت در اینجا به طور غیر قانونی.

تایلر مورن با مهاجرت ایرانیان یک سازمان غیر انتفاعی در واشنگتن گفت: “هیچ قافیه یا دلیل که چرا هر کسی باید کنار گذاشته شود از یک راه حل برای مبارزه با یک بیماری همه گیر.” او افزود: “حصول اطمینان از این کارگران و خانواده ها بخشی از یک راه حل جامع در برابر این بیماری نیست تنها چیزی که حق انجام, اما بهداشت عمومی مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de